PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال روز های مزخرف عید امسال !! حال هر کی گرفتس بیاد !!

ساناز فرهیدوش
17th March 2013, 07:58 AM
طبق فرهنگ .طبق عادت و شاید هم نقاب از یه ماه قبل می گن عیده ! همه خوشحالن میخندن خرید می کنن شاید یه هفت سینی هم بچینن !! پات می رسه توخونه و می گی مرده شور ببرن این عید رو !!

مردم می رن مهمونی . می رن مسافرت . یکی پول نداره . یکی تنهاس یکی دل خوش نداره یکی دیکه مریض داره . همیشه همه جا از خوشی و دل خوشی ها و اینکه عید چه کنیم می نویسن !!

نقاب هاتو ر وبردارین اینا رو ننوشتم بگین یه روز فاز مثبت می نویسه یه روز فاز منفی !! اینایی که حالتون گرفتس بیایین بنویسین !!

بنویسین از شادی های کوچ پنهان . برید و نگاه کنید و اگه حتی یه مورچه تو اتقتون داره نازتون می کنه !! اگه یه لبخند کوچیک می تونی به یه رهگذر بنویسی !!

کارهای کوچیک کوچیک کنید و بنوسید چه جوری این غم و غصه ها رو کم کم پر میدین !!

چند گل تو باغجتون می کارین ؟

به ازای اشکاتون چند نفر رو می تو نین بخندونین ؟

حمله پمله ننوسین ها !! کارها ی به جد عملی !! م مثلا برین مهمونی بچه ثابخونه رو تا می خوره بزنین !! بخندین غش غش !!

اغا لوس بازی در نیارین این پست جدیه ها !!

zahra .at
17th March 2013, 09:56 AM
برگرد یادت را جا گذاشته ای نمیخوام تمام عمر به این امید باشم که روزی برای برداشتنش خواهی امد

- - - به روز رسانی شده - - -

برگرد یادت را جا گذاشته ای نمیخوام تمام عمر به این امید باشم که روزی برای برداشتنش خواهی امد

عرفان سلیم زاده
17th March 2013, 01:35 PM
عید نوروز به نظر من یه معجزه است.
هر چی هم که خراب باشه و ظاهری اما تو امیدوارتر کردن ما به سال جدید نقش بسزایی داره.
بهمون وقت میده فکر کنیم و استراحت و برنامه ریزی کنیم اینه که مهمه.
من خودم البته تو عید میخوام درس بخونم چون کار دیگه ای ندارم انجام بدم.
موفق باشی.

"golbarg"
17th March 2013, 04:36 PM
دوست گلم درست هیچ کس واقعا دلش بایه نوروز اروم نمیگیره اما یادمون باشه یک فاز منفی میتونه کل زندگیمونو خراب کنه

باور ندارید امروز الکی هی بگید دل درد دارم ببین شبش کارت به بیمارستان میکشه اما فاز مثبتم عکس این قضیه

من پول ندارم .من مریض دارم من تنهام. خانواده من منو به مسافرت نمیرن.همه شادن اما من عزیزاز دست دست دادم و......همش راسته وسخته همون یکی از اینارو حداقل داریم

عید خونه تکونیه دله که ماجدیدیا بلد نیستیم چون خیلی غرق خودمونو پولو افاده و.........شدیم

برا اینه عید بچشممون بد میاد چون سخت گرفتیم بخودمون که این عید باید فلان دکورخونمون باشه یا هرچی واین افتضاحه

ماداریم کل سالو گریه میکنیم چرا موقع عید نخندیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اینو جواب بده هستی جان

دوست گلم درست هیچ کس واقعا دلش بایه نوروز اروم نمیگیره اما یادمون باشه یک فاز منفی میتونه کل زندگیمونو خراب کنه

باور ندارید امروز الکی هی بگید دل درد دارم ببین شبش کارت به بیمارستان میکشه اما فاز مثبتم عکس این قضیه

من پول ندارم .من مریض دارم من تنهام. خانواده من منو به مسافرت نمیرن.همه شادن اما من عزیزاز دست دست دادم و......همش راسته وسخته همون یکی از اینارو حداقل داریم

عید خونه تکونیه دله که ماجدیدیا بلد نیستیم چون خیلی غرق خودمونو پولو افاده و.........شدیم

برا اینه عید بچشممون بد میاد چون سخت گرفتیم بخودمون که این عید باید فلان دکورخونمون باشه یا هرچی واین افتضاحه

ماداریم کل سالو گریه میکنیم چرا موقع عید نخندیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اینو جواب بده هستی جان

ساناز فرهیدوش
17th March 2013, 05:24 PM
زمستون می گذره گل ها جوونه می دن اما گاهی تو بعضی دل ها بعضی غصه ها موندگاره
!1!
سعی نکن بغضت رو قورت بدی بلند گریه کن !!! و بپذیر نمیشه خیلی چیزا رو فراموش کرد بذار زمان بگذره !!!! همه چی خوب میشه به شرطی که یه کار دیگه کنی تا یه نتیجه دیگه بگیری !!!

zoh_reh
17th March 2013, 09:09 PM
من از تدارکات و مقدمات قبل عید مثل خرید کردن ، جابجا کردن بعضی چیزا،......خیلی بیشتر خوشم میاد و لذت میبرم. [golrooz]

من از تدارکات و مقدمات قبل عید مثل خرید کردن ، جابجا کردن بعضی چیزا،......خیلی بیشتر خوشم میاد و لذت میبرم. [golrooz]

ساناز فرهیدوش
17th March 2013, 10:42 PM
بچه ها هفت سینوتن رو با خوراکی بیارایید بعد همه بخور ن هی !!1
اخه فک فامیله داریم ؟!!؟ نه خدایی ؟

بچه ها هفت سینوتن رو با خوراکی بیارایید بعد همه بخور ن هی !!1
اخه فک فامیله داریم ؟!!؟ نه خدایی ؟

ساناز فرهیدوش
18th March 2013, 12:16 PM
یکی از فانتزی های ما در عید این است که عیدی بچه های کوچک را بگیریم !!!

ساناز فرهیدوش
18th March 2013, 12:17 PM
یه کار با حال دیگه اینکه شکلات هی بخورین عید با توجه به اینکه اجیل امسال هم گرون بود و هم تحریم هرکسی جلوتون میذاره . هی شکلات بخورین اشغالاش رو بذاریم تو جیبتون . بعد که دولا می شین همش بریزیه تو راهروی ثابخونه ملت کف کنن !!

بلدرچین
18th March 2013, 04:32 PM
امسال و عید امسال که واقعا بد بود و مضخرف... واقعا خدا بهمون رحم کنه برای سال بعد...

ساناز فرهیدوش
18th March 2013, 05:11 PM
یکی دیگه از فانتزی های ما این است که در سال نو این بود که یک ماهی مشکی را در کناریک ماهی سیاه بیندازیم تا صابت کنیم نژاد پرست نیستیم و به اون ماهی قرمزه محل صگ نمی دیم تا میریم نزدیگ تنگ برامون پر پر نزنه هی فخر بفروشه !! بلههههههههههههههه

golden3
18th March 2013, 06:35 PM
سلام
عید امسال برای من که خوب داره شروع نمیشه
غم انگیزترین سال برام امسال بود بخصوص اسفندماه
متاسفانه 3روز پیش1از همکلاسی هام فوت کرد2 روز پیش هم1 از بستگانم که تو جاده رشت با خانواده همسرش بود با کامیون تصادف کردن و4نفر کشته شدن و1نفزم تو کماست میخواستن براشون عروسی بگیرن که تبدیل به ختم شد واقعا روز بدی بود
در طول این چند روز باقی مونده به عید من فقط قبرستان برای تشیع جنازه رفته م
پایان91و شروع92 برای من خوب نبوده
امیدوارم برای دوستان عزیزم سالی خوش همراه با سعادت و کامیابی باشه[golrooz]

سلام
عید امسال برای من که خوب داره شروع نمیشه
غم انگیزترین سال برام امسال بود بخصوص اسفندماه
متاسفانه 3روز پیش1از همکلاسی هام فوت کرد2 روز پیش هم1 از بستگانم که تو جاده رشت با خانواده همسرش بود با کامیون تصادف کردن و4نفر کشته شدن و1نفزم تو کماست میخواستن براشون عروسی بگیرن که تبدیل به ختم شد واقعا روز بدی بود
در طول این چند روز باقی مونده به عید من فقط قبرستان برای تشیع جنازه رفته م
پایان91و شروع92 برای من خوب نبوده
امیدوارم برای دوستان عزیزم سالی خوش همراه با سعادت و کامیابی باشه[golrooz]

ساناز فرهیدوش
18th March 2013, 10:31 PM
دستای مهربونتون رو بگیرین بالا برای هرکی مریض داره ! د ل نا ااروم داره !
امیدوارم خدا به کسایی مه عزیزی رو از دس دادن هم صبرو ارامش هطا فرماید الهی امین

ساناز فرهیدوش
19th March 2013, 10:20 AM
یه تشکر و یژه یه بوسه مهربون به دستای پر مهری دوستایی که سر کارن روز عید !! شیفتن !! یه قدر دانی بزرگ از خانواده هاشون که عزیزاشون سر کارن تا ما در اسایش بیشتری باشیم پرستارا پزشکا اتش نشان ها پلیس ها و.......... خیلی های دیگه .....

لحظه های با هم بودن رو قدر بدونیم عید جنبه های دیگه هم داره ها

فکر مون رو دل هامون رو بزرگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ گگگگگگگگ کنیم

ساناز فرهیدوش
19th March 2013, 01:25 PM
خب دلتو ساف کن کن دیگه !!!! بسته دیگه لوس بازی در نیار پاشو برو عزیزات رو ببوس و ازشون دلجویی کن !

پاشو بچه روتو کم کن !! پاشووووووووووووووووو سل دیگه اونا باشن تو نباشی تو باشی اونا نباشن !! اصلن دنیا تموم شه !! کن فیکون شه بری تو دو محو شی ! !
پاشو دیده !!

وحید 0319
20th March 2013, 01:21 PM
سلام

امسال اولاش پرام دلتنگی بود ...گریه میکردم همش...دلتنگ دوری ....

وسطاش غم بود /..پدربزرگم فئت کرد

اما آخراش امید بود ...امید ....

امید بخدا امید به این که زنده ام ...نفس می کشم...یعنی خدا هنوز دوستم داره ...عاشقمه

ایشالا خدا به همه امید زندگی خوب بده ......[shaad][golrooz]

سلام

امسال اولاش پرام دلتنگی بود ...گریه میکردم همش...دلتنگ دوری ....

وسطاش غم بود /..پدربزرگم فئت کرد

اما آخراش امید بود ...امید ....

امید بخدا امید به این که زنده ام ...نفس می کشم...یعنی خدا هنوز دوستم داره ...عاشقمه

ایشالا خدا به همه امید زندگی خوب بده ......[shaad][golrooz]

hossein24
20th March 2013, 01:33 PM
منم خدارو شکر 1سال دیگم گذشت بد و خوبشم مهم نیست چون هرجور که فکر کنی زندگی همونجور میگذره همونجور ک امسال و سالای دیگه گذشته و رفته.
عیدم و سال نوم ب نظر من ک خوبه وتنها بدیش اینه ک همجور ک سال نو میشه جسم و عمر مام کهنه وکهنه میشه.
منم عید امسال فقط منتظر نیمه دوم عیدم ک یه استراحت کامل کنم بعداز دوسال بدون استراحت !!!!

منم خدارو شکر 1سال دیگم گذشت بد و خوبشم مهم نیست چون هرجور که فکر کنی زندگی همونجور میگذره همونجور ک امسال و سالای دیگه گذشته و رفته.
عیدم و سال نوم ب نظر من ک خوبه وتنها بدیش اینه ک همجور ک سال نو میشه جسم و عمر مام کهنه وکهنه میشه.
منم عید امسال فقط منتظر نیمه دوم عیدم ک یه استراحت کامل کنم بعداز دوسال بدون استراحت !!!!

hadi elec
20th March 2013, 01:41 PM
خب در مجموع به نظرم سال بدی نبود با اینکه میتونست خیلی بهتر از این هم باشه

از اول امسال از همه دور شده بودم
از خانواده و دوستان خیلی فاصله گرفتم
دیگه حتی وقت حال و احوال پرسی رو هم نداشتم
خیلی ها هم دلگیر شده بودن
ولی خب باید یه سری کارای مهم رو تو زندگیم انجام میدادم
در کل تجربه خوب و بزرگی بود
دو تا اتفاق مهم اقتاد برام
که جفتشون خیلی تاثیر گذار بودن تو زندگیم
ایشالا تو سال جدید همه چیز به بهترین شکل انجام بشه برای همه
باید به اینده امیدوار بود
و خب منم فکر میکنم قطعا سالی که میاد خیلی بهتر از سال 91 میشه
این سالایی که میاد و میگذره سالای سرنوشت سازیه برام پایه زندگی این سالا گذاشته میشه
ایشالا همه خوب و خوش و سلامت باشن

م.محسن
20th March 2013, 01:55 PM
گرچه سال 91 سال خوبی برام نبود و از تموم شدنش خوشحالم ولی نمیدونم چرا تو این دقایق پایانی اون اینقدر گرفته ام ...
خدا کنه سال 92 برای همه سال بهتری باشه

ساناز فرهیدوش
20th March 2013, 03:32 PM
یه گل مهرون بذار تو اتاقت هر روز ابش بده و ببین که خدا به لطافت برگ های همین گل ها زیباست !!

اگه تنهایی هم برو تو دامن طبیعت سرت رو بگیر رو به اسمون ببین خدا بزرگ تر این حرفهست !! ببخش بزرگوار باش و بدون هر وقت که بتونی ببخشی دنیا از ان تو خواهد بود !!!

اگر از همان راهی که همیشه میروی بروی به همان نتیجه می رسی پس هدفت رو تغییر بده و شاد باش و حداقل یه لبخند به دگران هدیه بده !!!!!!!!!!!!!!!!!

یه گل مهرون بذار تو اتاقت هر روز ابش بده و ببین که خدا به لطافت برگ های همین گل ها زیباست !!

اگه تنهایی هم برو تو دامن طبیعت سرت رو بگیر رو به اسمون ببین خدا بزرگ تر این حرفهست !! ببخش بزرگوار باش و بدون هر وقت که بتونی ببخشی دنیا از ان تو خواهد بود !!!

اگر از همان راهی که همیشه میروی بروی به همان نتیجه می رسی پس هدفت رو تغییر بده و شاد باش و حداقل یه لبخند به دگران هدیه بده !!!!!!!!!!!!!!!!!

mozhgan.s
20th March 2013, 05:42 PM
سال 91 سال خوبی نبود.امیدوارم 92 یک سال پر از شادی باشه

m.g.s.t.r
20th March 2013, 06:08 PM
امسال تا ظهر29 اسفند کار کردیم!!
محل کارم هم(یک شرکت بزرگ پیمانکار پروژه های نفت و گاز برق و..)اعلام کرده که از 3 فروردین روز کاری شروع میشه و هر کسی غیبت کنه به ازای هر روز 300 هزار تومن جریمه میشه!!!!!!!

emperor1991
20th March 2013, 09:38 PM
سال 91 که خیلی مزخرف بود
اما 92 رو با کلی امید و آرزو شروع کردم
همه کینه ها و دشمنی هارو از دلم پاک کردم
از هرکی دلگیر بودم بخشیدمش
گذشته هارو کنار گذاشتم
امسال میخوام یه زندگی جدید رو شروع کنم

نارون1
20th March 2013, 10:08 PM
سال 91 با تمام پستی بلندیهاش گذشت ... و سال 92 شروع شد ، پس بیاین همه با هم سال جدید رو باامید و توکل به خدا شروع کنیم و ادامه بدیممممممم

بیاین کمی راحتتر به زندگی نگاه کنیم ، خوبی ها و شادی ها رو پررنگ تر ببینیم .....

امیدوارم سال جدید سال خوبی برای همه دوستان و عزیزانم باشه و از همه مشکلات گره گشایی بشه

سال جدید رو به همه تبریک میگم ، امیدوارم موفق و کامروا باشید[golrooz]

yas-90
20th March 2013, 10:31 PM
[golrooz]سال نو همگی مبارک[golrooz]

امروز روز خوبی بود من کلا لحظات تحویل سال هیجان خاصی دارم که برام زیباست و باعث میشه همیشه روز خوبی رو این مواقع سپری کنم.....اما امروز کسی که خیلی خیلی دوسش دارم و خیلی برام عزیزه وقتی با تلفن بهش تبریک گفتم بغض کرد چون پیشش نبودم و این منو اتیش زد[negaran]....چند ساعتی میگذره اما هنوز دلم آروم نگرفته[negaran]

زهرا قربانی
20th March 2013, 10:58 PM
من کلا تا الان خیییییلی شاد بودم اما یک فاز منفی هم دیدم اونم گرونی میوه و شیرینی بود از این که مامان بابام اینقد با ناراحتی میخریدن منم ناراحت شدم [asabani]

من کلا تا الان خیییییلی شاد بودم اما یک فاز منفی هم دیدم اونم گرونی میوه و شیرینی بود از این که مامان بابام اینقد با ناراحتی میخریدن منم ناراحت شدم [asabani]

ساناز فرهیدوش
20th March 2013, 11:35 PM
به سلامتی همه اونایی که مریض بودن خوب شدن

به سلامتی اونایی که تا نشستی عیدی میدن
به سلامتی اونایی که دلشون خوش نست اما تو روت می خندن !!

به سلامتی تمام لچه های با معرفت که از دور و نزدیک با پیام هاشون ادم رو وفتخر می کنن که چنین دوستا خوبی دارن به لبخند زیبا بزن نننننننننننننننن

sallarmelli
21st March 2013, 01:08 AM
همه این فتنه ها زیر سر این تلویزیون لامصب بی صاحبه
افقی بشه این یارو.....

واقعا تنفرانگیزترین چیز همین عید شده برای من

ساناز فرهیدوش
21st March 2013, 09:40 AM
اغا یکی از فانتزی های من اینه کمی از این دنیای دیجیتال فاصله بگیرم !!!

اول یه زندگ درست و حسابی و پیام به همکارا و دوستان می دم ممیل و اینا رو هم اضافه کنین . بهدش میرم تلفن . م.وبایل . تلویزیون وسایر رسانه های داخلی و خارجی و قطع می کنم !!!

بعد برا خودم یه حس خوب می گیرم !!

به یاد زمانیکه ادم الکی سر خودش رو شلوغ نکرده بود ! ! میدونی کی رو میگم کم کم ساعت رو می برم عقب تو ذهنم

عید پارسال !!! پایان نامههههههههه مشالله دوستان قصه اش رو مفصل خوندن !!
عید قبل ترش سر خوشی اتمام واحد های ارشد .
عید قبل ترش استرس مشقای عیدددددددددددد الهی قربون دکتر سرمد برم بااون تحقیقاش !!
عید قبل ترش ف استرس نداشته ی کنکور ارشد .

عید """" فارغ البالیییییی بال بال بال

لیسانس که هیچی غصه و پسه !! نه پسته ها !! اون موقع عا پسته غصه نداشت هرکی هرچیش می شد می گفتن معتاد نین برین پسته بخورین الان عملی هم بشین کسی ککش نمی گزه می گن اجیل گرونه !!

دیگه الان بگم استرس کنکور لیسانس برا این بچه های دهه هشتادی چیپ شده !!! اما نمیدونن اما اون یه سال در قلعه ی مکاغذی و اردوی نورزوی هم درس خوندیم هم قرنطینه بودیم چون وبای کنکور داشتیم !!

مدرسه هم بودیم اغا شانس نداشتیم 30 ص معلم بی انصاف پیک سیاه و سفید می ذاشت جلومون !! والا هرکی مامد یه صفحه رنگ می کرد خوشگل میشد معلمه هم می ذاشت تو ظرف اشغال می گفت رفته اداره جایزه نده !!

سال های قبل ترش کلاس اولم رو یادم می اد با یه عالمه پلی کپی دو روی ریاضی !!!

بچه ها به خدا من سنی ندارم ها تجربم زیاده کلن !!

الان یه سر انگشتی حساب کنین 120 رو دارم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

اغا یکی از فانتزی های من اینه کمی از این دنیای دیجیتال فاصله بگیرم !!!

اول یه زندگ درست و حسابی و پیام به همکارا و دوستان می دم ممیل و اینا رو هم اضافه کنین . بهدش میرم تلفن . م.وبایل . تلویزیون وسایر رسانه های داخلی و خارجی و قطع می کنم !!!

بعد برا خودم یه حس خوب می گیرم !!

به یاد زمانیکه ادم الکی سر خودش رو شلوغ نکرده بود ! ! میدونی کی رو میگم کم کم ساعت رو می برم عقب تو ذهنم

عید پارسال !!! پایان نامههههههههه مشالله دوستان قصه اش رو مفصل خوندن !!
عید قبل ترش سر خوشی اتمام واحد های ارشد .
عید قبل ترش استرس مشقای عیدددددددددددد الهی قربون دکتر سرمد برم بااون تحقیقاش !!
عید قبل ترش ف استرس نداشته ی کنکور ارشد .

عید """" فارغ البالیییییی بال بال بال

لیسانس که هیچی غصه و پسه !! نه پسته ها !! اون موقع عا پسته غصه نداشت هرکی هرچیش می شد می گفتن معتاد نین برین پسته بخورین الان عملی هم بشین کسی ککش نمی گزه می گن اجیل گرونه !!

دیگه الان بگم استرس کنکور لیسانس برا این بچه های دهه هشتادی چیپ شده !!! اما نمیدونن اما اون یه سال در قلعه ی مکاغذی و اردوی نورزوی هم درس خوندیم هم قرنطینه بودیم چون وبای کنکور داشتیم !!

مدرسه هم بودیم اغا شانس نداشتیم 30 ص معلم بی انصاف پیک سیاه و سفید می ذاشت جلومون !! والا هرکی مامد یه صفحه رنگ می کرد خوشگل میشد معلمه هم می ذاشت تو ظرف اشغال می گفت رفته اداره جایزه نده !!

سال های قبل ترش کلاس اولم رو یادم می اد با یه عالمه پلی کپی دو روی ریاضی !!!

بچه ها به خدا من سنی ندارم ها تجربم زیاده کلن !!

الان یه سر انگشتی حساب کنین 120 رو دارم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

yas-90
21st March 2013, 03:05 PM
برای من سال 91 سال خوبی بود ....اما سال 92...

بیا میخوام یه چیزی تو گوش ِت بگم....بیا جلوتر نمیخوام دنیا بشنوه....آهان حالا شد..میدونی راستشو بخوای من حس خوبی به سال 92 ندارم نمیدونم چرا........به کسی نگیا میترسم دنیا بشنوه و بخواد این حس رو به واقعیت تبدیل کنه.....اما میخوام یه کاری کنم.....میدونی چی؟؟؟ میخوام تو این یه سال زندگی کنم با لبخند [shaad]اگه عمرم قد داد که بهتر[nishkhand][shaadi]، نداد هم خدا بیامرزتمsh_omomi52.....اینو که دیدید عزرائیله.....البته برا من......آخه واسه منه گناهکار عزرائیل خوشگل کجا بود[khanderiz]

برای من سال 91 سال خوبی بود ....اما سال 92...

بیا میخوام یه چیزی تو گوش ِت بگم....بیا جلوتر نمیخوام دنیا بشنوه....آهان حالا شد..میدونی راستشو بخوای من حس خوبی به سال 92 ندارم نمیدونم چرا........به کسی نگیا میترسم دنیا بشنوه و بخواد این حس رو به واقعیت تبدیل کنه.....اما میخوام یه کاری کنم.....میدونی چی؟؟؟ میخوام تو این یه سال زندگی کنم با لبخند [shaad]اگه عمرم قد داد که بهتر[nishkhand][shaadi]، نداد هم خدا بیامرزتمsh_omomi52.....اینو که دیدید عزرائیله.....البته برا من......آخه واسه منه گناهکار عزرائیل خوشگل کجا بود[khanderiz]

ساناز فرهیدوش
21st March 2013, 04:57 PM
اغا سال تون پر پسته بی پسته باشه اما در بسته نباشه !!

از اوردن بچه های خودخ خود داری فرموده خودتان هم سیر بیایید !! 1

ساناز فرهیدوش
21st March 2013, 11:40 PM
بچه های نخبه یرتو رو از کتاب در بیارین برین مهمونی ییییییییییییی شکلات برا مغز خوبه هالا چیزای دیگه بمونههههههههههههههههههههه پاشین کلاس نذارین بگین درس مرس داریمممممممم

از اون اتقات بیا بیرون عیدی بگیر برو دوباره تو کتابا ارههههههههههههه

هستی..
22nd March 2013, 01:04 PM
امسال و عید امسال که واقعا بد بود و مضخرف... واقعا خدا بهمون رحم کنه برای سال بعد...

بلدرچین اول سالی نفوس بد نزن.همیشه باید به امید فردایی بهتر بود وگرنه غصه ها و نا امیدی نابودت میکنن

هستی..
22nd March 2013, 01:09 PM
محل کارم هم(یک شرکت بزرگ پیمانکار پروژه های نفت و گاز برق و..)اعلام کرده که از 3 فروردین روز کاری شروع میشه و هر کسی غیبت کنه به ازای هر روز 300 هزار تومن جریمه میشه!!!!!!!

ایشالله خدا صبر بده.

بلدرچین
22nd March 2013, 01:47 PM
بلدرچین اول سالی نفوس بد نزن.همیشه باید به امید فردایی بهتر بود وگرنه غصه ها و نا امیدی نابودت میکنن

هستی من منظورم سال بود.امسال خداروشکر خوبه.سال ماره امسال؟

هستی..
22nd March 2013, 01:53 PM
هستی من منظورم سال بود.امسال خداروشکر خوبه.سال ماره امسال؟
بلدرچین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بلدرچین
22nd March 2013, 02:04 PM
بلدرچین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هسسسسسسسسسسسسسسسسسسسستی؟؟ ؟؟ منظورم سال قبل بود.امسال ساله ماره هستی؟

هستی..
22nd March 2013, 02:19 PM
هسسسسسسسسسسسسسسسسسسسستی؟؟ ؟؟ منظورم سال قبل بود.امسال ساله ماره هستی؟
بلدرچین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سال نو مبارک.اره سال ماره.ببین از این مارا
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQsvZs5yJfeH-MaFDUdXIafkOVVVjYEKxZSPosWdY16hw2700f-bw
ترسیدی؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
[esteress]
اگه ترسیدی عیبی نداره چون خودمم ترسیدم از این مار بزرگه[gerye]

بلدرچین
22nd March 2013, 02:25 PM
بلدرچین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سال نو مبارک.اره سال ماره.ببین از این مارا
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQsvZs5yJfeH-MaFDUdXIafkOVVVjYEKxZSPosWdY16hw2700f-bw
ترسیدی؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
[esteress]
اگه ترسیدی عیبی نداره چون خودمم ترسیدم از این مار بزرگه[gerye]

اوههه این دیگه چه ماریه!!!!!!!!![negaran][taajob]

هستی..
22nd March 2013, 02:31 PM
اوههه این دیگه چه ماریه!!!!!!!!![negaran][taajob]
نمیدونم[negaran].کسی به این چیزی نمیگه اخه کسی جرات نداره باهاش حرف بزنه[nishkhand].میخوای تو بری ازش بپرسی؟[nishkhand]

بلدرچین
22nd March 2013, 02:37 PM
نمیدونم[negaran].کسی به این چیزی نمیگه اخه کسی جرات نداره باهاش حرف بزنه[nishkhand].میخوای تو بری ازش بپرسی؟[nishkhand]

نه اصلا.تو برو منم حمایتت میکنم

هستی..
22nd March 2013, 02:42 PM
حالا نمیشه تو بری من پشت سرت بیام؟[negaran]

بلدرچین
22nd March 2013, 02:45 PM

نمیشه دیگه.همیشه خانما مقدم ترن[khande]
smilee_new1 (14)sh_omomi110sh_omomi89sh_omomi74

هستی..
22nd March 2013, 02:49 PM
نمیشه دیگه.همیشه خانما مقدم ترن[khande]
smilee_new1 (14)sh_omomi110sh_omomi89sh_omomi74

خب راستشو بخوای من برم یه مقدار کار دارم انجام بدم بعد برمیگردم[nishkhand].یه وقت فک نکنی ترسیدمااااااااااااااااااا اااااااااااااااا

بلدرچین
22nd March 2013, 03:17 PM
خب راستشو بخوای من برم یه مقدار کار دارم انجام بدم بعد برمیگردم[nishkhand].یه وقت فک نکنی ترسیدمااااااااااااااااااا اااااااااااااااا

ماشالا ترسو. من میرم و مار رو میکشم هههه[khandeshadid]

هستی..
22nd March 2013, 06:52 PM
ماشالا ترسو. من میرم و مار رو میکشم هههه[khandeshadid]

بیا برو کنار خودم میرم خانوما مقدم ترن[nishkhand].تو برو اونور خودم میرم ازش محترمانه سوال میپرسم ببینم اسمش چیه برو کنار برو

ساناز فرهیدوش
22nd March 2013, 07:11 PM
دیدی یه حس عجیب ادم داره این روازا بذار بگم بینم شما هم ا ین مدلی هستین ؟

اغا ادم سه سب می خوابه !! از 8 سدا تلویزیون رو میکشن بالا نه با کتک بیدارت می کنن 11 نهار میخورن می خوان برن مهمونی !!

هالا بمونه نه سبونه خوردی نه نهار !! تبصره ( تو خونه ما ساعت 6 چایی می خورن ساعت 11 نهار )

اغا تو مهمونی که همش باید بگی مرسی !!
میایی خونه یه چت نخولبیده یا یکی میاد یا میری بیرون گشنهههههههههههه ترح نه مرسی
11

میای خونه مردی از خواب می خوابی پا میشی دیگه یادت رفته گشنه ایی این وقتا س که دیگه نخوای هم تو افق محو شدی رفتهههههههههههههه یه فاتحه بخونین بعد عید من نبودم

دیدی یه حس عجیب ادم داره این روازا بذار بگم بینم شما هم ا ین مدلی هستین ؟

اغا ادم سه سب می خوابه !! از 8 سدا تلویزیون رو میکشن بالا نه با کتک بیدارت می کنن 11 نهار میخورن می خوان برن مهمونی !!

هالا بمونه نه سبونه خوردی نه نهار !! تبصره ( تو خونه ما ساعت 6 چایی می خورن ساعت 11 نهار )

اغا تو مهمونی که همش باید بگی مرسی !!
میایی خونه یه چت نخولبیده یا یکی میاد یا میری بیرون گشنهههههههههههه ترح نه مرسی
11

میای خونه مردی از خواب می خوابی پا میشی دیگه یادت رفته گشنه ایی این وقتا س که دیگه نخوای هم تو افق محو شدی رفتهههههههههههههه یه فاتحه بخونین بعد عید من نبودم

ساناز فرهیدوش
22nd March 2013, 11:40 PM
بچه ها همیشه برا کسایی که یه جورایی محرومیت دارن دعا می کنیم این خیلی خوب .
یکی هم لباس داره خانواده ماشین پول . کار اما دل خوش نداره

برا ارامش و شادی دلای همه یه دعا بکنین از ته دلللللللللللللللللللللللل لللل

بچه ها همیشه برا کسایی که یه جورایی محرومیت دارن دعا می کنیم این خیلی خوب .
یکی هم لباس داره خانواده ماشین پول . کار اما دل خوش نداره

برا ارامش و شادی دلای همه یه دعا بکنین از ته دلللللللللللللللللللللللل لللل

ساناز فرهیدوش
24th March 2013, 12:32 AM
اغا جون مادراتون انقدر چیی و قهوه تعارف نکنین

بر نداریم ناراحت میشین !!
برداریم باید بخوریم اخه خونه شما نخوردین اخه خوش انصافا ادم اور دوز میشه دیگه !

ای دوستی که میدونی ادم قهوه دوست داره دل و دین می بازه اخه چرا دوبار دوبار !!!!!!!!!!!!!1

ساناز فرهیدوش
24th March 2013, 11:59 AM
یه پیا بهداشتی دیگه بدم من نگن تو گلوم میمونه !!!!

اغا معرفت دوستی موستی همه چی سرجاش !! اون دوستی که این برچشب ها رو می زنی خوب یک انسانه !@ حالا هرچی میگی محترم یه وقتا ادم دور از جون ادم بی ادب میشه کپه ی مرگش رو میذاره !!

بی انصاف خب ادم صبح خوابیده بذارین یه چرت بخوابه 10 سب ضنگ نزنین یه شرب شروع کنین طرح مشکل !! اخه ادم حنگ می زنه دیده !!!

ساناز فرهیدوش
25th March 2013, 03:04 PM
از فانتزی های ما این است که دیگه حسش نیست سب حا زود پاشیم !!!

اسلن هصش نی حص داشته باشیم ممممممممممم

emperor1991
25th March 2013, 03:35 PM
برو بابا توام با این فانتزیات :دی

monirehabdollahi
25th March 2013, 04:54 PM
من امروز توی یک روز دلگیر بهاری یک کارخوب کردم این خیلی حالم رو عوض کرد .رفتم سایت اهدای عضو فرم پیوند اعضا روپرکردم ضمنا چند روزپیش هم خون اهداکردم .چند روزی هم روزه گرفتم ...اینا رو نگفتم که پزبدم خواستم بگم با دستای بدون پول وتوی این آشفته بازارگرونی هم میشه به خیلیها کمک کرد وخوش بود .ضمنا امسال آجیل هم [golrooz]نخریدیم وپول خرید آجیل رو به یه خانواده محتاج کمک کردیم![golrooz][khanderiz]

ساناز فرهیدوش
27th March 2013, 08:56 PM
قربون مهربو نیای همتون !!
دست گلتون درد نکنه عیدی میدین اما خدا وکیلی چاییدین ماچ نکنین اونم ابدار ادم نرسیده خونه تب کنه اخه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ساناز فرهیدوش
28th March 2013, 12:26 PM
بچه ها هر چد سالتون شده برین عید دیدنی ! حال و حوصله هم ندارین اشکال نداره !
بعضی ها پیر شدن اخلاق مخلاق ندارن . یا بیمارن . شما یادتون باشه هر کس نون قلب خودش رو می خوره !

مهربون باشین و با انرژی هرکی هم بد بود خودش می دونه و خدای خودش

وحید 0319
28th March 2013, 12:36 PM
توروخدا میخاین عیدی بدین سریع بدین ...ادم جونش بالا میاد[nishkhand]

راستی من امسال یه عیدی گرفتم از یه عزیزی که خیلی دوستش دارم 300 هزارتومان !!!![shaad][cheshmak]

ایشالا شمام بگیرین [shaad]

ساناز فرهیدوش
28th March 2013, 10:13 PM
در طی فرامایشات جناب وحید خان :
اصلن به سن و سال و موقیعیت فکر نکنین خب ادم خوشحال میشه دیگه !!!

ساناز فرهیدوش
29th March 2013, 12:13 AM
یکی از فانتزی هام اینه که الان که تب دارم نمیدونم باید کی رو فحش بدم !!! از بس ادم رو ماچ می کنن نفری سه تا !!!

ساناز فرهیدوش
29th March 2013, 01:37 AM
بچه هایی که روزای ید دارین درس می خونین !!

دوستایی که سر کار بودین همکارا مسافرت @@ دم همگیتون گرممممممممممم انشالله دلتون شادو خرم باشه دادا

A M S E T I S
29th March 2013, 12:48 PM
چندتا شکولات اضافه بردارید هرجا رفتید بذارید تو جیب یا کیفتون....بعد چند ماه بخوریدشون....خهلیییییی حال میده!!!!![خخخخخ[nishkhand]

v.m 2020
30th March 2013, 08:43 PM
خدا کنه سال بعدی بهتر باشه . امسال چون تصادف نکردیم سال خوبی بود اما من با یکی دعوام شد اصلا بهم خوش نگذشت .

ساناز فرهیدوش
31st March 2013, 02:20 PM
دیدین ادم یه جاهایی میره عید دیدنی فامیل نیستن نسبت خونی هم ندارن یه خونه دارن اندازه قربیل و خدا یه دل بهشون داده اندازه دنیاااااااااااا

پاینهد باشن ادم های با معرفت مهربون و خوش اخلاققققققققققققققق

ساناز فرهیدوش
31st March 2013, 10:14 PM
الهی بگردم برا اینایی که کل عید رو سر کار بودن !!! بعد 12 فروردین میشینن خونه ادم وقتایی جایی ندار ه میره تازه هم اجیل دارن هم شیرینیییییییییییی ای خداااااااااااااااااا

ساناز فرهیدوش
1st April 2013, 01:47 AM
به سلامتی اونایی که عید خوش گذروندن الان یادشون افتاده امتحانشون امسال اول خرداده !!!!!!!!!!!!!!! خخخخخخخخخخخ

ساناز فرهیدوش
1st April 2013, 09:49 PM
سلامتی اونایی که پلو خوروششون دهن ادم رو اب انداخته تعارف شام نمی زنن خخخخخخخخخخخخخخخخخ

m.g.s.t.r
1st April 2013, 10:29 PM

یکی دیگه هم اضافه شد!!
پنج شنبه هفته قبل هم سرکار انگشت دستم شکست! [negaran][narahat]
(الان هم با دست چپ تایپ میکنم!!

ساناز فرهیدوش
2nd April 2013, 12:27 PM
سلامتی اوناییکه امروز تولدشونه !!!!!!!!!!!!!!

ساناز فرهیدوش
2nd April 2013, 10:53 PM
این شیزده هم تموم شد اما تعطیلات تموم نشد !!! یادش به خیر بچه که بودیم انقدر تعطیلی نبودا !! یه پیک شادی سیاهو سفیدم داشتیم باید چند مگا پیکل رنگش می کردیم حلش می کردیم با یه عالمه پای کپی ریاضی و علوم !!! اخر سرهم جایزه پایزه نمی خواستن بدن می گفتن رفته اداره .........
اخر میدیدم پیک تو سطل اشغاله

تیز بودن زیاد خوب نیس اما مرام معرفتم بد چیزی نبودا نه / !؟!!

ساناز فرهیدوش
3rd April 2013, 08:16 PM
بچه های امسال یکی خوشحال بود یکی گریون یکی دلی شکوند یکی دلی به سدت اورد یادمون باشه این نیز بگذرد .......................

تنها چیزی که از ما به جا می مونه خوبی هامونه امیدوارم همتون شاد و خوش و خرم باشینننننننننننننننننننن

بچه های امسال یکی خوشحال بود یکی گریون یکی دلی شکوند یکی دلی به سدت اورد یادمون باشه این نیز بگذرد .......................

تنها چیزی که از ما به جا می مونه خوبی هامونه امیدوارم همتون شاد و خوش و خرم باشینننننننننننننننننننن

ساناز فرهیدوش
4th April 2013, 09:17 PM
سلامتی اخرین شب جمعه تعطیلاتتتتتتتتتتتتتتتتتت صلوات !!

ساناز فرهیدوش
6th April 2013, 12:29 AM
سلامتی اونی که به مریضش رسید تو تعطیلات !!!

سلامتی اونی که حرف بزرگ تر رو به جون خرید بغض کرد هیچی نگفت

اونایی که پایان نامه دارن همش درس خوندن دفاعشونه

اونایی که به سلامت از سفر می ان سوغاتی نمیارن
به سلامتی اونایی که همش اوقات تلخشون برا ماست !!!
سلامتی انایی که همیسه براشون تعطیلاته !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ساناز فرهیدوش
16th April 2013, 10:39 PM
لباس عیدات رو جمع کردی ؟ کمتر میری مهمونی !!

برگشتی به زندگی روز مرت نه ؟

اما یادت باشه دوستای خوبت رو و لبخند مهربونت رو همیشه جاش تو صورتت خالیه

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد