PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تصویر 【★】نظرشما راجب این تصویر چیه؟【★】

M@hdi42
20th February 2013, 08:10 PM
نظرشما راجب این تصویر چیه؟ چه حسی رو بهتون منتقل میکنه؟

http://uc-njavan.ir/images/0r5lti46q2p7n40o3d1h.jpg (http://uc-njavan.ir/images/0r5lti46q2p7n40o3d1h.jpg)

kahrupay
20th February 2013, 08:27 PM
نا آگاهی و حس خالصانه ی دفاع

BaAaroOoN
20th February 2013, 08:28 PM
سلام....[golrooz]
هم ناراحت میشم و هم خوشحال !!!!
اینم دلیل داره.....
ناراحت میشم ،چون، میبینم یه بچه ی به این کوچیکی چرا باید بدونه جنگ چیه....آوارگی چیه.....بدبختی چیه....خون و خون ریزی چیه....و بی کسی چیه
از طرفی، یه کوچولو هم دلم گرم میشه...از اینکه میبینم اگه دشمنامون جوونامون رو شهید کردن و گل های باغ ایران رو پر پر....ولی این کودکان....ادامه دهنده ی راه اون ها خواهند شد
آمین

نارون1
20th February 2013, 08:30 PM
دفاع از سرزمین کوچیک و بزرگ نداره ....[golrooz]

البته دفاع همیشه با تفنگ نیست [labkhand]

Amaterasu
20th February 2013, 08:31 PM
ای بابا چی بگم
بعضی ها با دیدن این عکس ها هم بعضی اوقات حرف هایی میزنن آدم شرم میکنه

H37
20th February 2013, 08:31 PM
بچه ها نباید با تفنگ بازی کنن[nishkhand][nishkhand][nishkhand]

- - - به روز رسانی شده - - -

بچه ها نباید با تفنگ بازی کنن[nishkhand][nishkhand][nishkhand]

zoh_reh
20th February 2013, 08:33 PM
حس خوبی که این بچه ها دارن من ندارم، اگه یه نفنگ غیرواقعی هم تو این سن و سال بدین اون هم پسر خیلی کیف می کنه وای به حال اینکه یه تفنگ واقعی. به نظرم احساسات اونا منطقی نیست.

- - - به روز رسانی شده - - -

حس خوبی که این بچه ها دارن من ندارم، اگه یه نفنگ غیرواقعی هم تو این سن و سال بدین اون هم پسر خیلی کیف می کنه وای به حال اینکه یه تفنگ واقعی. به نظرم احساسات اونا منطقی نیست.

setayesh shb
20th February 2013, 08:41 PM
فکر کنم سکوت بهترین چیزه

M@hdi42
20th February 2013, 08:49 PM
حس دفاع عاشقانه از وطن . دفاع در خانه. وقتی حرف از منطق بزنین که مثل اینا دشمن رو سرتون خراب نشده . مناطق مرزی اینجور صحنه ها زمان جنگ زیاد بوده .بچه های ایلام-کردستان-کرمانشاه-خوزستان همینجور از وطن دفاع میکردن تا مناطق درونی تر دلشون نلرزه.[golrooz][tashvigh]

***wanton74***
20th February 2013, 09:29 PM
زبانم قاصره به قول دوستمون سكوت بهترين چيزه فقط آرزو ميكنم خدا پشتو پناه همشون باشه[golrooz][tashvigh]

hosseinarabi69
20th February 2013, 10:02 PM
با سلام
داداش غیرت یه ایرانی بزرگی کوچیکی نمی شناسه
به قول فیس بوکی ها این عکسا لایک داره
موفق و پیروز باشید[tashvigh]

معمار حانیه
20th February 2013, 10:36 PM
من بايدنش ياد بچه هاي كرد ميفتم كه واقعا خيلي زحمت كشيدن. خيلي............

AaZaAdeh
20th February 2013, 11:06 PM
بله درسته شاید در حال حاضر ودر شرایط صلح قضاوت کاره ساده ایست وکلا جز قضاوت چیز دیگری نیست. اما در شرایط بحران و جنگ وظیفه و شهامت و اعتقاد یک اصل حاکم است و کسی فرصتی برای قضاوت ندارد بلکه هر کس در فکر عمل است به مکان و شخص و سن نیست به بزرگی روح است و شرافت وجود. کودک آن زمان به اندازه ی من میفهمید ... پس کاره صحیح رو انتخاب کرد و وارد یک مبارزه ی ناخواسته و ناعادلانه از طرف دشمن شد. درود بر فهمش...[golrooz]

محترم پناه
21st February 2013, 12:10 AM
اصلحه ایی که هم قد خودشونه
ودلی که قد یه اقیانوسه

"golbarg"
21st February 2013, 10:58 AM
شیطنت وسر زیادی بچه ها پیش از اندازه[khande]

ab.bb
21st February 2013, 12:28 PM
ظلم و سوء استفاده از بچه ها!

هستی..
21st February 2013, 12:31 PM
مثل کبریت کشیدن در باد زندگی دشوار است من خلاف جهت اب شنا کردن را مثل یک معجزه باور دارم اخرین دانه ی کبریتم را میکشم در باد هرچه بادا باد

M@hdi42
21st February 2013, 12:35 PM
ظلم و سوء استفاده از بچه ها!

در تصویر اجباری میبینی؟

ارشد پلیمر
21st February 2013, 12:50 PM
آقا مهدی من خودم از مناطق مرزی کشورم واقعا این حرفتونو قبول دارم[tashvigh]

ab.bb
21st February 2013, 06:20 PM
در تصویر اجباری میبینی؟
برای ظلم و سوء استفاده از کسی، همیشه نیاز به اجبار نیست!
مخصوصا اگر بچه باشه؛خیلی راحت میشه فریبش داد؛ تا هر کاری بکنه.

M@hdi42
21st February 2013, 06:45 PM
برای ظلم و سوء استفاده از کسی، همیشه نیاز به اجبار نیست!
مخصوصا اگر بچه باشه؛خیلی راحت میشه فریبش داد؛ تا هر کاری بکنه.

من گفته شما رو رد نمیکنم ولی اینورشو هم نگاه کن. . کی اینا رو فریب میده؟ مگه کمبود سربازبوده؟ تازه قانون منع جنگ کودکان خردسال وجود داشته که خیلی بچه ها برای حضور در جبهه شناسنامه خودشونو دستکاری میکردن. ایا اینا رو هم مجبور کردن؟ چیزی که تو کشور ما اون زمان زیاد بوده سرباز . حالا بیکارن اینا رو فریب بدن؟ شاید مواردی بوده از تبلیغات بیش از حد پروپگاندا ولی واقعیت اینه که قریب به اتفاق خودجوش بوده.

بعضی وقتها باید از بچه ها یاد گرفت. نباید دست کم گرفتشون.

somayehfaridi
21st February 2013, 08:33 PM
سرسپردگی با تعصب خاص و اجبار شرایط

ab.bb
21st February 2013, 08:35 PM
من گفته شما رو رد نمیکنم ولی اینورشو هم نگاه کن. . کی اینا رو فریب میده؟ مگه کمبود سربازبوده؟ تازه قانون منع جنگ کودکان خردسال وجود داشته که خیلی بچه ها برای حضور در جبهه شناسنامه خودشونو دستکاری میکردن. ایا اینا رو هم مجبور کردن؟ چیزی که تو کشور ما اون زمان زیاد بوده سرباز . حالا بیکارن اینا رو فریب بدن؟ شاید مواردی بوده از تبلیغات بیش از حد پروپگاندا ولی واقعیت اینه که قریب به اتفاق خودجوش بوده.
بعضی وقتها باید از بچه ها یاد گرفت. نباید دست کم گرفتشون.
من نمی دونم که این عکس مال چه زمانیه، یا اینکه اون زمان کمبود سرباز بوده یانه.در هر صورت حتی اگر یه بچه به حضور در جنگ علاقه داشته باشه؛ باید جلوش رو گرفت. تصور بچه از جنگ تفنگ بازیه، در صورتی که جنگ یعنی تکه تکه شدن دوست و هم رزمت جلوی چشمات . درد و رنج جنگ، در حد تحمل آدم بالغ نیست؛ چه برسه به کودک خردسال.البته روحیه ی وطن پرستی و فداکاریشون قابل تحسینه.

ساتین
21st February 2013, 09:31 PM
غیرت و جوون مردی کوچیکوبزرگ نداره...

v.m 2020
21st February 2013, 09:51 PM
خیلی ناراحت میشم

بلدرچین
21st February 2013, 10:45 PM
ارزش وطن رو نشون میده که دوتا نوجوان درس و مدرسه رو رها کردن و اومدن تا از خاک و ناموس و وطن دفاع کنن و ما باید قدر این خاک رو بدونیم و نگذاریم راه این عزیزان که رفتن تا ما بمونیم و زندی کنیم،رو زمین بمونه.باید قدر رفتن و نبودن و از بین رفتن این هارو بدونیم و به کشور خدمت کنیم تا پای جون...
خوش به حالشون...
روح همه شهدا شاد...

Arefe.B
21st February 2013, 11:36 PM
یه سوال بپرسم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فقط اگه خنده داره؛ نخندینا.
ندانستن عیب نیست.........
"پروپگاندا" یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ [soal]

M@hdi42
21st February 2013, 11:47 PM
یه سوال بپرسم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فقط اگه خنده داره؛ نخندینا.
ندانستن عیب نیست.........
"پروپگاندا" یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ [soal]

اختیار داری. همه چیزرا همگان دانند . اشکالی که نداره.

بذار یه تعریف کتابی بهت ارائه بدم.مختصر ومفید:

پروپاگاندا (Propaganda) در لغت به معنای تبلیغات است و در معنای اصطلاحی عبارت است از: كوشش برای ترویج نظرات خاص سیاسی از طریق بیان واقعیات با گزارش‌های غیر واقعی به قصد تأثیرگذاشتن بر ذهن مخاطب و ترغیب به رفتار خاص. این عمل بوسیله حکومتها یا دولت‌ها و احزاب و گروه‌ها صورت می‌گیرد و هدف اصلی آن جهت‌دهی افكار عمومی و القاء اندیشه‌ها و افكار خاص و مقبولیت بخشی عملكردها در نزد توده‌های مردم و افكار جهانیان است.

Arefe.B
21st February 2013, 11:55 PM
واقعا ممنون

آسمان آبی2020
22nd February 2013, 11:42 AM
[golrooz]غیرت...[golrooz]

هیچ اجباری دیده نمیشه بنظر من.[golrooz]

fati3370
22nd February 2013, 04:03 PM
وجودشوداشتن رفتن دفاع کرد درودبرغیرتشون.
بایدمث بعضیا ازترس کنج خونه کز میکردن؟؟؟

samin farbod
22nd February 2013, 04:22 PM
سلام
اولین چیزی که به ذهنم رسید صداقت بود، صداقتی که به وضوح میشه در چهره ی این بزرگ مردان کوچک دید.

moham-s
23rd February 2013, 08:58 AM
حس تعصب,حس وطن پرستی!!
البته حس جو گیری هم به من القا میشه!!!!!!!!!!

شیمیدان بی نام
23rd February 2013, 11:31 AM
دفاع از سرزمین وظیفه همه ماست...

parmis12345
23rd February 2013, 06:56 PM
دفاع از کشور به سن خاصی محدود نمیشه

leyli man
26th February 2013, 10:33 AM
احساساتم در کلام نمیگنجه فقط اشک توچشمام جمع شده................ما تو مملکتمون "کردستان سربرز" چه مناطق دیگه از این صحنه ها زیاد دیدیم . چه بچه و زنان کردو.....مثل همین عکس از جان خود و ملتشون دفاع کردن.............ممنون دوست عزیز عاااااااااااااااالی بود دمت گرم به ما یادآورکردی که بچه هایی هم هستن به جای بازی کردن با اسلحه با جونشون بازی میکنن ایول داداش[tashvigh][tashvigh]

M@hdi42
11th January 2014, 12:15 AM
سرسپردگی با تعصب خاص و اجبار شرایط

http://uc-njavan.ir/images/c7z41ik4lai09fwk1em.jpg (http://uc-njavan.ir/)

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد