PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فراتر از انسان

ab.bb
5th February 2013, 07:33 PM
توی مستند فراتر از انسان، یه مَرده، بدون دست زدن به اجسام اونها رو تکون می داد.مشابه این کار رو دیدم، شعبده بازها انجام میدن؛ ولی قدرت این مَرده واقعی بود!
لینک کیفیت پایین فیلم (http://www.aparat.com/v/5bVFM)
لینک کیفیت متوسط فیلم (http://www.aparat.com/v/YCXLV)

shiny7
5th February 2013, 07:39 PM
تا تهش ندیدم خیلی دیر لود می شد ولی عجیب بود.
از کجا می دونید واقعیه؟؟!![tafakor]

mamadshumakher
5th February 2013, 08:03 PM
توی مستند فراتر از انسان، یه مَرده، بدون دست زدن به اجسام اونها رو تکون می داد.مشابه این کار رو دیدم، شعبده بازها انجام میدن؛ ولی قدرت این مَرده واقعی بود!
لینک کیفیت پایین فیلم (http://www.aparat.com/v/5bVFM)
لینک کیفیت متوسط فیلم (http://www.aparat.com/v/YCXLV)

[nadanestan] حالا این امواج گاما چی هست؟از کجا نشات میگیره؟

بلدرچین
5th February 2013, 10:18 PM
کریس انجل ازاین قدرت ها داره.تمرین هایی سختی داره ولی میتونه ادم به این قدرتی که خدا توی وجودمون گذاشته برسیم...مرسی

Evil girl
5th February 2013, 10:54 PM
من کاملا" این موضوع رو قبول دارم ... حالا نه به این معنی که حتما" این آقا واقعا" این کارو انجام داده...شاید الکی باشه تو این فیلم، ولی در اصل وجود داره.
اینا قدرت ذهنه و فراتر از انسان هم نیست ! این قدرت ذهن یک انسانه ! همه ی ما می تونیم اینجوری باشیم .
من یکی رو میشناسم که دانشجوی دکتری روان شناسیه ... ایشون تعریف می کرد می گفت دیده که یک کسی رو هیپنوتیزم کردن و بهش گفتن تو یک تیکه چوبی ! تو یه تیکه الواری ! بعد روش صندلی گذاشتن و نشستن و اون هیچیش نشده و مثل یک تیکه الوار سفت شده بوده بدنش ! فقط کافیه به مغز دستور بدی ! این هم مثل همونه ---> قدرت ذهن !

s.s.n
6th February 2013, 12:21 AM
همینه دیگه که میگن انسان به جایی میرسه که فقط خدا نیست[tafakor]

kahrupay
6th February 2013, 01:08 AM
نمی دونم چی بگم!!!!
[taajob]

ab.bb
6th February 2013, 02:25 AM
تا تهش ندیدم خیلی دیر لود می شد ولی عجیب بود.
از کجا می دونید واقعیه؟؟!![tafakor]

سازنده این مستند دور دنیا دنبال آدمهایی که قدرت عجیب دارن؛ میگرده،همه شون رو هم آزمایش میکنه، تا کارشون واقعی باشه.برنامه اش بیشتر علمیه تا صرفا سرگرمی.من چند تا قسمت مختلف از این برنامه رو دیدم؛ بنظرم اومد، قضاوتشون بی طرفانه هست.البته همیشه جای شک کردن وجود داره!
پیش نهاد میکنم؛ حتما تا آخر ببینید. خیلی جالبه!

ab.bb
6th February 2013, 02:33 AM
[nadanestan] حالا این امواج گاما چی هست؟از کجا نشات میگیره؟

سلول های عصبی مغز با استفاذه از ، پالس های الکتریکی، باهم ارتباط بر قرار میکنن.در حالت های مختلف مثل خوابیدن، فکر کردن و... تعداد این پالس ها بر واحد زمان متفاوت هست.حالا این امواج الکتریکی رو بر اساس ، دوره تناوب شون دسته بندی کردن؛ که قوی ترین شون هم موج گاما هست. البته این بحث مربوط به پزشکی هست؛ بهتر یکی از کابرای سایت که رشته اش پزشکیه؛ جواب بده.

ab.bb
6th February 2013, 02:36 AM
کریس انجل ازاین قدرت ها داره.تمرین هایی سختی داره ولی میتونه ادم به این قدرتی که خدا توی وجودمون گذاشته برسیم...مرسی

کریس انجل شعبده باز هست؛بیشتر حقه هاش هم لو رفته.ضمنا اگر قدرتش واقعی بود؛ 100% سازنده این مستند اول میرفت پیش اون.

ab.bb
6th February 2013, 02:42 AM
من کاملا" این موضوع رو قبول دارم ... حالا نه به این معنی که حتما" این آقا واقعا" این کارو انجام داده...شاید الکی باشه تو این فیلم، ولی در اصل وجود داره.
اینا قدرت ذهنه و فراتر از انسان هم نیست ! این قدرت ذهن یک انسانه ! همه ی ما می تونیم اینجوری باشیم .
من یکی رو میشناسم که دانشجوی دکتری روان شناسیه ... ایشون تعریف می کرد می گفت دیده که یک کسی رو هیپنوتیزم کردن و بهش گفتن تو یک تیکه چوبی ! تو یه تیکه الواری ! بعد روش صندلی گذاشتن و نشستن و اون هیچیش نشده و مثل یک تیکه الوار سفت شده بوده بدنش ! فقط کافیه به مغز دستور بدی ! این هم مثل همونه ---> قدرت ذهن !

هیپنوتیزم خیلی با این کار فرق داره.این آقا قوانین فیزیک رو نقض کرده.توی مستند گفت که دوره جنگ سرد، یه خانومی توی شوری سابق همچین قدرتی داشت، دانشمندای اونا بعد کلی تحقیق ، نتونستن دلیل واسه این کار پیدا کنن.

ab.bb
6th February 2013, 02:45 AM
نمی دونم چی بگم!!!!
[taajob]

منم از وقتی دیدم؛ روانی شدم.تکلیف این همه قوانین فیزیک که خوندیم؛ چی میشه حالا؟

Evil girl
6th February 2013, 10:13 AM
هیپنوتیزم خیلی با این کار فرق داره.این آقا قوانین فیزیک رو نقض کرده.توی مستند گفت که دوره جنگ سرد، یه خانومی توی شوری سابق همچین قدرتی داشت، دانشمندای اونا بعد کلی تحقیق ، نتونستن دلیل واسه این کار پیدا کنن.

هیپنوتیزم یه جور دستور دادن به مغزه..فقط یکی دیگه به مغز شما دستور میده...ولی اینجا خودت به مغزت دستور میدی !
دقیقا" یکی نیستن ولی هردو شون به قدرت ذهن بر میگرده.

kahrupay
6th February 2013, 02:19 PM
منم از وقتی دیدم؛ روانی شدم.تکلیف این همه قوانین فیزیک که خوندیم؛ چی میشه حالا؟
بسپاریم به خدا
ولی به نظرم همه ی انسان ها از این توانایی برخوردارن ولی ازش استفاده نمی کنن.
درمورد قوانین فیزیک هم چون آدما قوانینشون رو براساس اونچه تا به حال شناختن و دیدن وضع کردن ممکنه بعضی قسمتاش با این فیلم در تناقض باشه ولی من بیشتر به این فیلم ایمان دارم!!!
یه پیشنهاد براتون دارم:
سعی کنید سخت گیر نباشین
خیلی وقتا آدم لازمه آدمیتش رو اجرا کنه
خیلی چیزایی رو که داشته ولی ازشون استفاده نمی کرده رو استفاده کنه
یه موقع هایی شیطونی کنه
همون فیزیکایی رو که خوندیم نقض کنه
اصلا بگذارید یه چیزی بهتون بگم
انسان و قوانینش فقط در حد انسانه
مرسی

nabaghe nashenas
6th February 2013, 05:00 PM
یه مطاب جنجالی می خوام بگم پس تا تهشو بخون قطب های اهن ربا اگر مخالف هم باشند همدیگرو دفع میکنند اهن ربا هم فلزای خاصی رو می کشه حالا این فکر بکنید که یه اهن ربا باشه که هر چیزرو دفع کنه مثل زمین که اجسامو جذب میکنه این دفع کنه چی می شه اون موقه می تونیم با کمی تغیر وسیله رو بسازیم که همین کار این اقارو میکنه یا کلی خاصیت دیگه که نمی تونم بگم یکی از دوستام داره تو دانشگاه ماساجوست امریکا روش کار میکنه جوری که این میگفت من فقط می خواستم این دستگاه رو نسازه چون واقعا مرگ بار بود کسی هم حرفام باورش نمی شه بهم پیام بده تا کامل توضیح بدم

بلدرچین
7th February 2013, 08:39 PM
کریس انجل شعبده باز هست؛بیشتر حقه هاش هم لو رفته.ضمنا اگر قدرتش واقعی بود؛ 100% سازنده این مستند اول میرفت پیش اون.

تو فیلمشو دیدی؟دیدی لیوانو با انرژی دست میشکنه؟دیدی بلند میشه جلوی همه از سطح زمین و میره هوا؟دیدی؟شعبده باز نیست انرژی درونه.فیلمشو دانلود کن ببین عزیزم.

ab.bb
7th February 2013, 11:43 PM
تو فیلمشو دیدی؟دیدی لیوانو با انرژی دست میشکنه؟دیدی بلند میشه جلوی همه از سطح زمین و میره هوا؟دیدی؟شعبده باز نیست انرژی درونه.فیلمشو دانلود کن ببین عزیزم.

آره دیدم. یه شعبده باز دیگه ، حقه های کریس رو لو میده. پیشنها میکنم،شما اون مستند رو ببینید.

مهندس مریم روستائیان
10th February 2013, 12:55 AM
اره بابا واقعیه.همه میتونن هر کاری رو که میخان انجام بدن فقط کافیه بخوان

عرفان سلیم زاده
10th February 2013, 10:19 AM
من اعتقادی ندارم اما بیشتر فکر می کنم که استعدادش رو ندارم.این چیزا باید تو خون آدم باشه اکتسابی نیست.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد