PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : من کمک میخوام.....

222sara
16th April 2013, 09:04 AM
سلام......
من پیش دانشگاهیم و رشتمم ریاضیه یه ایده درباره خودرو دارم ....باید از کجا شروع کنم.....
ممنون میشم کمکم کنید....

عرفان سلیم زاده
16th April 2013, 11:43 AM
سلام.
معمولا کاری که باید انجام بدید تکمیل طرحه. اضافه کردن پیوست فنی و نمونه مهندسی به طرح.
چون طرح در مرحله پژوهشی قرار داره بودجه اش رو معمولا میتونید از دانشگاه ها و پژوهشکده ها بگیرید.
سعی کنین پاتون رو از این نهاد ها فراتر نزارید و مستقیما با اساتید اون نهاد صحبت کنین.
طرح که تکمیل بشه میتونید مثلا تو جشنواره خوارزمی که تا اواسط تیر ماه ثبت نام داره شرکت کنین.
مزیت این جشنواره اینه که هم عضو بنیاد می شین و هم بدون کنکور به دانشگاه مورد نظرتون میرین.
البته بهتره که حتما کنکور شرکت کنین تا دهن رییس اون دانشگاه مورد نظرتون بسته بشه.
طرحتون در مورد چی هست؟

.مخفی.
16th April 2013, 09:29 PM
اول باید بگی طرحت تو چه زمینه هستش وباید طرحوبنویسی وبه همه جوانب وخصوصیات طرحت فکر کنی وتا یک طرح ناب بتونی تحویل جسنواره بدی وجشنواره خوارزمی تا اخر همین ماه یعنی تا 30 فرودین بیشتر وقت نداره وهر چه زود تر طرحتو تحویل بده

معاون بخش اختراعات
17th April 2013, 01:49 AM
سلام......
من پیش دانشگاهیم و رشتمم ریاضیه یه ایده درباره خودرو دارم ....باید از کجا شروع کنم.....
ممنون میشم کمکم کنید....

سلام
ایده تان را سرچ کنید ببنید جایی درست کردن یا نه.
شما باید اول ایده تان را روی کاغذ بنیسید مزیت ها نسبت به سیستم های موجود را مشخص کنید.
راه های رسیدن به اونو بررسی کنید و سعی کنید حداقل دو راه برای خلق محصول نویسید.
حالا تازه می تونید در جشنواره ها شرکت کنید.

222sara
17th April 2013, 12:36 PM
سلام
ایده تان را سرچ کنید ببنید جایی درست کردن یا نه.
شما باید اول ایده تان را روی کاغذ بنیسید مزیت ها نسبت به سیستم های موجود را مشخص کنید.
راه های رسیدن به اونو بررسی کنید و سعی کنید حداقل دو راه برای خلق محصول نویسید.
حالا تازه می تونید در جشنواره ها شرکت کنید.

من تحقیق کردم نمونه نداشته تا حالا...........

.مخفی.
17th April 2013, 03:02 PM
من فردا برای شما نمونه ای معرفی یک محصول رو میفرستم لطفا ایمیل بدید . راستی اسم طرحتونو بگید

.مخفی.
17th April 2013, 03:12 PM
داش من خودمن یک اختراع ثبت کرد بابام دراومد بخدا قبل این که اینترنتی بشه خیلی رفتارشون بد بود ایقدر ادمو میدونن ولی خدا را شکر حالا اینترنتی شده خیلی راحت ثبت میشه حداکثر 2تا 3 ماه سایت اداره مالکیت صنعتی:www.ssaa.ir

222sara
25th April 2013, 06:41 PM
من فردا برای شما نمونه ای معرفی یک محصول رو میفرستم لطفا ایمیل بدید . راستی اسم طرحتونو بگید
sarayari@ yahoo.com

SaSaMc2
26th April 2013, 04:12 AM
داش من خودمن یک اختراع ثبت کرد بابام دراومد بخدا قبل این که اینترنتی بشه خیلی رفتارشون بد بود ایقدر ادمو میدونن ولی خدا را شکر حالا اینترنتی شده خیلی راحت ثبت میشه حداکثر 2تا 3 ماه سایت اداره مالکیت صنعتی:www.ssaa.ir (http://www.ssaa.ir)

سلام...[golrooz]

به نظر من تموم مراحل قبل وجود داره و فقط يه بارم بايد اينترنتي همون مراحل رو طي كني...

اصلا معني مكانيزه كردن رو نميدونن...

مشكل هم هميشه از اونجايي شروع ميشه كه حقوق دان ها تمام تصميمات رو ميگيرن...

براي درك توضيحات ثبت بايد يه ليسانس ادبيات و يه ليسانس حقوق و يه فوق ليسانس زبان عربي بگيري...

از نظر اخلاق هم 7-8 تاشون غير قابل تحمل هستن...

ولي خانم معاون و آقاي فتوكپي خيلي خوب هستند...

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد