PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ولنتاین، فرهنگ غربی

سها
15th February 2013, 12:50 AM
سلام خدمت دوستان
بهتر دونستم دوستان را در مورد فیلم گفتگوی کامل حجت الاسلام و المسلمین شهاب مرادی در مورد ولنتاین آگاه سازم.
ان شاءلله با هوشمندی و تدابیر بیشتر این فرهنگ غربی را از جامعه امون کم کنیم.
خواهشا و لطفا دانلود کنید در مورد همه چیز صحبت شده بسیار مفید است!!!!
یا علی

http://www.shahab-moradi.ir/fa/program/tv/item/225-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%85-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85

عبدالله91
15th February 2013, 01:35 AM
http://www.shahab-moradi.ir/fa/program/tv/item/225-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%85-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85

سلام
ای کاش لینک میدادین که روش بشه کلیک کرد. دستتون درد نکنه

سها
15th February 2013, 10:46 AM
سلام
ای کاش لینک میدادین که روش بشه کلیک کرد. دستتون درد نکنه

سلام
اینجوری خواستم با سایت حاج آقا شهاب مرادی هم آشنا بشید. به این آدرس برید لینک دانلودش هست خیلی راحت دانلود میشه!
یا علی

عبدالله91
15th February 2013, 10:56 AM
سلام
اینجوری خواستم با سایت حاج آقا شهاب مرادی هم آشنا بشید. به این آدرس برید لینک دانلودش هست خیلی راحت دانلود میشه!
یا علی
سلام
بله دستتون درد نکنه رفتم دیدم. سایت پرمحتوایی است.خیلی ممنون

v.m 2020
15th February 2013, 12:36 PM
خیلی هم خوب و قشنگه

سها
15th February 2013, 10:49 PM
سلام
دوستان فیلمو دیدند؟؟؟
دوست دارم نظرتونو بدونم!
یا علی

M@hdi42
15th February 2013, 11:08 PM
ولنتاین مشکلی نداره. البته به نظرم جشن سپندار مزدا احیا بشه بهتره

"golbarg"
16th February 2013, 10:31 AM
دوست من این ولنتاین درفرهنگ ما ایرانیا هم هست. بنظرمن مهم نیست که غربی یا هرچیییییییییی باشه

اما محبت بهم کردن هدیه گرفتن چیزه بدی نیست که امیدواری کمتر بشه چون تو اسلامم محبت کردن بهم یه اصل

بدشم باید بگم ما ایرانیا ایناروبد برداشت میکنیم ولنتاین میتونه نسبت به هرکسی که بش علاقه داریم وبرامون ارزش داره باشه مثلا من برا مادرم تواین روز کادو میگیرم

بازم هرکس یه عقیده داره

من فیلمو ندیدم چون عقایدم بام محترمه

عبدالله91
16th February 2013, 10:33 AM
سلام
دوستان فیلمو دیدند؟؟؟
دوست دارم نظرتونو بدونم!
یا علی

بله دیدیم. یادمه حاج آقا پناهیان تو سخنرانی در مورد روابط دختر و پسر می گفتند چیزی به نام عشق در زندگی زناشویی وجود نداره. اگه دوستان خواستند سخنرانی ایشون رو میذارم اما حاج آقا مرادی میگفتند به بچه ها عشق ورزی یاد بدیم. عشق و احساس شیرینترین ابزار دست بشر بخصوص جوونا هست خب جوان هم دنبال مناسبتی است که به اون رابطه رنگ بیشتری بده حالا این مناسبت چه غربی باشد و چه ایرانی. در سن جوانی اکثرا احساسی برخورد میشه. درسته عشق و عاشقی و ولنتاین و... مورد قبول نیست اما نمیشود جوان را از خیلی چیزا دور کرد بدون اینکه جایگزینی داشته باشد. اگر بخواهیم جلوی فرهنگ غلط را بگیریم باید قبل از ورود اون فرهنگ پیش بینی و آینده نگری صورت بگیره و إلا دچار مشکل میشویم و جبرانش خیلی سخت و در بعضی مواقع غیر ممکن خواهد بود. حاج آقا مرادی میگفتند شهوت برای همه موجوات است و وقتی دو طرف ارضا شدند از هم بدشون میاد{اگه وفاداری و عشق ورزی رو بلد نباشند} بله این واقعا درسته همون که دین اسلام میگه بخاطر خدا ازدواج کنین برا همین میگه معیارهای ازدواج خدایی باشه. این معیارهای حقیقی باید در جامعه رواج پیدا کنه.معیارها الان در جامعه واقعا غیر اصولی و غیر اسلامی هستند. اگه جوانان ما دنبال ولنتاین میرن چون فرهنگ اونها راحت تر از فرهنگ ما به ارضای نیازهایشان جواب میده هرچند که آخرش خوب نباشه. برا ازدواج در فرهنگ ما باید از هفت خوان رستم عبور کنی. برای داشتن جامعه با فرهنگ اسلامی باید مسألۀ ازدواج حل بشود. یه حدیثی داریم یادم نیست که از مولا امام موسی کاظم(ع) است یا از امامان دیگر که فرمودند انسان از چیزی که منع میشود به آن حریص میشود . همین تلویزیون و فیلم و سریال های خ.دمان دختر و پسر را آمادۀ ارتباط باهم می کنند یا به قول یکی از دوستان عضو همین سایت که در فضای مجازی هم ما به ارتباط در حد لزوم اکتفا نمیکنیم و این یک حقیقت است که جوان در فضای مجازی هم دنبال ارتباط است و این خلأ عاطفی درست در جامعۀ ما را نشون میده. هر مراسمی را که بعد از وارد شدن یک فرهنگ در جامعه بخواهیم رایج کنیم زیر سایۀ همون فرهنگ خواهد بود و تأثیر چندانی نخواهد داشت باید از قبل نیاز پیش بینی بشود
متأسفانه کشور ما فقط به فکر درمان می افتد اونم بعد از اینکه وضع وخیم شد برای همین است که آغوش فرهنگ ما باز است
در کل فیلم جالبی بود.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد