PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث باور بکنی یا نه.....!

D.r who
8th May 2013, 10:57 PM
درود دوستان......

من یه چند وقته همانند سریال Hero's (قهرمانان) البته اگه دیده باشید چیز های عجیبی در خودم کشف میکنم و دارم توی نت (چه تو ایران چه تو خارج) دنبال آدم هایی شبیه خودم میگردم!
و اما قضیه چیه؟!؟

قضیه اینه که من تقریبا هر شب پرواز روح دارم و روحم رو میتونم به آینده ببرم تا حالا دو تا از امتحانام به خاطر این کارم 20 شده چیزی که رایج نبوده(البته درس خونما[nishkhand]) ولی از شوخی گذشته یه جورایی شبیه فیلم های علمی تخیلی میمونه علاوه بر این دیروز صبح چیز دیگه ای کشف کردم.....

وقتی رفته بودم حموم زیر دوش رو چهار پایه نشته بودم و سعی میکردم یه جورایی به هیچی فکر نکنم یا همون (ذن) کنم اگه درست نوشته باشم....... که یهو متوجه شدم که همه جا رو بخار گرفته باورم نمیشد آب اونقدر داغ شده بود که فکر میکنم حدودا 100 درجه که گرمای کمی نیست و همینطور سردی خیلی زیاد هم به راحتی تحمل میکنم و حتی میتونم حدود 1 دقیقه دستم رو روی شعله آتیش قرار بدم

[B]شاید باور کردنش سخت باشه اما بهتره که باور کنین چون حقیقت داره!! میخواستم بدونم کسی مثل من هست>؟ و آیا به نظر شما این ها امری غیر طبیعی و فرا انسانین؟

مرسی[golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد