PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : زمان مناسب برای پیگیری طرح ؟

right.kimber
25th April 2013, 11:56 AM
یه سوال نیمچه تخصصی داشتم که نیاز به راهنمایی و همفکری دوستان هستش:
من حدود 30 ساعت پیش پیغامی توی سایت شرکت MHT Luxury Alloys گذاشتم و اعلام کردم که 62 مدل رینگ تایر خودرو طراحی کردم که میدونم با سایر رینگ های موجود کاملا متفاوت هست، اگر همچین طرح هایی برای شما مناسب هست لطفا برای من ایمیلی بفرستین تا فایل ها رو براتون بفرستم...
حدود 5 دقیقه بعدش یا شاید کمتر، ایمیلی به من رسید که از طرف معاون مدیر شرکت بود و گفته بود که فایلاتون رو بفرستین و همزمان این فایل ها برای مدیر شرکت و مدیر طراحی شرکت نیز فرستاده میشه و اونام میبینن...
(اینکه تو این زمان کم یکی از مدیرای رده بالای شرکت جواب دادن تقریبا امیدوار کننده بود)
(خود شرکت یکی از بزرگترین شرکت های دنیا در زمینه تولید رینگ تایر خودرو هست برای همین فکر کردم احتمال اینکه طرح ها رو برای خودشون بردارن و کاری با من نداشته باشن صفر هست (اعتبار خودشون به این راحتیا خراب نمیکنن)

سوالم اینجاست که تا چه مدت جواب ندن جای نگرانی نیست؟

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد