PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ده‌نمكي بالاتر اصغر فرهادي قرار گرفت

آسد مرتضي
6th February 2013, 11:47 PM
مسعود ده‌نمکی با نظرسنجی صورت‌گرفته برنامه هفت، از سوی مخاطبان با ۵۱.۷ درصد آرا در صدر جدول کارگردانان رکوردشکن گیشه قرار گرفت و اصغر فرهادی با ۳۴.۷ در رده دوم ایستاد.به گزارش فارس، شب گذشته برنامه «هفت» ویژه سی و یکمین جشنواره بین المللی فیم فجر از شبکه سوم سیما به روی آنتن رفت.

سئوال نظر سنجی پیامکی برنامه در خصوص رکورد شکن ترین کارگردان گیشه مطرح شد که طی آمار اعلامی این نظر سنجی مسعود ده نمکی با 51.7 درصد به عنوان رکورد شکن ترین کارگردان گیشه و اصغر فرهادی نیز با 34.7 درصد در رده دوم این جدول شناخته شد.

بنابر این گزارش، کارگردانان دیگری این نظر سنجی سعید سهیلی و ایرج طهماسب بودند که مسعود ده نمکی از سوی مخاطبین در صدر جدول رکورد شکن ترین کارگردان گیشه قرار گرفت.مسعود ده‌نمکی با نظرسنجی صورت‌گرفته برنامه هفت، از سوی مخاطبان با ۵۱.۷ درصد آرا در صدر جدول کارگردانان رکوردشکن گیشه قرار گرفت و اصغر فرهادی با ۳۴.۷ در رده دوم ایستاد.
به گزارش فارس، شب گذشته برنامه «هفت» ویژه سی و یکمین جشنواره بین المللی فیم فجر از شبکه سوم سیما به روی آنتن رفت.

سئوال نظر سنجی پیامکی برنامه در خصوص رکورد شکن ترین کارگردان گیشه مطرح شد که طی آمار اعلامی این نظر سنجی مسعود ده نمکی با 51.7 درصد به عنوان رکورد شکن ترین کارگردان گیشه و اصغر فرهادی نیز با 34.7 درصد در رده دوم این جدول شناخته شد.

بنابر این گزارش، کارگردانان دیگری این نظر سنجی سعید سهیلی و ایرج طهماسب بودند که مسعود ده نمکی از سوی مخاطبین در صدر جدول رکورد شکن ترین کارگردان گیشه قرار گرفت.

منبع (http://www.rajanews.com/detail.asp?id=149846)

farzadsw
7th February 2013, 12:31 AM
من نمی دونم با صحبتها چه چیزی رو می خوان نشون بدن. رکورد فروش گیشه یک "آمار هست". آمار رو به نظر سنجی نمی گذارن که! مثل این میمونه که نظر سنجی مطرح بشه میزان مرگ و میر ناشی از تصادفات تو ایران بیشتره یا سوییس؟
من شخصا دهنمکی رو به عنوان کارگردان قبول ندارم که حالا بیام با بقیه کارگردانها مقایسه کنم ولی اگر من هم تو این نظر سنجی مضحک شرکت می کردم قطعا به دهنمکی رای می دادم ، چون در حقیقت رکورد گیشه دست این بشر هست و به نظر و سلیقه من بستگی نداره!
اما نکته جالب اینجاست که با مطرح کردن این نظر سنجی از اساس مضحک و اشتباه سعی میکنن بگن مردم دهنمکی رو بیشتر از فرهادی قبول دارند.
* وقتی مطلب رو از جایی کپی می کنید، حداقل یکبار خودتون بخونیدش: یه پاراگراف دقیقا تکرار شده. اگر نویسنده اصلی به ذهنش نرسیده این کار اشتباهه ، لااقل شما تصحیحش کنید.

maryam16
7th February 2013, 09:10 PM
آمارشون اشتباه است

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد