PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی فرضیه من درمورد گیاهان

Sci3ntist
4th May 2013, 02:13 PM
من یک فرضیه نوشتم که در مورد گیاهان هستش.در مورد عذاسازی گیاهان و اکسیژن سازی و... امیدوارم بخونید و خوشتون بیاد لطفا نظرتون رو هم بگید و یه چیزی هم اضافه کنید:

گیاه آب را از طریق ریشه به ساقه و اجزای خود می رساند و فرمول آب که h2o است را تجزیه می کند.یعنی هیدروژن ها را جداسازی کرده و با مواد غذایی درون خاک و نور خورشید غذاسازی کرده است و اکسیژن را که از طریق آب گرفته است هم به برگ می رساند و از طریق روزنه ها به بیرون می دهد.اکسیژن تنها از طریق آب نیست بلکه از طری ق کربن دی اکسید هم است.co2 هم که فرمول کربن دی اکسید است به همین طریق با کربن غذاسازی شده و اکسیژن هم از طریق روزنه ها خارج می شوند.

ab.bb
4th May 2013, 07:17 PM
دوستانی که زیست شناسی خوندن، باید نظر بدن.

SaSaMc2
4th May 2013, 08:32 PM
من یک فرضیه نوشتم که در مورد گیاهان هستش.در مورد عذاسازی گیاهان و اکسیژن سازی و... امیدوارم بخونید و خوشتون بیاد لطفا نظرتون رو هم بگید و یه چیزی هم اضافه کنید:

گیاه آب را از طریق ریشه به ساقه و اجزای خود می رساند و فرمول آب که h2o است را تجزیه می کند.یعنی هیدروژن ها را جداسازی کرده و با مواد غذایی درون خاک و نور خورشید غذاسازی کرده است و اکسیژن را که از طریق آب گرفته است هم به برگ می رساند و از طریق روزنه ها به بیرون می دهد.اکسیژن تنها از طریق آب نیست بلکه از طری ق کربن دی اکسید هم است.co2 هم که فرمول کربن دی اکسید است به همین طریق با کربن غذاسازی شده و اکسیژن هم از طریق روزنه ها خارج می شوند.

سلام...[golrooz]

آفرين بسيار عالي بود...[tashvigh]

آيا ميتوان با روشي شبيه گياهان آب و دي اكسيد كربن رو تجزيه كرد و اكسيژن و ديگر عناصر رو به دست آورد؟

Sci3ntist
4th May 2013, 08:43 PM
سلام...[golrooz]

آفرين بسيار عالي بود...[tashvigh]

آيا ميتوان با روشي شبيه گياهان آب و دي اكسيد كربن رو تجزيه كرد و اكسيژن و ديگر عناصر رو به دست آورد؟

نمی دونم ولی صد در صد نشده و اگه هم شده باشه با میکروسکوپ های فوق قوی این کارو کرد

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد