PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پایان تلخ ازدواج پيامکي

kamanabroo
1st May 2009, 02:19 AM
پایان تلخ ازدواج پيامکي
همه چيز خيلي خوب شروع شد، اما بعد از مدتي متوجه شدم پوريا آن مردي نيست که من تصور مي کردم و تا به حال هرچه در مورد خودش به من گفته، اشتباه بوده است.
اعتماد: دختري که با يک پيامک اشتباهي با شوهرش آشنا شده و با او ازدواج کرده بود، با بخشيدن مهريه اش از دادگاه تقاضاي طلاق کرد.
نگار زن 22 ساله که براي جدايي به دادگاه خانواده مراجعه کرده بود، وقتي در برابر قاضي حسن عموزادي رئيس شعبه 268 قرار گرفت، ماجراي زندگي اش را تعريف کرد.
وي گفت؛ يک سال پيش به طور اتفاقي با شوهرم آشنا شدم. او در تهران بود و من در بيرجند زندگي مي کردم. يک روز وقتي داشتم براي دوستم که روز تولدش بود پيامک مي فرستادم، به اشتباه شماره وي را وارد کردم و پيامک براي شخص ديگري ارسال شد. دقايقي بعد برايم جواب محبت آميزي رسيد و براي من نوشت از پيامکم خوشش آمده است و مي خواهد با من ارتباط بيشتري برقرار کند. من در چند روز اول اهميتي به موضوع ندادم اما او دست بردار نبود.
زن جوان ادامه داد؛ چند ماه از ارتباط من و جوان غريبه که بعدها فهميدم اسمش پوريا است، گذشت و در نهايت تصميم گرفتيم با هم تلفني صحبت کنيم. ارتباط تلفني ما مدتي ادامه داشت و سرانجام پوريا گفت عاشق من شده و مي خواهد با من ازدواج کند. اين خواسته پوريا در حالي بود که اصلاً من را نديده بود و نمي شناخت. من هم گفتم بايد به بيرجند بيايد و از نزديک با هم آشنا شويم.
نگار که از ازدواجش ابراز پشيماني مي کرد، گفت؛ پوريا به اتفاق خانواده اش به شهر ما آمد و از من خواستگاري کرد اما پدر و مادرم با اين ازدواج مخالف بودند. آنها به من مي گفتند زندگي با اين پسر برايم خوشبختي به همراه نمي آورد، اما من طور ديگري فکر مي کردم. من هم عاشق پوريا شده بودم و آنقدر او را دوست داشتم که فکر مي کردم تنها مردي است که مي توانم با او خوشبخت شوم.
سرانجام با اصرار من اين ازدواج سرگرفت. من و پوريا براي آغاز زندگي مشترک مان به تهران آمديم و همه چيز خيلي خوب شروع شد، اما بعد از مدتي متوجه شدم پوريا آن مردي نيست که من تصور مي کردم و تا به حال هرچه در مورد خودش به من گفته، اشتباه بوده است. رابطه من و پوريا آنقدر تيره شد که سرانجام تصميم گرفتم هر طور شده از او جدا شوم. از آنجايي که بر اين جدايي پافشاري دارم به پوريا گفته ام اگر من را طلاق دهد، حاضرم مهريه ام را ببخشم.
نگار گفت؛ پوريا آنقدر مرا اذيت کرده است که ديگر از تلفن همراه و پيامک متنفر هستم، چون هر چه تا به حال سختي کشيده ام به خاطر پيامک اشتباهي بود که فرستادم. بنابر اين گزارش قاضي عموزادي پس از شنيدن اظهارات اين زن رسيدگي به درخواست او را به آينده موکول کرد.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد