PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر صحبت های فرگوسن بعد بازی

FIREBOY
3rd May 2009, 01:40 PM
سرالکس فرگوسن " از پیروزی 2-0 مقابل میدلزبورو، ضمن تمجید از عملکرد شاگردانش، اعلام کرد گام بلندی برای قهرمانی در لیگ برتر برداشتند.

" فرگوسن " گفت: « فکر می‏کنم عملکرد خوبی در این مقطع فصل ارائه کردیم. ما می‏دانستیم بازی سختی پیش رو داریم زیرا از موقعیت میدلزبورو در جدول آگاه بودیم. »

او افزود: « شما می‏دانید این یک نبرد است و در این نبرد ما به خوبی مقاومت کردیم، توپ‏های زیادی به داخل محوطه جریمه ارسال شد اما فقط یک بار توانستیم از آن‏ها استفاده کنیم اگرچه فکر می‏کنم همیشه جلوی دروازه آن‏ها خطرناک ظاهر شدیم. »

کاپیتان " گیگز " گل اول بازی را به ثمر رساند و " فرگوسن " معتقد است گل اول برای پیروزی در این میدان بسیار حیاتی بود.
سرمربی یونایتد افزود: « رایان گیگز فوق‏العاده است و به نظر من حکم پیروزی را او امضا کرد. یک بار که جلو افتادیم، کلید بازی را در دست گرفتیم. زمانی که جلو افتادیم موقعیت‏های خوبی هم داشتیم. »

" فرگوسن " در مورد عملکرد تیم میدلزبورو گفت: « آن‏ها تیم جوانی هستند و البته زمانی که مقابل تیمی همچون منچستر یونایتد قرار می‏گیرند، استرس دارند. »

گل نیمه دوم " پارک " شیاطین سرخ را در موقعیت خوبی در جدول رده‏بندی قرار داد و " فرگوسن " معتقد است همه چیز خوب پیش می‏رود: « این پیروزی گام بلندی برای قهرمانی در لیگ برتر بود، اکنون فقط 4 بازی دیگر باقیمانده است. »

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد