PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقاله تئوري ضد جاذبه ... Anti gravity theory ....

behnam 3
16th February 2013, 09:08 AM
سلام

چند وقتي بود كه يكي از خواسته هام يا بهتر بگم آرزوهام ذهنم رو درگير كرده بود و اون هم پرواز بدون صرف انرژي يا حداقل انرژي و با كمترين ابزار كمكي بود

نظريه كلي من به اين صورت هست كه : 1- در حالت كلي تمام چيزها از هيچ چيز ( higgs bozon ) تحت شرايط خواص به شكلي خواص ظاهر شده اند و در حال حاضر هم همراه با موج انفجار بزرگ در حال گسترده كردن دنيا ميباشد .

2- شكل كلي اجسام به چند عامل كرستاليزاسيون و سرعت چرخش الكترون در اتم و .... بستگي دارد .

اين دو مورد رو به ياد داشته باشيد

حال اگر ما به نوع فركانس انفجار بزرگ دست پيدا كنيم و اون رو با وسيله اي شبيه سازي كنيم ميتونيم هيچ چيز رو به يك سطح اتكا تبديل كنيم

و اگر بتوانيم اين كار رو يعني تغير ماهيت هيچ چيز را براي زمان محدود ( مثلا زمان يك قدم از روي يك پله به پله بالاتر ) در زير كفشمون انجام بدهيم پس ما توانسته ايم در هيچ چيز معلق شويم

كل موضوع اين بود اگر فكر ميكنيد كه چيزي ايراد داره لطفا من رو مطلع كنيد و توضيح بديد

kahrupay
16th February 2013, 09:32 AM
جالب بود.
تا حالا از این دریچه بهش نگاه نکرده بودم!!!
ذهنم باز شد!!!
بهش فکر می کنم
مرسی

زهرا قربانی
16th February 2013, 11:09 AM
سلام

چند وقتي بود كه يكي از خواسته هام يا بهتر بگم آرزوهام ذهنم رو درگير كرده بود و اون هم پرواز بدون صرف انرژي يا حداقل انرژي و با كمترين ابزار كمكي بود

نظريه كلي من به اين صورت هست كه : 1- در حالت كلي تمام چيزها از هيچ چيز ( higgs bozon ) تحت شرايط خواص به شكلي خواص ظاهر شده اند و در حال حاضر هم همراه با موج انفجار بزرگ در حال گسترده كردن دنيا ميباشد .

2- شكل كلي اجسام به چند عامل كرستاليزاسيون و سرعت چرخش الكترون در اتم و .... بستگي دارد .

اين دو مورد رو به ياد داشته باشيد

حال اگر ما به نوع فركانس انفجار بزرگ دست پيدا كنيم و اون رو با وسيله اي شبيه سازي كنيم ميتونيم هيچ چيز رو به يك سطح اتكا تبديل كنيم

و اگر بتوانيم اين كار رو يعني تغير ماهيت هيچ چيز را براي زمان محدود ( مثلا زمان يك قدم از روي يك پله به پله بالاتر ) در زير كفشمون انجام بدهيم پس ما توانسته ايم در هيچ چيز معلق شويم

كل موضوع اين بود اگر فكر ميكنيد كه چيزي ايراد داره لطفا من رو مطلع كنيد و توضيح بديد
جالب بود ممنون
ولی اینجاش یکمی اشکال داره به نظر من "حال اگر ما به نوع فركانس انفجار بزرگ دست پيدا كنيم و اون رو با وسيله اي شبيه سازي كنيم ميتونيم هيچ چيز رو به يك سطح اتكا تبديل كنيم "
ما اگه حتی به این فرکانس هم دست پیدا کنیم از اونجا که خییییلی زیاده غیر قابل استفاده میشه

عرفان سلیم زاده
16th February 2013, 12:46 PM
میگم بزار حالا که میخوایم علمی این موضوع رو بررسی کنیم همه کمک کنیم تا به یه نتیجه ای برسیم.
من گرانش نسبیتی رو تو فضای چهار بعدی بررسی کردم(سه بعد فضا و یک بعد زمان) و نتایجی که بدست آوردم خیلی قابل توجه بود.
اول این که در فضای سه بعدی، فضازمان خم نمیشه بلکه منبسط و منقبض می شه.
البته این انبساط و انقباض نسبت به یک حالت صفر هست و نه نسبت به همدیگه.
این دو مورد نسبت به یک فضازمان که تحت تاثیر جرم نیست سنجیده میشن.
فضازمان منقبض شده یا غلیظ رو به صورت پایدار تنها درون ماده میتونید پیدا کنین.
فضازمان منبسط یا رقیق رو روی پوسته بیرونی و مرکزی ماده میتونید پیدا کنین.
در حالت کلی زمانی که دو جرم به هم نزدیک میشن فضازمان بین آنها منبسط و رقیق میشه.
به خاطر پدیده موج سواری با فشاری که فضازمان غلیظ تر به پشت هر دوجرم وارد می کنه به سوی همدیگه جذب میشن.
بدون وجود جرم هم میشه فضازمان منقبض و منبسط داشت البته به صورت دینامیک و امواج گرانشی.
طبق پدیده موج سواری می توان با ایجاد یک موج گرانشی باعث حرکت اجرام شد.
البته شرط این کار ثابت بودن نقطه صفر فضازمان هست.
بنابراین تنها در حالت افقی و بدون ارتفاع گرفتن از سطح زمین میشه با این تکنیک اجرام رو به حرکت وا داشت.
البته در فضا هم این کار شدنیه با محدودیت های کمتر.
برای ایجاد موج گرانشی باید منبعی به تولید این امواج بپردازه و جرم سوار این موج ها بشه.

عرفان سلیم زاده
16th February 2013, 12:56 PM
البته موضوع پدیده موج سواری رو میتونید از برهمنهی امواج گرانشی مشتق بگیرید.
وقتی دو موج با فاز مخالف به هم میرسند همدیگه رو حذف می کنند.
اگر مرزی بین این دو موج وجود داشته باشه که از رسیدن آنها به همدیگه جلوگیری کنه، این اختلاف دامنه به صورت اختلاف پتانسیل برداری روی پوسته این مرز ظاهر میشه.
جهت بردار همیشه از سمت فضازمان غلیظ تر به سمت فضازمان رقیق تره.

genius1
16th February 2013, 02:44 PM
علاوه بر کاری که (مخفی) گفت راه دیگر برای مهار جاذبه از طریق ابر رسانا هاست (مانند معلق کردن قطرات آب). اگر انسان آن قدر قدرت داشته باشد که بتواند جاذبه را کنترل کند،چرا با الکترومغناطیس که آسان تر است کار نکنیم .البته این دور از انتظار نیست در ژاپن قطار های سریع السیری وجود دارد که به این قطار ها بدون داشتن چرخ کار می کنند.این قطار با نیرو مغناطیسی از طریق آهنربای الکتریکی(قانون فاراده)این چنین کار می کند که جریان برق درون ریل های فلزی به صورت تناوبی و رو به جلو قطع و وصل مشود که به هنگام آهنربا شدن یک ریل و سپس ریل جلویی آن قطار بر اثر نیرو رانشی رو به جلو رانده می شود.در هنگام حرکت این قطار ها مقداری از سطح زمین قاصله می گیرند و معلق می مانند.(فرار از جاذبه!)هم چنین طبق تئوری وحدت هم کنترل کردن نیروی الکترومغناطیس آسان تر از گرانش است.علت این امر (به بیان میچیو کاکو )قرار گرفتن گرانش در مکانی دور از جهان چهار بعدی ماست (نسبت به 3 نیروی بنیادی دیگر)که نقطه اثر آن را نسبت به جهان ما کم می کنند.

behnam 3
17th February 2013, 06:55 AM
سلام مجدد در مورد جواب دوست عزيزمون مخفي سپاس گذارم ولي دوست عزيز از قيد و بند روابط فيزيكي كه تا حالا كشف شدن بيا بيرون من دارم از روابطي صحبت ميكنم كه تمام روابط قبلي رو نقض ميكنن و يا قسمتي از اونها رو . يك كم خرج از قوانين و سنت شكن باشيد تا بهتر فكر كنيد البته اين اطلاعاتي كه شما داديد قابل ستايش هست كه به اين خوبي مباحث رو درك كرديد .

behnam 3
17th February 2013, 07:02 AM
در مورد دوست عزيزمون genius 1 بايد بگم كه الكترو مغناطيس خودش يك مصرف كنندس يعني براي بلند كردن يك قطار از سطح زمين به اندازه 2 اينچ نيرويي بزرگ برابر مصرف برق يك كارخانه بزرگ در هر ساعت نياز هست ولي روشي كه من از اون صحبت ميكنم از نيروي گرماي بدن انرژي لازم رو بدست مياره و توليد فركانس مورد نظر انجام ميشود . به عنوان دوست كوچك شما ميگم اختراعات قبلي فقط ذهن شما رو درگير همون لحظه ميكنه و از پيشرفت ذهن شما جلوگيري ميكنه بگذاريد ذهنتون خلاق باشه و نه فقط يك ذهن پيرو ......... / سپاس

behnam 3
17th February 2013, 07:07 AM
سلام دوست عزيز فركانسها امواجي هستند در طولهاي متفاوت در بعدي كه در بعد و يا متفاوت از سه بعد ما حركت ميكنند بزرگ و كوچك نيستند زياد و كم هم نيستند و اگر هم باشند قابل تنظيم هستند .
جالب بود ممنون
ولی اینجاش یکمی اشکال داره به نظر من "حال اگر ما به نوع فركانس انفجار بزرگ دست پيدا كنيم و اون رو با وسيله اي شبيه سازي كنيم ميتونيم هيچ چيز رو به يك سطح اتكا تبديل كنيم "
ما اگه حتی به این فرکانس هم دست پیدا کنیم از اونجا که خییییلی زیاده غیر قابل استفاده میشه

عرفان سلیم زاده
17th February 2013, 10:06 AM
سلام مجدد در مورد جواب دوست عزيزمون مخفي سپاس گذارم ولي دوست عزيز از قيد و بند روابط فيزيكي كه تا حالا كشف شدن بيا بيرون من دارم از روابطي صحبت ميكنم كه تمام روابط قبلي رو نقض ميكنن و يا قسمتي از اونها رو . يك كم خرج از قوانين و سنت شكن باشيد تا بهتر فكر كنيد البته اين اطلاعاتي كه شما داديد قابل ستايش هست كه به اين خوبي مباحث رو درك كرديد .

خب مورد شما یکم فرق می کنه.
شما میخوای با منبسط کردن اجباری فضازمان گرانش رو کاهش بدی.
این از لحاظ تئوری شدنیه چون فضازمان کاملا پیوسته است بیشترین تاثیر رو بر کاهش چگالی هسته عناصر داره.
تنها راهی که برای منبسط کردن دائمی فضازمان داری استفاده از جرمه.
مثلا یک دیسک سربی دوار رو تصور کن.اگر در حالی که دیسک با سرعت نور می گرده مرکز این دیسک وایستیم منبسط خواهیم شد.
البته از دید یک شاهد که بیرون از این دیسک دوار قرار داره.
من حرفایی رو که زدم رو ثابت شده نمیدونم تنها ادعای من هستند.

behnam 3
17th February 2013, 10:23 AM
مخفي جان عزيزم من نميخوام چيزي رو كاهش بدم يا چيزي رو منبسط كنم اصلا بگذار بيشتر بازش كنم من ميگم با شناخت طول موج و تاثيرات محيطي و زماني انفجار بزرگ كه از هيچ ( bozon) داره دنيا و تمام اجرام داخل اون رو امتداد ميده و ساخت ماشين كوچكي كه بتواند اون شرايط و طول موج رو شبيه سازي بكند كه به اندازه هاي دلخواه مثلا كف يك ماشين و يا كف يك كفش باشد كه در زير گام شما براي زمان محدود فعل بشود و سطح اتكا يي ايجاد كند ميتوان بدون صدا ، انرژي بزرگ ، صدمه به محيط ، آزادانه پرواز كرد و با گذر گام سطح اتكا به (bozon ) يا هيچ بازگشت كنه . اميدوارم گرفته باشيد

زهرا قربانی
17th February 2013, 10:47 AM
سلام دوست عزيز فركانسها امواجي هستند در طولهاي متفاوت در بعدي كه در بعد و يا متفاوت از سه بعد ما حركت ميكنند بزرگ و كوچك نيستند زياد و كم هم نيستند و اگر هم باشند قابل تنظيم هستند .

درسته اما فركانس افجار بزرگ از گاما هم بيشتره و اگه ما بخواهيم كمترش كنيم كه ديگه فركانس انفجار بزرگ نيست

behnam 3
17th February 2013, 01:19 PM
واااااااااااااااي خدا .همه هنوز تو مباحث اوليه فيزيك درجا زدن اونوقت اسم سايت رو گذاشتن نخبه ها .
بي خيال بريم همون قانون اول نيوتن رو ثابت كنيم بهتره ما رو چه به فضا و بالا و پروازو ..................

عرفان سلیم زاده
17th February 2013, 03:21 PM
مگه اینجا سایت نخبگانه؟[nishkhand]

- - - به روز رسانی شده - - -

عرفان سلیم زاده
17th February 2013, 03:28 PM
واااااااااااااااي خدا .همه هنوز تو مباحث اوليه فيزيك درجا زدن اونوقت اسم سايت رو گذاشتن نخبه ها .
بي خيال بريم همون قانون اول نيوتن رو ثابت كنيم بهتره ما رو چه به فضا و بالا و پروازو ..................

از شوخی گذشته من فکر می کنم طبق همون نظریه که بیرون از جرم نمیتونیم به طور پایدار فضازمان منقبض داشته باشیم نمیشه این کارو کرد.
موضوع ذات فضازمان هست نه قوانین. این فضازمانی که من دیدم عین میدان الکتریکی یا میدان مغناطیسی عمل می کنه. نمیشه گفت بدون آهن ربا ما میدان مغناطیسی داشته باشیم یا بدون اختلاف پتانسیل میدان الکتریکی. باید دید چه طور میشه موج گرانشی درست کرد.تا اون موقع صبر کنین.
در ضمن اینجا سایت نخبگانه چون بصیرت افراد بیشتر از افراد معمولیه نه علم و دانش و غیره شون.شما به این موضوع توجه کنین.
موفق باشید.

kahrupay
17th February 2013, 10:55 PM

اینجاش خوب بود!!![khande]

ولی من هم با نظر جناب مخفی موافقم
دوست عزیزی که موضوع رو گذاشتین من یه مطلبی رو به شما می گم
اگر شما بخواین بااستفاده از قوانین حاکم بر فیزیک که آدما وضعش کردن موضوع مورد بحثتون رو پایه گذاری کنید باید به که مواردی که دوستان اشاره کردند توجه داشته باشید
تمام این انقباضات و انبساطاتی که مخفی عزیز گفتند در موضوع شما می گنجه و برای عملی کردن موضوع از نظر بنیادی باید به این موارد توجه داشته باشید
مطلب دوم اینه که شما بخواید از جنبه ی دیگه ای پیش برید، ماورایی و ..
و مطلب سوم این که منظور شما همگام شدن با تابش میکروموج کیهان به جامانده از مهبانگ باشه!!!! که بعید می دونم!!!
الان از بین اینها که گفتم بحث مورد نظرتون کدومه؟!!؟؟ یا حداقل نزدیک تره؟!؟!

اینجاش خوب بود!!![khande]

ولی من هم با نظر جناب مخفی موافقم
دوست عزیزی که موضوع رو گذاشتین من یه مطلبی رو به شما می گم
اگر شما بخواین بااستفاده از قوانین حاکم بر فیزیک که آدما وضعش کردن موضوع مورد بحثتون رو پایه گذاری کنید باید به که مواردی که دوستان اشاره کردند توجه داشته باشید
تمام این انقباضات و انبساطاتی که مخفی عزیز گفتند در موضوع شما می گنجه و برای عملی کردن موضوع از نظر بنیادی باید به این موارد توجه داشته باشید
مطلب دوم اینه که شما بخواید از جنبه ی دیگه ای پیش برید، ماورایی و ..
و مطلب سوم این که منظور شما همگام شدن با تابش میکروموج کیهان به جامانده از مهبانگ باشه!!!! که بعید می دونم!!!
الان از بین اینها که گفتم بحث مورد نظرتون کدومه؟!!؟؟ یا حداقل نزدیک تره؟!؟!

behnam 3
18th February 2013, 07:00 AM
ظاهرا واجب شد برا دوستاي دبيرستانيم داستان جالب و واقعي رو تعريف كنم [eynaki]
روزگاري بود كه دانشمندان تفكر كيمياگري رو يك فرض محال تصور ميكردند اما حالا از اونجايي كه شما نميدونيد و همه ميدونن در زمانه كنوني كشوري به نام اتريش و چند كشور ديگر با همكاري يكديگر توسط راديوم مس رو به طلا تبديل كردند .
حالا بگذريم عزيزان من چرا وقتي من ميگم كلاه ميخوام ميريد سر مياريد من از خود مهبانگ صحبت نميكنم دارم از شبيه سازي اپسيلوني از فركانسهاي مورد نياز براي اين كار صحبت ميكنم . مثلا من تحقيق ميكنم كه به چه سطح اتكايي نياز دارم /آب / سنگ / يا ... و از اونجايي كه ميدونيد تعداد خواص و محدودي ماده اصلي از اين موج بزرگ قابليت ساخته شدن دارند و مابقي مواد در اثر واكنش هاي فيزيكي و شيميايي از مواد اصلي ساخته شدند .حالا وقتي فهميدم كدوم سطح يا ماده اصلي نياز من رو برطرف ميكنه فركانس اون ماده رو شبيه سازي ميكنم و در هيچ چيز ( bozon ) طي مسير ميكنم .
در ضمن هيچ چيز فراي علم انسان وجود ندارد چون : تو خود نقاب خودي حافظ از ميان برخيز

عرفان سلیم زاده
18th February 2013, 02:55 PM
بله مس رو به طلا تبدیل کردند اما با اصول فیزیکی نه نقص فرمول های گذشته.
اکثر بچه های اینجا بالای کارشناسی دارن من هم که می بینی پیش دانشگاهی میخونم از بدشانسیم دیر بهم معافیت دادن.
من دیگه ادامه نمیدم به اندازه کافی با لحن توهین امیز شما ناراحت شدم.
موفق باشید.

genius1
18th February 2013, 10:24 PM
آیا شما که از بوزون هیگز و امواج و تابش ها حرف می زنید ماهیت فیزیک را که علمی منطقی است(یعنی اگر حساب کردن تابع را بلد باشید هر چیز در جهان تابع است)می شناسید؟ آیا شما که تنها لیسانس فیزیک مکانیک دارید چقدر از قانون پلانک و تابش جسم سیاه می دانید؟حرف زدن کار ساده ای است همانطور که در تئوری کوانتمی وقتی از بسیاری دانشمندان پرسیده شد که مکان الکترون قبل از اندازه گیری کجاست خیلی راحت گفتند:نمی توان گفت!!!ممکن بود حرف آن ها معتبر بوده باشد اگر آن چیزی را که می گفتند از طریق زبان منطق(ریاضیات)به روی کاغذ می آوردند.اگر هایزنبرگ بدون محاسبه می گفت که درباره الکترون نمی توان با قطعیت سخن گفت سخنش چندر غاز نمی ارزید!!!و شما نیز از چیز هایی صحبت می کنید که تماماٌ واهی است.اگر این چیز ها را با ریاضیات اثبات کنید من تسلیمم!در غیر این صورت طبق فرمایش دوست عزیزم (مخفی) صحبت کردن با شما بی فایده است زیرا مانند فیزیک دان خیال و ریاضیات را ترکیب نمی کنید و فقط خیال پردازید!!

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد