PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال

معمار حانیه
10th February 2013, 02:05 AM
سلام
من به يكي از پسراي هم دانشجوييم اس دادم وگفتم دوست دارم اما اون من تنها گذاشت ورفت. حالا ميخوام ببينم چطوري رفتار كنم كه جلب تو جهش بشم و
فراموش كنه كه بهش گفتم دوستش دارم.....

نارون1
10th February 2013, 10:36 AM
سلام
من به يكي از پسراي هم دانشجوييم اس دادم وگفتم دوست دارم اما اون من تنها گذاشت ورفت. حالا ميخوام ببينم چطوري رفتار كنم كه جلب تو جهش بشم و

سلام دوست من

یه سری سوال مطرح میشه :

- اونم شما رو دوست داره ؟؟

- چطور تنهات گذاشت و رفت ؟؟ یعنی دیگه نمیبینیش ؟؟

- چه چیزی شمارو جذب این پسر کرده ؟؟

- جلب توجهش بشی ، بیشتر یادش میاد که بهش گفتی دوستش داری ، اینطور نیست ؟؟

اینجا یه تناقصی وجود داره ، دیگه نمیخای بهش ثابت کنی دوستش داری یا اینکه بازم میخوای توجهش رو جلب کنی ؟

وحید 0319
10th February 2013, 11:28 AM
سلام

سلام به شما

بله بنظرم برای اینکه دوست داشتنتون یک طرفه نباشه ...فعلا محلش نذارین...چون شما دختر هستین...و احساساتتون بیشتر و زودتر جریحه دار میشه...اگه شما بخای جلب توجه کنی براش مطم-ن باش بیشتر ازتون دور میشه...بازم ببخشید

golden3
10th February 2013, 11:42 AM
سلام
اگه اونم دوست داشته باشه میاد سمتت ولی بشرطی که سنگین رفتار کنی چون خصلت پسرا اینه که حتی اگه1نفرو دوست داشته باشن هرچقدر ازشون فاصله بگیری سعی میکنن خودشونو بهت نزدیک کنن ولی کافیه تو بری سمتش ازت دور میشه
پس بهتره صبرکنی اون بیاد سمتت چون اونوقت براش ارزش داری [golrooz]

vahid5835
10th February 2013, 11:46 AM
سلام

با اجازه اساتید

اول بهش بگو اون اس رو خودم ندادم یکی از هم دانشجوییها که باهام شوخی داشت و شماره شما رو داشته این اس رو فرستاده که به اسم من تموم شده و من از دسته دوستم ناراحتم و از شما عذرخواهی میکنم
بعدش پسره میره تو فکرت
این راهنمای واسه موقعی هست که بحث ازدواج وسط نباشه چون دروغ تو زندگی مشترک بدترین خنجره
راهنمایی فقط برای رابطه دوستی برقرار شه بعدشم که خودمونی شدی بگو خالی بستم خودم اس داده بودم

معمار حانیه
11th February 2013, 06:36 PM
سلام دوست من

یه سری سوال مطرح میشه :

اینجا یه تناقصی وجود داره ، دیگه نمیخای بهش ثابت کنی دوستش داری یا اینکه بازم میخوای توجهش رو جلب کنی ؟

ميخوام بهش ثابت بشه كه ديگه دوستش ندارم..چون قلبم شكونده

نه بابا دوسم نداره اگر ميداشت كه نميرفت راش

والا زياد با هم نبوديم فقط پيامهامون در حد دانشجويي بود من بچگي كردم وسريع بهش گفتم دوست دارم اونم ديگه بي محل ميكنه

بله شما درست ميكني

- - - به روز رسانی شده - - -

سلام دوست من

یه سری سوال مطرح میشه :

والا زياد با هم نبوديم فقط پيامهامون در حد دانشجويي بود من بچگي كردم وسريع بهش گفتم دوست دارم اونم ديگه بي محل ميكنه

بله شما درست ميكني

نارون1
11th February 2013, 06:53 PM

بله شما درست ميكني

بله ، اشتباه کردی و سریع بهش گفتی .... البته این از احساسات زیبای شما سرچشمه میگیره ، ولی باید کنترلش کرد[golrooz]

الانم با تناقضی که تو حرفات هست مشخصه اگه دوباره مستقیم ببینیش ، نمیتونی بازم جلوش طوری ظاهر بشی که دوستش نداری....چون به این سرعت نمیتونی بگی دیگه دوستش ندارم

حرفیه که زده شده ، نمیتونی بگی کار من نبوده یا .... ، بنابراین شما یه مدت ازش دور شو ، طوری که تو چشمش نباشی

به مرور ، فراموش میکنه که همچین چیزی گفته شده ، فراموش که نه ، یه خاطره میمونه براش......ممکنه همین عمل شما اونو به فکر انداخته باشه ، ممکنم هست که

بعداز مدتی که ازش دورین اون بیاد طرف شما ،...چون به شما جواب نداده نه اینکه حرف بدی بهتون زده باشه ( این دوتا باهم فرق داره )

اگه این اتفاق افتاد ، خیلی هیجان زده نشو ، نه مثبت و نه منفی باش.....

این موضوع رو ، به روی خودت و دوستان نیار ، بذار کم کم فراموش بشه.....

شاد و موفق باشی[golrooz]

معمار حانیه
11th February 2013, 07:16 PM
بله ، اشتباه کردی و سریع بهش گفتی .... البته این از احساسات زیبای شما سرچشمه میگیره ، ولی باید کنترلش کرد[golrooz]

الانم با تناقضی که تو حرفات هست مشخصه اگه دوباره مستقیم ببینیش ، نمیتونی بازم جلوش طوری ظاهر بشی که دوستش نداری....چون به این سرعت نمیتونی بگی دیگه دوستش ندارم

حرفیه که زده شده ، نمیتونی بگی کار من نبوده یا .... ، بنابراین شما یه مدت ازش دور شو ، طوری که تو چشمش نباشی

به مرور ، فراموش میکنه که همچین چیزی گفته شده ، فراموش که نه ، یه خاطره میمونه براش......ممکنه همین عمل شما اونو به فکر انداخته باشه ، ممکنم هست که

بعداز مدتی که ازش دورین اون بیاد طرف شما ،...چون به شما جواب نداده نه اینکه حرف بدی بهتون زده باشه ( این دوتا باهم فرق داره )

اگه این اتفاق افتاد ، خیلی هیجان زده نشو ، نه مثبت و نه منفی باش.....

این موضوع رو ، به روی خودت و دوستان نیار ، بذار کم کم فراموش بشه.....

شاد و موفق باشی[golrooz]

ممنونم بابات كمكت مرسي عزيزم

raha1392
15th July 2013, 10:28 PM
با اجازه اساتید

اول بهش بگو اون اس رو خودم ندادم یکی از هم دانشجوییها که باهام شوخی داشت و شماره شما رو داشته این اس رو فرستاده که به اسم من تموم شده و من از دسته دوستم ناراحتم و از شما عذرخواهی میکنم
بعدش پسره میره تو فکرت
این راهنمای واسه موقعی هست که بحث ازدواج وسط نباشه چون دروغ تو زندگی مشترک بدترین خنجره
راهنمایی فقط برای رابطه دوستی برقرار شه بعدشم که خودمونی شدی بگو خالی بستم خودم اس داده بودم

[tashvigh] پیشنهاد من ب شما اینکه حتما ی مرکز مشاوره بزنین جناب[cheshmak]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد