PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سلام دوستان من تازه ترم 2 حقوقم .

reza abbasi
25th March 2013, 09:10 PM
همه میگن مدرک دانشگاه ازاد معتبر نیست .ادامه نده .حلا چی کنم؟

Helena.M
26th March 2013, 01:03 AM
سلام دوست عزیز،به نظرمن خیلی مهم نیست که مدرکتو از کدوم دانشگاه میگیری مهم اینه که توی شغلی که داری بهترین باشی خیلی به این حرفا توجه نکن... موفق باشی[tashvigh]

بلدرچین
27th March 2013, 10:48 PM
عزیزم حقوق که عین رشته های دیگه نیست که.حقوق یک رشته اییه که توش قانون مهمه.تو قانون بلد باش بتونی خوب حرف بزنی خوب دفاع کنی کسی اهمیت نمیده از ازادی یا سراسری.خواستی بهم پیام بده نگران نباش.توی حقوق معدل 14 داشتن برای استخدام مهم نیست مهم زبونه مهم اینه قانون بلدی یا نه اگر قانون بلد باشی میتونی خوب باشی از این گذشته تو الان دانشگاه ازادی داری حقوق میخونی با لیسانس که نمیتونی وکیل شی!باید فوق بگیری و بعد ازکلی مراحل تازه یه وکیل نیمه .خوب بخون تا بعد از لیسانس یه ضرب فوق قبول شی و اونجا جبران کنی.
ازهمه لحاظ ازاد بهتره.دلیل دارم براش عزیزم.

metal1991
30th March 2013, 03:38 AM
عزیزم حقوق که عین رشته های دیگه نیست که.حقوق یک رشته اییه که توش قانون مهمه.تو قانون بلد باش بتونی خوب حرف بزنی خوب دفاع کنی کسی اهمیت نمیده از ازادی یا سراسری.خواستی بهم پیام بده نگران نباش.توی حقوق معدل 14 داشتن برای استخدام مهم نیست مهم زبونه مهم اینه قانون بلدی یا نه اگر قانون بلد باشی میتونی خوب باشی از این گذشته تو الان دانشگاه ازادی داری حقوق میخونی با لیسانس که نمیتونی وکیل شی!باید فوق بگیری و بعد ازکلی مراحل تازه یه وکیل نیمه .خوب بخون تا بعد از لیسانس یه ضرب فوق قبول شی و اونجا جبران کنی.
ازهمه لحاظ ازاد بهتره.دلیل دارم براش عزیزم.

ممکن هست اون دلیل رو توضیح بدید؟

maede raha
31st March 2013, 03:51 PM
من شخصا به یه نتیجه ای رسیدم مهم نیست از کدوم دانشگاه فارغ التحصیل شی، مهم اینه که تو زمینه رشته ات کار بلد باشی
تازه شما لیسانستم که بگیری، تازه میرسی به آزمون وکالت ، این طور که من شنیدم خیلیم آزمون سختیه پس از حالا شما باید خودت رو برای این آزمون آماده کنی
موفق باشید

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد