PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر جادوگر هم خدا حافظی کرد

سپهر نوروزی
9th May 2013, 12:32 PM
کریمی پس از بازی برابر سپاهان با اعلام خداحافظی از فوتبال گفت که مربی هم نمی‌شود.
-علی کریمی ستاره فوتبال ایران در تصمیم ناگهانی ار فوتبال خداحافظی کرد.
به گزارش سایت گل ، این چهارمین اتفاق پرخبرترین روز تاریخ فوتبال ایران بعد از خداحافظی مهدوی کیا، قهرمانی استقلال والبته جام بردن سپاهان در تهران بود.
کاپیتان قرمزها در پایان بازی پرسپولیس - سپاهان در حالی که مشغول مصاحبه ای عادی درباره شکست در این بازی همه بود ، ناگهان گفت: همه می‌دانند که بعضی مسائل چیست و من درباره آن‌ها صحبت نمی‌کنم از همه کسانی که به ما کمک کردند تشکر می‌کنم. نشد که ما قهرمان شویم....
او سپس لاین حرفهایش را عوض کرد و به موضع خداحاقظی رسید . تصمیمی که هنوز معلوم نیست آنی بوده یا برنامه ای برایش داشته . او گفت: ان‌شاءالله جوانان جای من می‌آیند و قهرمان می‌شوند. من همین امشب از پرسپولیس و فوتبال خداحافظی می‌کنم. نمی‌خواستم در این باره صحبتی کنم اما متاسفانه این تصمیم را دارم که برای همیشه از فوتبال خداحافظی کنم. برق از چشم خبرنگاران پریده بود اما آنها هنوز باید یادداشت برمی داشتند . از آخزین مصاحبه مطبوعاتی کریمی در کنار زمین فوتبال . مردی که مدیر باشگاه درباره اش گفته بود تا 40 سالکی بازی خواهد کرد . کریمی درپایان گفت در تیم ملی هم بازی نمی کند: ما باید کنار بایستیم به همین دلیل برای بازی‌های تیم ملی هم نمی‌توانم به میدان بروم. امیدوارم سه بازی پیش رو را ببریم و به جام جهانی برویم. بعضی اوقات نمی‌توان ماند. حتی اگر پیروز می‌شدیم هم همین تصمیم را داشتم. به جان هر دو بچه‌هایم حتی به همسرم هم خداحافظی‌ام را نگفته بودم. هرچه بود تمام شد. متاسفانه کسانی که در این فوتبال از مادر مهربان‌تر شده‌اند کار را دست گرفته‌اند. ما از این فوتبال می‌رویم تا جوانان بیایند و قهرمان شوند. فوتبال را بگردند مثل مهدوی‌کیا پیدا نمی‌کنند و ما با مهدوی‌کیا به دنبال کارمان خواهیم رفت.
کریمی خطابه ش را با این جمله تمام کرد که : فوتبال مثل زندگی است. در آن هم روزهای خوش است و هم روزهای بد. تلخ و شیرین دارد. خدا را شکر می‌کنم که سالم از این فوتبال می‌روم. فقط از شما هم خواهش دارم همواره واقعیات را بگویید. من امروز 9 صبح در کافی‌شاپ هتل بودم و رفتار مردم را می‌دیدم و واقعا شرمنده می‌شدم.http://u.goal.com/240800/240865hp2.jpg

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد