PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر فيروز كريمي : خب من حاجی فیروزم دیگه ، نکنه فکر کردید من حاجی سیروسم !

سردار
11th May 2009, 01:53 AM
چه اتهام باشد چه نباشد،انگ دوپینگ به پیشانی فیروز کریمی چسبیده است.
او که تا قبل از رویارویی با محمدمایلی کهن نزد طرفداران فوتبال به حس دیوانه وار طنزش مشهور بود، برای اولین بار با لقب دوپینگی مورد توهین قرار گرفت.
شعاری که درنهایت باعث درگیری شدید میان لیدر صبای قم که به نفع او وارد عمل شده بود با تماشاگران مس نیز شد.کریمی که ازبازی نفسگیر یک چهارم نهایی جام حذفی با برد بیرون آمد دربازی بعدی مقابل ذوب آهن نایب قهرمان ایران قرار خواهد گرفت که بازی آنها در لیگ با جنجال داوری همراه بود.
کریمی که در پایان بازی مقابل دوربین تلویزیون قرار گرفته بود در پاسخ به سئوال خبرنگاری که درباره آخرین بیانیه مایلی کهن پرسید ، گفت :"ایشان به من گفته اند حاجی فیروز.خب من حاجی فیروزم دیگه.نکنه فکرکردید من حاجی سیروسم ؟" او تکرار کرد که مقابل مایلی و اتهامات اوساکت نخواهد ایستاد و به مراجع قضایی شکایت خواهد کرد.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد