PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث تم فانتزی های روزگار !! منفی مثبت هرچی بخوای منتها اجتماعی !!

ساناز فرهیدوش
10th April 2013, 11:52 PM
سلامممممممممممممممم سال نو به همگی مبارک !! با تشکر از استقبال دوستان خوبم از فانتزی های عید تصمیم گرفتم برا حال و هوامون یه تاپیک بذارم اجتماعی !!

نه مثبت نه منفی اجتماعی !! ز اتفاقای روزانه با نتیجه اخلاقی قاطیش شایدم طنز !!!

ساناز فرهیدوش
10th April 2013, 11:59 PM
از دستاورد ها ی سال نو بگم یا ...................... ؟

ادم طبق عادت موقع سال نو به دیدن خیلی ها میره و تماس میگره . اس میده !!!

دوستایی که همون سالی یه دفعه اس میدین دوستتون داریممممممممممممم

اونایی که ادم تا کتف محبت میکنه تو حلقتون مث کورکودیل میجوین !! بدون از ته قلب برا خدا بهت محبت کردم بنابراین خودت میدونی و خدام !! بی خیالت میشم ذهنم زاد شه !!

اوناییکه بزرگترین اول تر بیشتر تر محبت میکنیم هم درس میگیریم هم خدا زیا تر کنه محبت و عمر با عزتتون رو !!

خدا مرسی ازون بارون قشنگت دمت گرم میدونم با کارواش رفتن من مخالفتی نداری .11 222 اما به خدا گرونی یه هماهنگی با ابر ها بزن 11
دیگه عرض کنم برا اون دوستایی که از تو قنداق با من دوست بودن !! ببین روزهای معمولی هم که خوشی یه زنگی بزنین یه دوستا خوبه وا نه موقعیکه خدا و گرفتاری و رو اون روزا رو نیاره @!!

دیگه هیچی دیگه شما بگین بقیش رو ! !

ساناز فرهیدوش
11th April 2013, 02:05 PM
اقا خدا بیامرزه همه رو !! اما خدایی تا ادم زندس نمیشه از خوبیاش تعریف کر د ؟ !!!

نکته بعدی وقتی یکی برات سکوت میکنه تو هی بیاعثاب بازی در میاری وقتی متوجه شدی خیلی فداکاری کرده تو رو تحمل کرده نمیخواد جبران کنی ولش کن یه دقه بذار مغزش یه هوا بگیره !!

اغا یه نکته دیگه همیشه به نیسانی های گرامی را بدین امروز تو ستارخان همچین از لاین 1 امد به سه پیچید جلوم ........ اقا ندازین بگم از رو میله پلاستیکیا رد شد و اینا توصیه ایمنی نکنیم روزگارمون نمیگذره

ساناز فرهیدوش
11th April 2013, 02:24 PM
اقا توجه کنین !! احترام سر جاش کوچیکی بزرگی اما وقتی هواتونو دارن خواهشا جو گیر نشین !!

ساناز فرهیدوش
12th April 2013, 10:30 AM
داری تو یکی از این تونل های جدید می ری راه رو گم کردی !!!! یه جای امن بیرون تونل میرسی می پرسی خب اقا بلد نیستی بگو نمیدونم !!! به خدا اشکالی نداره وا !!! گاهی ادم یگه نمیدونم خدا پدربیامرزی هم بهت می گن !! ا

نکته دوم ایمنی امروز : هیچ وقت رفتاری نکن که مجبور شی به خاطرش عذر خواهی که هیچ مجبور شی ..... بقیش رو خودتون میدونین نمیگم !!

ساناز فرهیدوش
12th April 2013, 07:54 PM
یه وقتا پدر مادرا ته تغاری ها رو می فروشن به بچه بزرگ ها !!
یه وقتا ها ما پدرو مادر ها رو می فروشیم به تکنولوزژی

خوب اون ال تاپ رو ول کن برو بعد مدت ها باهاشون بشین غذا بخور ررررررررررررررررررررررررر رررررررررررر

5866
12th April 2013, 08:08 PM
خدای من چقدر حرف من هیچ حرفی ندارم جز سخت بودن درسهام

morta.z
12th April 2013, 09:40 PM
سلام سال نو شما ودیگرعزیزان مبارک
همگی بیاییم امسال بیشتر بهم محبت کنیم هوای همدیگه داشته باشیم احترام کنیم وبه کمک هم بتونیم مشکلات حل کنیم[shaad]

ساناز فرهیدوش
13th April 2013, 08:51 PM
قربون دوستای خوب و با معرفت !! ! کسایی که یه دنیا مشغله دارن !! یه دنیا مشکل دارن اما وقتی حالت گرفتس یه دونه میزنه رو شونت میگه رفیق همیشه پشتت محکم هستم

ساناز فرهیدوش
13th April 2013, 08:53 PM
قربون بچه های اتش نشانی برم !!!!! امروز که ماشینم لاستیکش ترکیده بود هیچکی دلش نمیخواست کمک کنه !! کمک یه خانم کردن دست گلشون درد نکنه !!

یه ذره معرفت داشته باشیم یه وقتا بد نیس !!

ساناز فرهیدوش
14th April 2013, 09:57 AM
تو این روزا به خاطر احترامش یه مقدار مراقب رفتارت باش اخه خدا خوب جوری هوای دلای شکسته رو داره !!!

ساناز فرهیدوش
14th April 2013, 08:21 PM
روزای خوب زودتر می گذره میشه فردا یه جوری زندگی کن خاطره های خوب بسازی براخودت و بقیه !! سر بلند باشی دوست خوبم پیش خدا

- - - به روز رسانی شده - - -

روزای خوب زودتر می گذره میشه فردا یه جوری زندگی کن خاطره های خوب بسازی براخودت و بقیه !! سر بلند باشی دوست خوبم پیش خدا

ریپورتر
14th April 2013, 08:55 PM
قربون دوستانی که باهاشون مهربونی این حس مبارک بهشون دست میده عجب الاغی هست طرف سوارش بشیم و یا خنجر رو بزنیم بگیم خنجر دوست گله هر کی نخوره خله

بانوی آب
16th April 2013, 07:40 PM
حرف دل منو زدید[nishkhand]

ساناز فرهیدوش
16th April 2013, 10:37 PM
امروز بهتر بگه امشب از یه مسیر دور با مترو می امدم !!

یه لبخند تصنعی به لب داشتم یادگار چهار ساعت کلاسی که داشتم از انرژی استاد همین لبخند معصومیت و لبخند و در نهایت انرژی مثبت چندین کودک رو برام به همراه داشت !!
چرا که وقتی کودکی می خنده هنوز با ید به رحمت خدا امیدوار بود !!

بچه ها خوبی پیش هر کی گم شه پیس خدا محفوظه و هرکی نون قلب خودش رو میخوره
دلت اگه از کسی و چیزی شکسته خدا خوب جوری هواتو داره . بدون اگه کسی ترکت کرده لیلقت تو رو داشته خدا بهترین ها رو برات می خواد جایگزین کنه !!

اگر ازدواج نکردی ناشکر نباش خوب خوبش رو از خودت بخواه و اگر متاهلی صبر داشته باش و یه کم مهربون تر باشششششششش هوای همسرتو بیشتر داشته باش شاید اونم دلش شکسته

ساناز فرهیدوش
17th April 2013, 11:37 PM
اقا دیدی دلتو میزن خورت خاک شیر می کنن !! دیدی ! !چوب خدا صدا نداره وا هی دور نگیر !!!

ساناز فرهیدوش
19th April 2013, 11:20 PM
گاهی بدی می بینی !! میبینی جواب خوابی هایی بوده که کردی !!

بعدا بازم هی تاریخ تکرار میشه اما یا د می گیری کم کم فقط با خود خود خدا معامله کنی !!
نه بنده هاشششش این جوری هیچ وقت حالت بد نمیشه نه ؟

ساناز فرهیدوش
20th April 2013, 09:34 PM
این دله راحت میشکنه راحت هم به دست میاد اما توپ نیستا زیرش رو فرشته ها گرفتن کنتور میاندازن برات !!

برا مردم وقت بذار برات وقت می ذارن @@ اونقت خدا یه وقتی یه جوری کمکت میکنه خودت کیف کنی می گی نه نیگا کن حالش رو ببر

ساناز فرهیدوش
22nd April 2013, 10:52 PM
بعضی ه هیچی ندارن زکات بدن !1 اما با وقتشون با علمشون زکاتشو میدن !!!

حتی اگر دل خودشون شکسته هوای بقیه رو هم دارن !! شما چی تا حالا از این مدلیا بودین ؟

ساناز فرهیدوش
24th April 2013, 07:41 AM
چند سالیه و ازدواج کرده و بچه دار شده 1 اما دیگه حال و وحوصله نداره ......................

یه کم فکر کنین این داستان زندگی خیلی هاست !!! هر وقت احساس کردین مادربودن زن بودن مرد بودن و پدر شدن یه شغل تمام وقته ازدواج کنین و بچه دار بشین .!

ساناز فرهیدوش
3rd May 2013, 08:57 PM
ادم تو جامعه خیلی چیزا میبینه !! که قلبش به درد می اد اما اون بچه هاای که وادارشونمی کنن تکدی کنن !! وادارشون می کنن کار کنن ادم رو جدا ریش ریش می کنن انگار !!

همه موجودات بچه دارن اما ............

ساناز فرهیدوش
4th July 2013, 11:04 PM
یه دختر خانم فروشنده ایی تو مترو وارد شده انقدر اخلاقش خوب بود تو مدت کوتاهی تماماجناسش رو فروخت !! اخلاق نیکو نیمی از موفقیت است تو چه طوری دوست خوبم ؟

Capitan Totti
4th July 2013, 11:56 PM
یه دختر خانم فروشنده ایی تو مترو وارد شده انقدر اخلاقش خوب بود تو مدت کوتاهی تماماجناسش رو فروخت !! اخلاق نیکو نیمی از موفقیت است تو چه طوری دوست خوبم ؟
یه دوست داشتم دوم سوم دبیرستان! شد مسئول بوفه ی دبیرستان!
انقد اخلاقش خوب بود!
آخر سر 2-3میلیون بدهکار مدرسه شد: :d

ساناز فرهیدوش
6th July 2013, 01:39 PM
بچه ها خوبی های ادما به همدیگه بر میگرده اگرنمیتونیخستگیکار و زندگی و از کسی بگیری می تونی باهاش نرمومهربون صحبت کنی ((قولوا للناس حسنا )))) انقدر جواب میده امتحان کنید .

رضا66
6th July 2013, 01:41 PM
این روزها اگر خوب باشی خیر نمی بینی......

ساناز فرهیدوش
6th July 2013, 09:14 PM
اقا رضا اگه خوب باشی درسته خوب خدمتت می رسن قبول در عین حال ببین کار خوب رو برا کی میکنی ؟

برا من ؟ برا خدا یا خودت ؟؟

رضا66
7th July 2013, 02:05 PM
اقا رضا اگه خوب باشی درسته خوب خدمتت می رسن قبول در عین حال ببین کار خوب رو برا کی میکنی ؟

برا من ؟ برا خدا یا خودت ؟؟

خوبی که از حد بگذره ....طرف فکر می کنه چه خبره؟؟؟؟
نه والا ما ذاتا ادم خوبی هستیم

برا من که جواب نداده.....[tafakor]

ساناز فرهیدوش
7th July 2013, 06:09 PM
خیر الامور اوسطها !!

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد