PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در مورد موتور های رلوکتانسی...

saber01
30th April 2013, 06:37 PM
سلام به دوست خوبم.فرهاد عزیز, بازم فکر کنم اولین نفری باشی که منو کمک می کنی........
راستش سوالم اینه که در ساعت های بزرگ که تو برج ها یا در مکانهایی که مورد استفاده قرار میگیرد ....با توجه به نحوه ی ساخت انها چه المانی یا چه چیزی باعث می شود که عمل کنترل را انجام دهد در صورت عقب افتادن ساعت یا موارد دیگر ایا با سرعت فرکانس ساعت به سرعت می چرخد ....خب معلومه نه :حالا اسم این المانی که این مجوعه کارها رو انجام میده بهم بدی ممنون میشم البته به نظرم مفهوم این سوال رو به خوبی خوب بهتون نرسوندم....که شرمندم به خدا...[khejalat]

emer62304
3rd May 2013, 11:28 PM
سلام به دوست خوبم.فرهاد عزیز, بازم فکر کنم اولین نفری باشی که منو کمک می کنی........
سلام دوست خوبم[golrooz]
مرسی ممنون، تاپیک رو انحصاری برای من باز کردی؟!! [nishkhand] خب مرد مومن این انجمن 220 هزار عضو داره!

مفهوم این سوال رو به خوبی خوب بهتون نرسوندم....
دقیقاً همینطوره!! کاش بیشتر توضیح بدی...

راستش در این مورد زیاد اطلاعاتی ندارم ولی خودم برای ساعتی که طراحی کردم از استپ موتور و گیربکس استفاده کردم.
باید از برادر بزرگ کمک بگیریم!! بزار ببینم داش گوگل چی برامون داره!!

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد