PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال بهترین گرایش مهندسی مکانیک برای خانمها

m.eli
13th February 2013, 07:24 PM
من دانشجوی مکانیک هستم خواستم کمکم کنید تا درباره اینکه چه گرایشی واسه خانمها از نظر بازار کار مناسبتره و اینکه چکارایی توی 2سال باقی مونده از درسم میتونم انجام بدم تا شانسم واسه پیدا کردن کار بیشتر باشه اطلاعاتی بدست بیارم .ممنون

hossien
18th February 2013, 09:22 PM
من دانشجوی مکانیک هستم خواستم کمکم کنید تا درباره اینکه چه گرایشی واسه خانمها از نظر بازار کار مناسبتره و اینکه چکارایی توی 2سال باقی مونده از درسم میتونم انجام بدم تا شانسم واسه پیدا کردن کار بیشتر باشه اطلاعاتی بدست بیارم .ممنون

فعالیت های علمی و مقاله بدین.
سیالات و طراحی کاربردی خوبه چون می تونید نظام مهندسی بگیرین. البته بعد از سه سال بعد از تحصیل.
ولی حتما مقاله و گارهای پژوهشی انجام بدین وگرنه این 4 سال تحصیل هیچی میشه. اگر هم پاره وقت برین سر کار خیلی خوب هست به نظر من

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد