PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صندوق انتقادات و پیشنهادات

مدیر تالار روانشناسی
22nd February 2013, 09:54 AM
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز

این قسمت برای جمع آوری نظرات ، پیشنهادات و انتقادات شما ، ایجاد شده است

امیدوارم پیشنهادات و انتقادات و نظرات سازنده شما ، روند تالار روانشناسی رو به سمت

ارتقای هرچه بیشتر ، هدایت گر باشد

باتشکر از همگی شما .... منتظر نظرات ارزنده شما هستیم

[golrooz][golrooz]

بانوی اردیبهشت
22nd February 2013, 10:59 AM
س خدمت شما و سپاس از دعوت شما اگه امکانش هست زیاد از تست روانشناسی زیگموند فرویر تو انجمن به کار ببرید تا بقیه دوستان شرکت و تجربه ای برای من شود با سپاس[golrooz]

M@hdi42
22nd February 2013, 01:32 PM
در مورد بحث هایی که میفرمایید نتیجه گیری هم بکنید

راستی اینجا انتقادات پیشنهاداته ولی دلم نیومد از فعالیت فوقلعاده شما تعریف نکنم .عالیه[tashvigh]

zoh_reh
22nd February 2013, 02:08 PM
با تشکر از مطالب مفید و فعالیت خوب شما، بعنوان یک دانشجوی روانشناسی از مطالب استفاده می کنم و با توجه به اینکه مطالب شما مورد توجه قرار گرفته است و از رشته های دیگه هم آنرا دنبال می کنن اگه امکانش هست از رویکردها بطور خلاصه مطلب گذاشته بشه مثلا رفتار گرایان چه کسانی هستند و چه رویکردی دارن ،شناخت گرایان و.... ، ممنون از زحمتی که می کشید.[golrooz]

مدیر تالار روانشناسی
22nd February 2013, 08:30 PM
در مورد بحث هایی که میفرمایید نتیجه گیری هم بکنید

راستی اینجا انتقادات پیشنهاداته ولی دلم نیومد از فعالیت فوقلعاده شما تعریف نکنم .عالیه[tashvigh]

سلام

خیلی ممنون از لطف و همراهی شما[golrooz]

چشم حتما ... هرچه دوستان بیشتر در بحث ها شرکت کنند ، طبعا نتیجه گیری پربارتری خواهیم داشت

موفق باشید [golrooz]

مدیر تالار روانشناسی
22nd February 2013, 08:34 PM
با تشکر از مطالب مفید و فعالیت خوب شما، بعنوان یک دانشجوی روانشناسی از مطالب استفاده می کنم و با توجه به اینکه مطالب شما مورد توجه قرار گرفته است و از رشته های دیگه هم آنرا دنبال می کنن اگه امکانش هست از رویکردها بطور خلاصه مطلب گذاشته بشه مثلا رفتار گرایان چه کسانی هستند و چه رویکردی دارن ،شناخت گرایان و.... ، ممنون از زحمتی که می کشید.[golrooz]

سلام

باتشکر از لطف شما...خوشحالیم مطالب مفید بوده و مورد توجه و استفاده قرار گرفته است

در مورد رویکردهای روانشناسی به طور کلی در مورد اختلالات توضیح داده شده ولی حتما به مرور سعی خواهد شد به معرفی رویکردها در زمینه شخصیت و رواندرمانی پرداخته شود .

موفق باشید [golrooz]

عبدالله91
22nd February 2013, 08:54 PM
صندوق انتقادات و پیشنهادات

سلام
بنده منتظر پیشنهادات دوستان شدم تا ما هم استفاده کنیم. بنده هم چند تا انتقاد داشتم
1- بخش زوانشناسی بخش حساسی است و باید با بقیه بخش ها فرق داشته باشد و قوانین این بخش تقریبا باید مستقل و زیر نظر روانشناس باشد. مثلا هشدار و تذکر در این بخش باید مختص روانشناس این بخش صورت بگیرد هرچند که احترام بقیۀ مسئولین سایت واجبه اما در این بخش طبق ماهیتش باید این جور کارا زیر نظر روانشناس باشد تا کارایی داشته باشد. پس ما از مدیر محترم انتظار داریم در این مورد اقداماتی انجام دهد و این یک اصل بسیار مهمی است و البته قابل تأمل
2- از مدیر محترم خواهشمندیم بیشتر به مسائل این بخش رسیدگی کند{البته این کار رو میکند}اما توجه بیشتر لازم است هرچند اگر سرشون شلوغ باشه.مسألۀ مهم جواب به کاربران و دوستان است.
3- زیر هر پستی که میذارن یه توضیحی بدن مخصوصا نظر خودشونو راجع به مسأله بدهند یعنی مطلب را از دید خودشون بررسی و نکاتی را جهت روشن شدن مطلب ارائه بدهند.
فقط نکتۀ اصلی اینه که جواب به کاربران{مخصوصا هشداروتذکر} مختص خوده روانشناس باشد و این با عقل هم جور در می آید و مورد تأیید عقل هم هست.البته انتقادات و پیشنهادات دیگری هم وجود دارد که به اندازۀ اینا مهم نیستن برا همین از آوردن آنها خودداری میکنیم تا پیشنهادات اصلی داخل آنها گم نشود
ممنون از مدیر محترم
یامولاعلی(ع)

مدیر تالار روانشناسی
22nd February 2013, 10:18 PM
سلام
بنده منتظر پیشنهادات دوستان شدم تا ما هم استفاده کنیم. بنده هم چند تا انتقاد داشتم
1- بخش زوانشناسی بخش حساسی است و باید با بقیه بخش ها فرق داشته باشد و قوانین این بخش تقریبا باید مستقل و زیر نظر روانشناس باشد. مثلا هشدار و تذکر در این بخش باید مختص روانشناس این بخش صورت بگیرد هرچند که احترام بقیۀ مسئولین سایت واجبه اما در این بخش طبق ماهیتش باید این جور کارا زیر نظر روانشناس باشد تا کارایی داشته باشد. پس ما از مدیر محترم انتظار داریم در این مورد اقداماتی انجام دهد و این یک اصل بسیار مهمی است و البته قابل تأمل
2- از مدیر محترم خواهشمندیم بیشتر به مسائل این بخش رسیدگی کند{البته این کار رو میکند}اما توجه بیشتر لازم است هرچند اگر سرشون شلوغ باشه.مسألۀ مهم جواب به کاربران و دوستان است.
3- زیر هر پستی که میذارن یه توضیحی بدن مخصوصا نظر خودشونو راجع به مسأله بدهند یعنی مطلب را از دید خودشون بررسی و نکاتی را جهت روشن شدن مطلب ارائه بدهند.
فقط نکتۀ اصلی اینه که جواب به کاربران{مخصوصا هشداروتذکر} مختص خوده روانشناس باشد و این با عقل هم جور در می آید و مورد تأیید عقل هم هست.البته انتقادات و پیشنهادات دیگری هم وجود دارد که به اندازۀ اینا مهم نیستن برا همین از آوردن آنها خودداری میکنیم تا پیشنهادات اصلی داخل آنها گم نشود
ممنون از مدیر محترم
یامولاعلی(ع)

با سلام و تشکر از شما[golrooz]

خیلی ممنون از پیشنهادات شما ، درست میفرمایید که قوانینی برای تالار الزامی می باشد و در این خصوص قوانینی قبلا وضع گردیده و سعی می شود نظارت بیشتر شود

مورد بعدی اینکه حتما رسیدگی لازم است و سعی میکنیم تا پاسخگوی کاربران باشیم

بله سعی میشه در مورد روشن شدن برخی مطالب و موضوعات توضیح داده شود .

باتشکر از پیشنهادات شما ، اگر انتقادات یا پیشنهادات دیگری هم داشته باشین ، ما مورد توجه قرار خواهیم داد .[golrooz]

مدیر تالار روانشناسی
22nd February 2013, 10:19 PM
قوانین تالار روانشناسی

http://www.njavan.com/forum/showthread.php?113347-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%D B%8C

عبدالله91
23rd February 2013, 12:46 AM
2 - از دادن پستهای تشکر و اسپم خودداری کنید.

3 - در تاپیک های خبری از ابراز عقیده خود داری کرده و موضو عات جالب برای بحث را در تاپیک جداگانه ایی با مشورت و تایید مدیر تالار برای بحث قرار دهید .

نمیدانم که آیا بنده اجازۀ چنین کاری را دارم یا نه.اگه بی ادبی بوده قبلا عذرخواهی میکنم

درمورد قوانین تالار روانشناسی که واقعا خوب بودن اما در چنین تالاری که دربارۀ روان آدما حرفهایی برا گفتن داره آیا بهتر نیس که اگر کسی پست اسپم گذاشت فقط روانشناس جواب بده ؟ چون روانشناس بهتر و بیشتر کاربرش رو میشناسه و از حالات انسانی بیشتر خبر داره و دلیل پستهای اسپم رو بهتر میدونه و روانشناس برا متقاعد کردن و به نظم درآوردن کاربر فکر کنم توانایی بهتری داره تا مسئولین محترم دیگر. به نظر بنده در تالار روانشناسی باید اختیارات به عهدۀ روانشناس گذاشته باشه هرچند کاربری مراعات نکرده باشه و این حرف عقل است وبسیار روشن است که روانشناس پست اسپم کاربر را با کاردانی خودش و به وسیلۀ خوده کاربر خاطی به پست مفیدی تبدیل میکنه و ابزار این کار وجود داره که همان ویرایش پست است.واگر این اتفاق بیفته بهتر به نتیجه میرسیم چون نه تنها پست کاربران حذف نمیشه{بااین کار کاربر ناراضی خواهد بود و به نفع سایت و تالار نخواهد بود}بلکه کاربر با دست خودش که زیر نظر روانشناس به اون نتیجه رسیده پست اسپم را به پست باارزشی تبدیل خواهد کرد و روحیه تازه ای می گیرد و خودش را مفید می پندارد و این خیلی مهم است در صورتی که با حذف پست از طرف یه مسئول محترم نتایج منفی خواهیم داشت.واقعا تاپیکهای زیادی حذف می شوند و این 2 دلیل میتونه داشته باشه: اول اینکه یا مدیران آینده نگری ندارند ،و دوم یا مدیریت و کنترل از دستشون خارج میشه. و چارۀ مشکل حذف اون تاپیک نیست بلکه باید با نفوذ در کاربر پست مضر را به مفید تبدیل کنند.به نظر بنده در این موارد باید از روانشناس استفاده کنند و اگر حذف پستی در تالار روانشناسی اتفاق بیفته این غیرقابل قبول خواهد بود چون «هر چه بگندد نمکش میزنند وای به روزی که بگندد نمک»

بعد در تاپیک هایی که برا اطلاع رسانی میذارین شاید کسی سوالی داشته باشد و یا بخواهد با ابراز عقیده و برداشتش به نکاتی برسد و حال اگر چنین اجازه ای نداشته باشیم باید چنین پستهایی را به مونولوگ تبدیل کنین که به نظرم مفید نخواهد بود. اگه زیر همۀ پستهای روانشناسی اجازۀ بحث داده بشود شاید نتیجه اش بهتر باشد. البته بنده در اندازه ای نیستم که نظر بدم چون صندوق انتقاد و... گذاشتین چنین جسارتی کردم.

با تشکر از مدیر زحمت کش تالار روانشناسی

مدیر تالار روانشناسی
23rd February 2013, 10:05 AM
نمیدانم که آیا بنده اجازۀ چنین کاری را دارم یا نه.اگه بی ادبی بوده قبلا عذرخواهی میکنم

درمورد قوانین تالار روانشناسی که واقعا خوب بودن اما در چنین تالاری که دربارۀ روان آدما حرفهایی برا گفتن داره آیا بهتر نیس که اگر کسی پست اسپم گذاشت فقط روانشناس جواب بده ؟ چون روانشناس بهتر و بیشتر کاربرش رو میشناسه و از حالات انسانی بیشتر خبر داره و دلیل پستهای اسپم رو بهتر میدونه و روانشناس برا متقاعد کردن و به نظم درآوردن کاربر فکر کنم توانایی بهتری داره تا مسئولین محترم دیگر. به نظر بنده در تالار روانشناسی باید اختیارات به عهدۀ روانشناس گذاشته باشه هرچند کاربری مراعات نکرده باشه و این حرف عقل است وبسیار روشن است که روانشناس پست اسپم کاربر را با کاردانی خودش و به وسیلۀ خوده کاربر خاطی به پست مفیدی تبدیل میکنه و ابزار این کار وجود داره که همان ویرایش پست است.واگر این اتفاق بیفته بهتر به نتیجه میرسیم چون نه تنها پست کاربران حذف نمیشه{بااین کار کاربر ناراضی خواهد بود و به نفع سایت و تالار نخواهد بود}بلکه کاربر با دست خودش که زیر نظر روانشناس به اون نتیجه رسیده پست اسپم را به پست باارزشی تبدیل خواهد کرد و روحیه تازه ای می گیرد و خودش را مفید می پندارد و این خیلی مهم است در صورتی که با حذف پست از طرف یه مسئول محترم نتایج منفی خواهیم داشت.واقعا تاپیکهای زیادی حذف می شوند و این 2 دلیل میتونه داشته باشه: اول اینکه یا مدیران آینده نگری ندارند ،و دوم یا مدیریت و کنترل از دستشون خارج میشه. و چارۀ مشکل حذف اون تاپیک نیست بلکه باید با نفوذ در کاربر پست مضر را به مفید تبدیل کنند.به نظر بنده در این موارد باید از روانشناس استفاده کنند و اگر حذف پستی در تالار روانشناسی اتفاق بیفته این غیرقابل قبول خواهد بود چون «هر چه بگندد نمکش میزنند وای به روزی که بگندد نمک»

بعد در تاپیک هایی که برا اطلاع رسانی میذارین شاید کسی سوالی داشته باشد و یا بخواهد با ابراز عقیده و برداشتش به نکاتی برسد و حال اگر چنین اجازه ای نداشته باشیم باید چنین پستهایی را به مونولوگ تبدیل کنین که به نظرم مفید نخواهد بود. اگه زیر همۀ پستهای روانشناسی اجازۀ بحث داده بشود شاید نتیجه اش بهتر باشد. البته بنده در اندازه ای نیستم که نظر بدم چون صندوق انتقاد و... گذاشتین چنین جسارتی کردم.

با تشکر از مدیر زحمت کش تالار روانشناسی

خواهش میکنم[golrooz]

مسلما همینطور هست و مدیرتالار روانشناسی وظیفه رسیدگی و پاسخگویی پستهای مربوط به تالارروانشناسی رو داره و

هر مدیری این وظیفه رو در مورد تالار مربوطه دارند.

در مورد پست اسپم پستهایی مثل : شکلک خالی یا گفتن تشکر ، که با زدن دکمه تشکر هم امکان پذیر هست و همچنین

مطالب نامربوط به موضوع مطرح شده ، پست اسپم به حساب می آیند و حذف میشن ، ودلیل حذف هم مشخص هست

و اینکه مطمئنا حذف ها و اخطارها توسط مدیرتالار روانشناسی انجام می شود ، مگر اینکه مدیرتالار نبوده باشد یا دقتی صورت

نگرفته باشد که دراینحال مدیران ارشد این وظیفه رو بردوش خواهند گرفت

من به شما و سایر عزیزان اطمینان خاطر میدهم که هیچ پستی بی دلیل حذف نشده و نخواهد شد و این اجازه به همه

کاربران داده شده است که در مورد مطلب ارسال شده نظرات خودشان را ارائه دهند . اینکه گفته شده است در مورد تایپیکهای

خبری نظری ارسال نشود ، منظور این است که درمورد صحت و سقم خبر نظری ارائه نشود ، چون مطلب خبری مستند است . و اینکه

در مورد خود خبر و مطلب و نه موضوعات فرعی دیگر که ممکنه موضوع و بحثی متفاوت را بیان کند ، به بحث گذاشته شود، زیرا

همان بحث را می شود در جایی دیگر مخصوص به خود به بحث و گفتگو گذاشت

از شما خیلی متشکرم که انتقادات و پیشنهاداتتون رو مطرح کردین

در خدمتم

موفق باشید[golrooz]

مدیر تالار روانشناسی
24th February 2013, 10:01 AM
س خدمت شما و سپاس از دعوت شما اگه امکانش هست زیاد از تست روانشناسی زیگموند فرویر تو انجمن به کار ببرید تا بقیه دوستان شرکت و تجربه ای برای من شود با سپاس[golrooz]

سلام و تشکر از شما

منظور شما از تستهای فروید ، آزمون های فرافکن و روانکاوی هست ؟؟

بانوی اردیبهشت
24th February 2013, 11:09 AM
س دقیقا منظورم همین بود

- - - به روز رسانی شده - - -

س دقیقا منظورم همین بود

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد