PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بوسه های عاشقانه بر دستان یک پدر

نسیم بهآر
15th February 2013, 07:06 AM
تهران - مادر سه شهید وقتی لب به سخن گشود، آنچنان فضا معنوی شد که مجری برنامه با چشمانی پر از اشک و درحالی که بغض گلویش را می فشرد با صدایی لرزان افتخار خود را بوسیدن دست پدر شهید دانست و خم شد و دستان خالقی پور پدر سه شهید را بوسید.

http://media.irna.ir/1391/13911126/80544762/80544762-3733868.jpg بوسه باران دست های پدر شهیدان داوود، رسول و علیرضا خالقی پور، اتفاقی دیدنی و البته بدون هماهنگی قبلی بود که یک قهرمان المپیک، یک هنرمند بازیگر و یک مجری در یک برنامه زنده تلویزیونی رقم زدند .

این رویداد در برنامه تلویزیونی ˈاینجا ایرانˈ روی داد؛ حضور پدر و مادر شهیدان خالقی پور در این برنامه و سخنان آنان چنان فضای معنوی در استودیو برنامه زنده تلویزیونی ایجاد کرد که حمید سوریان قهرمان ملی کشورمان در المپیک 2012 ، رضا ایرانمنش هنرمند و بازیگر جانباز و رسالت بوذری مجری برنامه تاب نیاوردند و دستان پدربزرگوار سه شهید را بوسه باران کردند.

در نیمه برنامه هنگامی که نوبت به رضا ایرانمنش نماینده جامعه هنری استان تهران رسید گفت من به رسالت بوذری که دست پدر شهید را بوسیده است حسودی ام می شود و همیشه گفته ام که ما خاک پای پدران و مادران شهدا هستیم چرا که اگر شهدا نبودند نه ایرانی بود و نه ناموسی و نه وطنی و سپس با گفتن این جمله که من نمی دانم برنامه شما خراب می شود یا نه، اما من باید پای پدر شهید را بوسه بزنم روی زمین نشست و پاهای پدر شهیدان خالقی پور را بوسید .

در انتهای برنامه هنگامی که مجری از میهمانان خواست هر کدام یک جمله بگویند حمید سوریان قهرمان ملی کشورمان در المپیک 2012 که با پرچم سه رنگ ایران دور افتخار زده بود گفت: این عقده در گلوی من مانده و من هم باید به نمایندگی از جامعه ورزشی بوسه بردستان پدر شهید بزنم و این اقدام زیبا را جلوی دوربین و در برنامه زنده اینجا ایران به یادگار گذاشت.

این اقدام مهمانان برنامه ˈاینجا ایرانˈ به قدری برای بینندگان جذابیت داشت که به دلیل درخواست مکرر مخاطبان شبکه دو امشب ( پنجشنبه ) ساعت 19 از این شبکه بازپخش می شود.

برنامه زنده تلویزیونی ˈاینجا ایرانˈ به تهیه کنندگی پیام ابراهیم پور و با اجرای رسالت بوذری و شهرام شکیبا برای دهه فجر شبکه دو سیما تدارک دیده شده بود. گروه 20 نفره عوامل برنامه ساز ˈاینجا ایرانˈ در سفری زمینی هر شب به یک استان کشور سفر می کردند.

منبع (http://www.irna.ir/fa/News/80544762/%D9%81%D8%B1%D9%87%D9%86%DA%AF%DB%8C/%D8%A8%D9%88%D8%B3%D9%87_%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D8%B9 %D8%A7%D8%B4%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%87_%D8%A8%D8%B1_ %D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86_%DB%8C%DA%A9_%D9%BE %D8%AF%D8%B1)

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد