PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال قدیمی ترین خاطره ای که یادتون میاد چی بوده ؟

niusha231
9th March 2013, 09:30 PM
قدیمی ترین خاطره ای که یادتون میاد چی بوده ؟ به نظتون چند سالتون بوده ؟

niusha231
9th March 2013, 09:32 PM
من خودم یادم می یاد که 5 یا 6 ماه بیشتر نداشتم که داشتم با پدر بزرگم بازی می کردم

niusha231
9th March 2013, 09:37 PM
به نظر شما از چه ماهی به بعد آدم خاطراتش یادش می مونه؟

ماه آفرید
9th March 2013, 09:48 PM
من که خیلی تلاش کنم از 10 سالگی یادم می آد....چه جوری 5 ماهگی یادته؟؟؟[soal]

بلدرچین
9th March 2013, 11:09 PM
7سالم بوده،اولین دفعه ای که دوچرخه بزرگ سوار میشدم.پدرم از پشت زین گرفته بود و من داشتم ارام ارام حرکت میکردم که یک هو دیدم پدرم ایستاده و من دارم دوچرخه سواری میکنم.مستقیم رفتم توی درخت!!! خیلی لحظه پر درد قشنگی بود.

یک بارم3سالم بود یا کمتر،رفته بودم بالای یک سرسره بلند و چون از ارتفاع میترسیدم همون بالا موندم و نتونستم بیام پایین یعنی خشکم زده بود از ترس.

چند تا خاطره هم از 1سالگیم و قبلش دارم که بگم میترسم خدایی نکرده بمیرید و بترکید از خنده.مررسی

رضوس
9th March 2013, 11:17 PM
اصولا خاطرات زیر دو سال در یاد نمیمونه

- - - به روز رسانی شده - - -

اصولا خاطرات زیر دو سال در یاد نمیمونه

312
10th March 2013, 12:28 AM
39ماهگی

39ماهگی

رضوس
10th March 2013, 12:32 AM
39ماهگی

39ماهگی
چی بود؟؟؟

39ماهگی

39ماهگی
چی بود؟؟؟

312
10th March 2013, 05:28 AM
چی بود؟؟؟[golrooz]
مراسم بدرقه واستقبال یک حاجی مکه

چی بود؟؟؟[golrooz]
مراسم بدرقه واستقبال یک حاجی مکه

نارون1
10th March 2013, 08:40 AM
من خودم یادم می یاد که 5 یا 6 ماه بیشتر نداشتم که داشتم با بابا جونم دالی بازی می کردم

سلام

تا قبل از 3 سالگی ، بااینکه تجارب زیادی کسب کردیم ، هیچ خاطرع ای در حافظه ما به خاطر نمیمونه

اینکه فردی میگه مثلا 1 ساله بودم خوردم زمین و... یا خاطره هایی مثل این چیزی که شما گفتین ، از تکرار بزگترهاست در طول سالها که باعث شده فکر کنین شما ازون زمان یادت میاد

دلایلی وجود داره که منجر میشه خاطره های قبل از 3 سالگی به خاطر نمیمونه

^*زهرا*^
10th March 2013, 09:00 AM
خاطره ها ی من از 3 سالگی به بعد یادمه ولی اونی که الآن به ذهنم میرسه اینه که با مادرم داشتیم از خیابون رد میشدیم بریم اونطرف عروسک فروشی تا مادرم برام یه عروسک بخره . یه عروسک با موهای سفید که هنوزم نگه ش داشتم !!! اسمش گذاشتم الناز!!!! بعدشم با مادرم رفتیم خونه مادرم شروع کرد به کشیدن جارو برقی!!![nishkhand]

یکی دیگه م بگم؟؟

چند ماه بعد از خرید عروسکم اثباب کشی کردیم اومدیم قم که من هم با پا زدم آینه ی مادرمو آوردم پایین!!![nishkhand]

خاطره ها ی من از 3 سالگی به بعد یادمه ولی اونی که الآن به ذهنم میرسه اینه که با مادرم داشتیم از خیابون رد میشدیم بریم اونطرف عروسک فروشی تا مادرم برام یه عروسک بخره . یه عروسک با موهای سفید که هنوزم نگه ش داشتم !!! اسمش گذاشتم الناز!!!! بعدشم با مادرم رفتیم خونه مادرم شروع کرد به کشیدن جارو برقی!!![nishkhand]

یکی دیگه م بگم؟؟

چند ماه بعد از خرید عروسکم اثباب کشی کردیم اومدیم قم که من هم با پا زدم آینه ی مادرمو آوردم پایین!!![nishkhand]

niusha231
14th March 2013, 05:55 PM
ولی تا به حال این خاطره رو کسی برای من تعریف نکرده بود

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد