PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تصویر چند تن از حریفان احتمالی نیروی هوایی ایران

M@hdi42
19th March 2013, 01:04 AM
سروان خلبان ، کاپیتان " جِمی جیمسون "
خلبان پیشین جنگنده برتری هوایی مک دانل داگلاس ( بوئینگ ) ف 15 ایی ایگل استریک :

نخستین خلبان زن هواپیمای جنگندۀ چند منظوره ( ( برتری هوایی ) نسل پنجم فوق پبشرفته لاکهید مارتین / بوئینگ " اف 22 رپتور " در تاریخ جهان

... یایگاه هوایی " الظفرة " امارات متحده عربی
اف 22 رپتور شماه 4023-1

http://uc-njavan.ir/images/g80x9lu70u1wbc27pq0n.jpg (http://uc-njavan.ir/images/g80x9lu70u1wbc27pq0n.jpg)

از چــــــــپ :
ســرگرد خلبان :Andrea Misener
سروان خلبان : Jammie Jamieson
سرگـرد خلبان : Carey Jones
سـروان خلبان : Samantha Weeks
... خلبانان جنگندۀ : اف 15 استریک ایگل از بال(وینگ) سوم ؛ پایگاه Elmendorf نیروی هوایی در ایالت آلاسکا

http://uc-njavan.ir/images/s2xp0d2t105g86ub5jn3.jpg (http://uc-njavan.ir/images/s2xp0d2t105g86ub5jn3.jpg)

ارگان
19th March 2013, 01:13 AM
خودمون یه تنه همشونو حریفیم خدا با ماست همچنین برادر مهدی42[labkhand]

معمار حانیه
19th March 2013, 01:18 AM
نه بابا هیچکی حریف ما نیست

- - - به روز رسانی شده - - -

نه بابا هیچکی حریف ما نیست

ab.bb
19th March 2013, 03:20 AM
[labkhand][esteghbal]

هستی..
19th March 2013, 08:25 AM
امریکا هیچ غلتی نمیتونه بکنه.ممنون فرمانده

امریکا هیچ غلتی نمیتونه بکنه.ممنون فرمانده

farshadghasemi
19th March 2013, 10:24 AM
ما رو از چن تا خلبان خانم میترسونین؟(نسبت به خانم های سایت توهین نباشه ها دارم اونا رو تضعیف روحیه میکنم!!!!)

fateme92
19th March 2013, 10:36 AM
خیلی خوب بود.
فرمانده ، شرمنده میشه یه دور این درجه های ارتش رو توضیح بدین؟[khejalat]
من از هرکی پرسیدم میگه سه چهار تا سروان و سرگردن دیگه!!![taajob2][nadidan]

خیلی خوب بود.

"golbarg"
19th March 2013, 11:16 AM
دوستان به احترام زنان باقدرت سکوت لطفا[khande]

دوستان به احترام زنان باقدرت سکوت لطفا[khande]

M@hdi42
19th March 2013, 12:05 PM
خیلی خوب بود.

در امر خلبانب کاری به درجه نداشته باشین .چیزی مهمه مهارته که اونا اخرشن دلیلشم بیشترین ساعت برواز های تمرینی سالیانه هست در بین تمام نیرو هوایی های دنیا.

فراموش نکنید خلبان تک خال وماهری که ما از جنگ میشناسیم تماما در آمریکا آموزش دیدن. خب هم از لحاظ جنگنده

هم اموش ومهارت از ما سر هستن .حالا اون بالا چه اتفاقاتی خواهد افتاد الله اعلم .دیگه اون دست ما نیست.

در ضمن به روی چشم.یه تابیک راجب درجه ها میزنم

fateme92
19th March 2013, 12:17 PM
در امر خلبانب کاری به درجه نداشته باشین .چیزی مهمه مهارته که اونا اخرشن دلیلشم بیشترین ساعت برواز های تمرینی سالیانه هست در بین تمام نیرو هوایی های دنیا.

فراموش نکنید خلبان تک خال وماهری که ما از جنگ میشناسیم تماما در آمریکا آموزش دیدن. خب هم از لحاظ جنگنده

هم اموش ومهارت از ما سر هستن .حالا اون بالا چه اتفاقاتی خواهد افتاد الله اعلم .دیگه اون دست ما نیست.

اوهوم. این رو هم شنیده بودم.خصوصا ساعت پرواز رو...[labkhand]
خب میشه به جای اون مثلا یه تاپیک راجع به هواپیماهای جنگنده و بررسی مزیت های هر کدوم بزنین[nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand]

خب میشه به جای اون مثلا یه تاپیک راجع به هواپیماهای جنگنده و بررسی مزیت های هر کدوم بزنین[nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand]

M@hdi42
19th March 2013, 12:28 PM
خب میشه به جای اون مثلا یه تاپیک راجع به هواپیماهای جنگنده و بررسی مزیت های هر کدوم بزنین[nishkhand][nishkhand][nishkhand]

در بخش نیرو هوایی ودر قسمت جنگنده ها صد ها تابیک هست . چند تابیک هم راجب انواعشون تشکیل دادم میتونی ببینی. [nishkhand]

بلدرچین
19th March 2013, 04:00 PM
به به چه خلبان هایی!!!![negaran]
ما خلبان زن نداریم!!!؟؟
جالبه افرین

m.g.s.t.r
19th March 2013, 06:15 PM
چرا همشون خانمن؟؟
از الان مراسم تدفینشون را میشه پیش بینی کرد

عادل 110
8th April 2013, 09:35 AM
جالب بود فرمانده.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد