PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بیماری زنان

rzmm1363
4th May 2013, 07:38 PM
باسلام من خانمی 28ساله و متاهل دارای دو فرزند هستم که بعد از مصرف دوعددقرص گیاهی ونوویتال برای درمان واریس پا دچار خونریزی رحم به مدت 17روز شده ام لازم به ذکر است که قبلا دارای کیست آندرومتریوز بوده ام که با عمل لاپاراسکوپی برداشته شد و در آخرین سونو که به همین علت انجام دادم همه چیز طبیعی ولی در تخمدان سمت چپ کیست اکوفری به قطر 33*37م.م مشاهده شد و روش پیشگیری بووسیله آی یو دی است که در سونو جای طبیعی دارد بنظر شما درمانش چیست؟

yas-90
4th May 2013, 11:52 PM
باسلام من خانمی هستم که بعد از مصرف دوعددقرص گیاهی ونوویتال برای درمان واریس پا دچار خونریزی رحم به مدت 15روز شده ام بنظر شما درمانش چیست؟

سلام

بهتر بود این سوال رو در درمانگاه تخصصی زنان و نوزادان و کودکان (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?116542-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%DB%8C-%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%86%D9%88%D8%B2%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D9%88-%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D9%86) میپرسیدید[cheshmak]

من از عوارض این قرص، خونریزی غیر طبیعی ندیدم پس فکر نکنم عامل این قرص باشه

ابتدا اینکه شما چند سالتونه؟؟؟ مجرد یا متاهل؟؟ سابقه کیست؟؟؟ میوم رحمی؟؟؟

اگر متاهلید روش پیشگیری شما چیه؟؟؟

rzmm1363
5th May 2013, 10:21 PM
[QUOTE=yas-90;458194]سلام

بهتر بود این سوال رو در درمانگاه تخصصی زنان و نوزادان و کودکان (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?116542-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%DB%8C-%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%86%D9%88%D8%B2%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D9%88-%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D9%86) میپرسیدید[cheshmak]

من از عوارض این قرص، خونریزی غیر طبیعی ندیدم پس فکر نکنم عامل این قرص باشه

ابتدا اینکه شما چند سالتونه؟؟؟ مجرد یا متاهل؟؟ سابقه کیست؟؟؟ میوم رحمی؟؟؟

yas-90
6th May 2013, 07:23 PM
سلامای کاش تاریخ آخرین سونو رو هم مینوشتیدیه سوال این خونریزی در زمان خودش اتفاق افتاد؟ یعنی خونریزی قاعدگی بوده که طولانی شده؟ و اینکه بیشتر خونریزی بوده یا لکه بینی؟این خونریزی میتونه هم بدلیل کیست ها باشه..هر چند کیست ها کوچیکه اما در بعضی افراد باعث خونریزی طولانی مدت( البته بیشتر لکه بینی) میشهیه دلیل دیگه هم اینکه آی یو دی اومده پایین...شما در این مدت کار سنگین انجام ندادید؟

rzmm1363
7th May 2013, 04:44 PM
سلام نه کار سنگین انجام ندادم و 14 روز از پاک شدم میگذشت که دو تا قرص گیاهی ونوویتال خوردم هفته اول خیلی شدید بود ولی الان مثل پریود شده و خونریزی همچنان ادامه داره وتازه با دل درد ولرز شدید وپا درد همراهه الاه دیگه شد 18 روز که من خونریزی دارم خودم که میگم علت اون دوتا قرص بوده تاحالا هم توی این 7 سال که ازدواج کردم اصلا کیست نداشتم آخرین سونو 92.2.2 بوده که معلوم شد در تخمدان سمت چپ یه کیست دارم من قبل از سونو خونریزی داشتم شما رو به خدا بگین علت چیه یا چکار کنم چون خیلی نگرانم البته آی یو دی سر جاش طبیعی بود . ممنون میشم منو کمک کنین

rzmm1363
8th May 2013, 10:20 PM
سلام چرا کسی جواب سوال منو نمیده الان چند روزه که منتظر جواب هستم .

- - - به روز رسانی شده - - -

سلام چرا کسی جواب سوال منو نمیده الان چند روزه که منتظر جواب هستم .

yas-90
13th May 2013, 06:06 PM
سلام چرا کسی جواب سوال منو نمیده الان چند روزه که منتظر جواب هستم .- - - به روز رسانی شده - - -سلام چرا کسی جواب سوال منو نمیده الان چند روزه که منتظر جواب هستم .سلام دوست گرامی[golrooz]بابت تاخیر در جواب معذرت میخوامدر شرایط شما بهترین کار اینه که اول آی یو دی رو خارج کنید بعد اگه بهبود پیدا نکردید راه های درمانی دیگه رو باید امتحان کنید.....میتونید بعد از خروج آی یو دی اگر براتون امکان داره از قرص به عنوان روش پیشگیری استفاده کنید....بعد از اون اگه باز هم درمان نشدید و این کار تکرار شد متخصص زنان براتون احتمالا کورتاژ تشخیصی خواهند کرد(البته بعد از درمان هورمونی) که در عین اینکه جنبه تشخیصی داره بلکه جنبه درمانی هم داره
راستی اگه عفونت دارید هم حتما باید درمان بشید
اینم بگم که خیلی افرادی که آی یو دی دارند با اینکه باهاش مشکلی ندارن گاهی یکدفعه دچار خونریزی میشن که با خارج کردن آی یو دی بهبود پیدا میکنن و بعد از یکی دو دوره دوباره میشه آی یو دی رو امتحان کرد اگر باز هم مشکل داشتید خارج کنید و بعد از اون از روش های درمانی دیگه استفاده کنید
توصیه میکنم حتما به دکتر مراجعه کنید

rzmm1363
17th May 2013, 05:11 PM
سلام الان من تحت نظر دکتر هستم تا حالا 6 تا آمپول estradiolو شبی دوتا استرومارین 1.25 ویه دونه ال دی میخوردم که با زخونریزی قطع نشد کم کم شد ولی دکتر گفت که دیگه قطع کنم بزارم پریود بشم چون حدود 35 روز که پریود نشدی بزاریم طبیعی پریودت که خونریزی شدید شد از روز 5 شروع کن دوباره شبی دوتا استرومارین این دفعه خارجی و 6 تا آمپول بالایی شبی 3تا رو استفاده کن با قرص دیکلوفناک وکپسول ترنسید250 .الاه تقریبا سه روز شده که خونریزی زیاد شده مثلا پریود شدم دو شب دیگه داروهای بالا رو دوباره مصرف کنم بعد از اتمام برم برای معاینه به نظر شما چکار کنم خیلی خیلی نگران هستم درباره ال دی مگه سونو مشخص نکرده بود که جاش طبیعی .چرا درارم و کورتاژ چیه میترسم تورو خدا این دفعه زود جواب بدین .

yas-90
17th May 2013, 06:38 PM
سلام الان من تحت نظر دکتر هستم تا حالا 6 تا آمپول estradiolو شبی دوتا استرومارین 1.25 ویه دونه ال دی میخوردم که با زخونریزی قطع نشد کم کم شد ولی دکتر گفت که دیگه قطع کنم بزارم پریود بشم چون حدود 35 روز که پریود نشدی بزاریم طبیعی پریودت که خونریزی شدید شد از روز 5 شروع کن دوباره شبی دوتا استرومارین این دفعه خارجی و 6 تا آمپول بالایی شبی 3تا رو استفاده کن با قرص دیکلوفناک وکپسول ترنسید250 .الاه تقریبا سه روز شده که خونریزی زیاد شده مثلا پریود شدم دو شب دیگه داروهای بالا رو دوباره مصرف کنم بعد از اتمام برم برای معاینه به نظر شما چکار کنم خیلی خیلی نگران هستم درباره ال دی مگه سونو مشخص نکرده بود که جاش طبیعی .چرا درارم و کورتاژ چیه میترسم تورو خدا این دفعه زود جواب بدین .

سلام دوست گرامی

من قصد نگران کردن شما رو نداشتم فقط میخواستم آگاه باشید.....کورتاژ هم جزء مراحل پایانیه که این داروها اثری نداشته باشن...پس فعلا ذهنتونو درگیرش نکنید

معمولا(نه همیشه) علت این خونریزیها یه جورایی به هم ریختن هورمون ها ست و این داروها به تنظیم هورمونی کمک میکنن..... بهتره نگران نباشید

درسته که آی یو دی جاش طبیعیه اما معمولا در موارد خونریزی های غیر طبیعی و زیاد اونو خارج میکنن اما اگه دکترتون نیازی ندیدن چون از شرایط و شرح حال شما هم بهتر آگاه هستن پس بهتره با روش خودشون پیش برید

rzmm1363
18th May 2013, 11:19 PM
باسلام و تشکر فراوان خدمت شما دوست گرامی
از اینکه خیلی توزحمت افتادیدعذرخواهی میکنم وسپاسگذارم اگه بازم سوالی پیش اومد ممنونتون میشم راهنماییم بفرمایید .باتشکر

yas-90
19th May 2013, 12:04 AM
باسلام و تشکر فراوان خدمت شما دوست گرامی
از اینکه خیلی توزحمت افتادیدعذرخواهی میکنم وسپاسگذارم اگه بازم سوالی پیش اومد ممنونتون میشم راهنماییم بفرمایید .باتشکر

خواهش میکنم دوست من

اگر سوالی بود درخدمتم

سلامت باشید[golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد