PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره براي کنکور کارداني به کارشناسي ناپيوسته دانشگاه جامع و ادامه تحصيل

hosseingrami
4th February 2013, 06:31 AM
سلام به همگی دوستان و هموطنان گل.
ببخشید من برا ادامه تحصیلم تو مقطع کارشناسی ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمی کاربردی، نیاز مبرم به نطرات و تجربیات شما عزیزان داشتم که امیدوارم اولا با حوصله جواب بدین و ثانیا مزاحمت و پر حرفی منو به دل نگیرید.
برا اینکه منظورم رو درست تر برسونم، سوالات رو تو دو دسته بیان میکنم که شما هم لطف کنین به همین روال جواب بدین.

دسته اول به طور کلی در مورد کنکور کارشناسی حرفه ای ناپیوسته دانشگاه جامع و کنکور سراسری ناپیوسته(البته نه خیلی امیدوارانه)
و
دسته دوم مربوط به شرایط برا رشته و اولویت ها و آینده تحصیلی و کاری

لازم به ذکره که بگم من دارم از کاردانی فناوری اطلاعات(ترمی) دانشگاه جامع فارغ التحصیل میشم و بعدش به هر قیمتی شده باید ادامه تحصیل بدم چون رفتن با به خدمت خیلی به ضررم تموم میشه(شرایط خاصی دارم که اینجا جای گفتنش نیست)

مربوط به رشته :
همونطور که میدونین رشته فناوری اطلاعات بعد کاردانی چندین گرایش داره.2 گرایش فناوری اطلاعات و برنامه نویسی وب رو تو بیرجند(شهر سکونتم) داره.گرایش مورد علاقه خودم فناوری اطلاعاته ولی از برنامه نویسی وبم خیلی بدم نمیاد.
سوال من اینجاست که تو مملکت ما کدوم یکی از این دو بهتر و کاربردی تره؟چه برا کارهای آزاد و چه دولتی و نظامی، مخصوصا بر پلیس فتا، چون دوست دارم بعد کارشناسیم اونجا شرکت کنم که اگه قبول شدم کار و تخصصم باشه.
اگه گرایش فناوری اطلاعات بهتر باشه ارزشش رو داره شهر دیگه رفت و مشکلات(خوابگاه، دوری از خانواده، هزینه های تابلو و ...) رو به جون خرید؟
در مورد انتقالی هم نمیدونم که بدن یا نه.لازم به ذکره دو شهر فردوس و نهبندان نزدیک بیرجند هستن که گرایش فناوری اطلاعات رو دارن ولی من نمیدونم به نسبت گرایش وب که شهر خودمه ارزشش رو داره که دوری راه و بقیه مشکلات رو بخ جون بخرم؟

راستی نظر خودم اینه که گرایش برنامه نویسی وب کاربردی تر باشه چون بعد یادگیری کامل و تسلط بر واحداش حتی آمادگی هکر شدن و کارای دیگه رو هم داره که این شای تو گرایش فناوری اطلاعات نباشه.این.در حالی هست که گرایش فناوری الاعات نمیتونه کارای برنامه نویسی رو بکنه چون تخصصی است.

کلا به نظرتون کدوم بهتره و پرنون تر؟(چه کار دولتی و چع آزاد)

مربوط به کنکور :
من دو تا کنکور در آینده دارم.یکی کنکور ناپیوسته دانشگاه جامع(ترمی) و یکی هم برا دولتی که فعلا خبری ازش نشده.
به طور کلی اکه ممکنه بگین که من چه جور برنامه ریزی برا مطالعه بکنم که تو دانشگاه جامع قبولی رو به همراه داشته باشم و اگه از کنکور سراسری ناپیوسته هم خبری شد بتونم جای خوبی قبول بشم.
بی زحمت از هر نظر بگین که چه کنم بهتره.
چه برا تهیه منابع و نوع منابع و نکات مهم که باید بدونم و رعایت کنم.
بیزحمت هر چی لازمه بگین.
اینم بگم که من تو دروسی مثل ریاضی و دروس مشابه ضعیفم و زبانمم خیلی قوی نسیت.

نکته :
اگه من همون جامع رو قبول شدم از خدامم هست چون اولا شرایط قبولی کارشناسیش اگه بیشتر از کنکور سراسری نباشه خیلی آسون تر نیست و متقاضی زیاده و پذیریش کم.به حدی که تو بیرجند برا رشته ما 20 نفر از هر جنسیت میخوان.
و دوما شرایط ایده عالی داره و مدرکش معتبره.مخصوصا با توجه به مهارتی شدن نظام دانشگاش شاید تو ایران جالب ترم باشه.

hosseingrami
22nd February 2013, 03:49 PM
سلام به دوستان گلم.آقا از اون سال ها کسی جوابی نداده.
از کلیه دوستان خواهش میکنم قسمت کنکور سوالم رو با دقت جواب بدن و بگند که من الان منابع رو چه جوری باید تهیه کنم و اصلا چی باید بخونم و از کجا شروع کنم؟

مشکل اضلی من اینه که منابع رو میدونم چیند ولی نمیدونم کدوم جزوه و چی رو باید بخونم و کی و چگونه باید تست کار کنم؟؟؟!؟؟؟

و مشکل ریاضی و زبان ور چه جوری تو این زمان کم باقی مونده جبران کنم؟

شما رو خدا کمکم کنید که این کنور رو باید قبول بشم

خیلی مخلصیم

hossien
22nd February 2013, 07:59 PM
سلام به دوستان گلم.آقا از اون سال ها کسی جوابی نداده.
از کلیه دوستان خواهش میکنم قسمت کنکور سوالم رو با دقت جواب بدن و بگند که من الان منابع رو چه جوری باید تهیه کنم و اصلا چی باید بخونم و از کجا شروع کنم؟

مشکل اضلی من اینه که منابع رو میدونم چیند ولی نمیدونم کدوم جزوه و چی رو باید بخونم و کی و چگونه باید تست کار کنم؟؟؟!؟؟؟

و مشکل ریاضی و زبان ور چه جوری تو این زمان کم باقی مونده جبران کنم؟

شما رو خدا کمکم کنید که این کنور رو باید قبول بشم

خیلی مخلصیم
سلام دوست عزیز
به نظر من رشته فناوری اطلاعات می رم چون بیشتر کاربردی هست و اگر به برنامه نویسی وب علاقه دارین خودتون می تونید یاد بگیرین یا حتی سر کلاس اون هم برین ولی امتحان نمی دین اگه بشه البته و همچنین خودتون هم می تونید یاد بگیرین . رشته فناوری اطلاعات در پلیس فتا هم زیاد کاربرد داره. و تمام مراکز دولتی و خصوص. ولی رشته وب کارتان مشخص و محدود میشه فقط به برنامه نویسی

برای آزمون به نظرم بهتره کتا بهای کنکور را بگیرین کاردانی به کارشناسی با توجه به اینکه بیرجند هستین می تونید فقط کتابها رو بخرین و مطالعه کنید مدرسان شریف و پارسه خوب هستند .
یک توصیه می کنم حتما سوالات سال های گذشته جامع علمی کاربری را مطالعه کنید و همچنین سوالات سال های قبل تو رشته تان درصدی از سوالات بدون تغییر تکرار میشه و می تونید زمان را مدیریت کنید تا وقت کم نیارین.

یکم تلاش کنید قبول میشین.
موفق باشین.

hossien
22nd February 2013, 08:02 PM
در ضمن دوست عزیز حتما ادامه تحصیل بدین .
لیسانس را گرفتین اگر دوس داشتین می تونید به عنوان پروژه برای پلیس ، سپاه، ارتش ، وزارت دفاع و سایر سازمان های دولتی انجام بدین تا کسر خدمت هم بگیرین البته بیشتر سازمان ها دارن ارشد به بالا را میگیرن اما به توانایی افراد در مقطع لیسانس هم پروژه می دن.

hossein24
22nd February 2013, 09:54 PM
سلام به همگی دوستان و هموطنان گل.
ببخشید من برا ادامه تحصیلم تو مقطع کارشناسی ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمی کاربردی، نیاز مبرم به نطرات و تجربیات شما عزیزان داشتم که امیدوارم اولا با حوصله جواب بدین و ثانیا مزاحمت و پر حرفی منو به دل نگیرید.
برا اینکه منظورم رو درست تر برسونم، سوالات رو تو دو دسته بیان میکنم که شما هم لطف کنین به همین روال جواب بدین.

دسته اول به طور کلی در مورد کنکور کارشناسی حرفه ای ناپیوسته دانشگاه جامع و کنکور سراسری ناپیوسته(البته نه خیلی امیدوارانه)
و
دسته دوم مربوط به شرایط برا رشته و اولویت ها و آینده تحصیلی و کاری

لازم به ذکره که بگم من دارم از کاردانی فناوری اطلاعات(ترمی) دانشگاه جامع فارغ التحصیل میشم و بعدش به هر قیمتی شده باید ادامه تحصیل بدم چون رفتن با به خدمت خیلی به ضررم تموم میشه(شرایط خاصی دارم که اینجا جای گفتنش نیست)

مربوط به رشته :
همونطور که میدونین رشته فناوری اطلاعات بعد کاردانی چندین گرایش داره.2 گرایش فناوری اطلاعات و برنامه نویسی وب رو تو بیرجند(شهر سکونتم) داره.گرایش مورد علاقه خودم فناوری اطلاعاته ولی از برنامه نویسی وبم خیلی بدم نمیاد.
سوال من اینجاست که تو مملکت ما کدوم یکی از این دو بهتر و کاربردی تره؟چه برا کارهای آزاد و چه دولتی و نظامی، مخصوصا بر پلیس فتا، چون دوست دارم بعد کارشناسیم اونجا شرکت کنم که اگه قبول شدم کار و تخصصم باشه.
اگه گرایش فناوری اطلاعات بهتر باشه ارزشش رو داره شهر دیگه رفت و مشکلات(خوابگاه، دوری از خانواده، هزینه های تابلو و ...) رو به جون خرید؟
در مورد انتقالی هم نمیدونم که بدن یا نه.لازم به ذکره دو شهر فردوس و نهبندان نزدیک بیرجند هستن که گرایش فناوری اطلاعات رو دارن ولی من نمیدونم به نسبت گرایش وب که شهر خودمه ارزشش رو داره که دوری راه و بقیه مشکلات رو بخ جون بخرم؟

راستی نظر خودم اینه که گرایش برنامه نویسی وب کاربردی تر باشه چون بعد یادگیری کامل و تسلط بر واحداش حتی آمادگی هکر شدن و کارای دیگه رو هم داره که این شای تو گرایش فناوری اطلاعات نباشه.این.در حالی هست که گرایش فناوری الاعات نمیتونه کارای برنامه نویسی رو بکنه چون تخصصی است.

کلا به نظرتون کدوم بهتره و پرنون تر؟(چه کار دولتی و چع آزاد)

مربوط به کنکور :
من دو تا کنکور در آینده دارم.یکی کنکور ناپیوسته دانشگاه جامع(ترمی) و یکی هم برا دولتی که فعلا خبری ازش نشده.
به طور کلی اکه ممکنه بگین که من چه جور برنامه ریزی برا مطالعه بکنم که تو دانشگاه جامع قبولی رو به همراه داشته باشم و اگه از کنکور سراسری ناپیوسته هم خبری شد بتونم جای خوبی قبول بشم.
بی زحمت از هر نظر بگین که چه کنم بهتره.
چه برا تهیه منابع و نوع منابع و نکات مهم که باید بدونم و رعایت کنم.
بیزحمت هر چی لازمه بگین.
اینم بگم که من تو دروسی مثل ریاضی و دروس مشابه ضعیفم و زبانمم خیلی قوی نسیت.

نکته :
اگه من همون جامع رو قبول شدم از خدامم هست چون اولا شرایط قبولی کارشناسیش اگه بیشتر از کنکور سراسری نباشه خیلی آسون تر نیست و متقاضی زیاده و پذیریش کم.به حدی که تو بیرجند برا رشته ما 20 نفر از هر جنسیت میخوان.
و دوما شرایط ایده عالی داره و مدرکش معتبره.مخصوصا با توجه به مهارتی شدن نظام دانشگاش شاید تو ایران جالب ترم باشه.

سلام دوست عزیز منم اگه بودم فناوری اطلاعات رو ترجیح میدادم
واسه خوندن کاردانی ب کارشناسی بهترین کتابا واسه مدرسان شریف ک خیلی عالین واسه کاردانی ب کارشناسی.البته بگم ک زیاد رو عمومیا وقت هدر ندین چون ضریبشون یکه و تنها چیزی ک واسه رتبتون اهمیت پیدا میکنه درسای تخصصی رشتتونه.ریاضیاشم معمولا سخته و اگه نمیتونین رو اونام وقت نذارین.واسه اینکه از تاثیر دروسم بیشتر اگاهی پیدا کنین برین کارنامه های دوره های قبل کنکور افراد رو ببینین و با درصذایی ک زدن یه نتیجه گیری کلی کنین
بعدم بزار ین خیالتون رو راحت کنم و بگم ک کنکور کاردانی ب کارشناسی الان اصلا کار نداره حتی اگه دور اولم قبول نشین الان دانشگاه های غیر انتفاعی معمولا برای تکمیل ظرفیتشون همینجوری دانشجو میگیرن یعنی فقط کافیه ک کنکور داده باشین و بس قبولی.
کلا دانشگاه های سراسری هم خیلی کم پیش میاد ک تو مقطع کارسناسی ناپیوسته دانشجو بگیرن و اکثرا واگذار میکنن ب دانشگاههای غیر انتفاعی ک اگه تو شهرتون دانشگاه باشه فکر کنم اگه تو تکمیل ظرفیت اقدام کنین سریعا ب نتیجه برسین.
و زیادم سخت نگیرین ب خودتون اگه بخواین امتحان بدین راحت تر ازون چیزی ک فکرشو میکنین قبولی داره الان انقدر دانشگاه هست تو این مملکت ک اگه واسه هر نفر تکی هم کلاس تشکیل بدن بازم دانشجو کم میارن.

hosseingrami
22nd February 2013, 11:21 PM
سلام دوست عزیزبه نظر من رشته فناوری اطلاعات می رم چون بیشتر کاربردی هست و اگر به برنامه نویسی وب علاقه دارین خودتون می تونید یاد بگیرین یا حتی سر کلاس اون هم برین ولی امتحان نمی دین اگه بشه البته و همچنین خودتون هم می تونید یاد بگیرین . رشته فناوری اطلاعات در پلیس فتا هم زیاد کاربرد داره. و تمام مراکز دولتی و خصوص. ولی رشته وب کارتان مشخص و محدود میشه فقط به برنامه نویسیبرای آزمون به نظرم بهتره کتا بهای کنکور را بگیرین کاردانی به کارشناسی با توجه به اینکه بیرجند هستین می تونید فقط کتابها رو بخرین و مطالعه کنید مدرسان شریف و پارسه خوب هستند . یک توصیه می کنم حتما سوالات سال های گذشته جامع علمی کاربری را مطالعه کنید و همچنین سوالات سال های قبل تو رشته تان درصدی از سوالات بدون تغییر تکرار میشه و می تونید زمان را مدیریت کنید تا وقت کم نیارین.یکم تلاش کنید قبول میشین.موفق باشین.سلام حسین جان.یک دنیا ممنون که جواب دادی.درست میگی اینم حرفیه.البته بین دو گرایشی که گفتم فکر نکنم تو فتا فرق آنچنانی ای باشه چون دو ترم که مشترک اند و دو ترم باقیمونده فرق دارند.ولی حق با تویه تو برنامه نویسی برداشتشون حداقل محدود به برنامه نویسی میشه.یعنی برم مثلا فلان کتاب رو(پارسه، مدرسان و ... ) بگیرم و خوب وقت بذارم؟از توصیه های بجات ممنونم
در ضمن دوست عزیز حتما ادامه تحصیل بدین .لیسانس را گرفتین اگر دوس داشتین می تونید به عنوان پروژه برای پلیس ، سپاه، ارتش ، وزارت دفاع و سایر سازمان های دولتی انجام بدین تا کسر خدمت هم بگیرین البته بیشتر سازمان ها دارن ارشد به بالا را میگیرن اما به توانایی افراد در مقطع لیسانس هم پروژه می دن.منظورت از پروزه و ارتباطش با کسر خدمت چیه؟با کاردانی و آشناییت با یک جایی نمیشه این کار رو کرد؟ممنون میشم این قضیه رو برام روشن کنی.راستی معزرت میخوام که خودمونی حرف میزنم

hosseingrami
22nd February 2013, 11:26 PM
سلام دوست عزیز منم اگه بودم فناوری اطلاعات رو ترجیح میدادمواسه خوندن کاردانی ب کارشناسی بهترین کتابا واسه مدرسان شریف ک خیلی عالین واسه کاردانی ب کارشناسی.البته بگم ک زیاد رو عمومیا وقت هدر ندین چون ضریبشون یکه و تنها چیزی ک واسه رتبتون اهمیت پیدا میکنه درسای تخصصی رشتتونه.ریاضیاشم معمولا سخته و اگه نمیتونین رو اونام وقت نذارین.واسه اینکه از تاثیر دروسم بیشتر اگاهی پیدا کنین برین کارنامه های دوره های قبل کنکور افراد رو ببینین و با درصذایی ک زدن یه نتیجه گیری کلی کنینبعدم بزار ین خیالتون رو راحت کنم و بگم ک کنکور کاردانی ب کارشناسی الان اصلا کار نداره حتی اگه دور اولم قبول نشین الان دانشگاه های غیر انتفاعی معمولا برای تکمیل ظرفیتشون همینجوری دانشجو میگیرن یعنی فقط کافیه ک کنکور داده باشین و بس قبولی.کلا دانشگاه های سراسری هم خیلی کم پیش میاد ک تو مقطع کارسناسی ناپیوسته دانشجو بگیرن و اکثرا واگذار میکنن ب دانشگاههای غیر انتفاعی ک اگه تو شهرتون دانشگاه باشه فکر کنم اگه تو تکمیل ظرفیت اقدام کنین سریعا ب نتیجه برسین.و زیادم سخت نگیرین ب خودتون اگه بخواین امتحان بدین راحت تر ازون چیزی ک فکرشو میکنین قبولی داره الان انقدر دانشگاه هست تو این مملکت ک اگه واسه هر نفر تکی هم کلاس تشکیل بدن بازم دانشجو کم میارن.سلام داش حسین.ممنونم کخه جواب دادی.والا آخه این ریاضی هم تو عمومیا و هم تو تخصصی ها کلی ضریب داره و از طرفی هم من ضعیفم توش و هم رتبه رو بسیار تاثیر داره.برا همین فکر کنم بیارزه که براش وقت بذارم؟من حرفت رو متوجعه هستن ولی رفیق من خیلی استرس دارم که هم نرسم خوب بخونم و پشت بندش قبول نشم. و از اون جا که خیلی خوش شانس هستم حتما تکمیل ظرفیت هم برام فایده نخواهد داشت.خوشبختانه ارادم رو تقویت کردم یعنی بخوام با این وقت کم شاید بتونم کاری بکنم ولی واقعا نمیدونم چه جوری و برا چه درسایی برنامه ریزی کنم تا نتیجه بگیرم!!!

hosseingrami
22nd February 2013, 11:28 PM
راستی دوستان به صورت طنز بگم که این تاپیک حسین کده شده.فعلا هممون حسینیم.خدا حفطتون کنه

hossien
22nd February 2013, 11:53 PM
من ندیدیم کاردانی جایی بگیره پروژه انجام بدن .
منظورم اینه سازمانها برای اینکه از هزینه هاشو کاهش بدم و زمان به عنوان کسر خدمت پروژه تعریف می کنند که اگر کسی انجام بده حداکثر 9 ماه از خدمتشو کم می کنن و محدودیت در انجام نداره می تونی دو تا انجام بدی فقط سه ماه اموزشی میری سربازی و بقیه اون بر اساس پروژه ای که انجام دادی کسر میشه.

hosseingrami
23rd February 2013, 02:35 PM
من ندیدیم کاردانی جایی بگیره پروژه انجام بدن .
منظورم اینه سازمانها برای اینکه از هزینه هاشو کاهش بدم و زمان به عنوان کسر خدمت پروژه تعریف می کنند که اگر کسی انجام بده حداکثر 9 ماه از خدمتشو کم می کنن و محدودیت در انجام نداره می تونی دو تا انجام بدی فقط سه ماه اموزشی میری سربازی و بقیه اون بر اساس پروژه ای که انجام دادی کسر میشه.

خوب پس واجب شد که حتما ادامه تحصیل رو بدم.
این موضوع که گفتی دقیقا شرایط خاصی داره؟؟؟؟چه ارگان هایی میخوان و معمولا چه کارایی برا پروژه نیاز دارن؟
مثلا همین رشته فناوری اطلاعات چه کاری رو بیشتر نیاز دارن؟

معزرت میخوام اینقده میپرسم ولی این کسر خدمت 9 ماه ژه ربطی و یا تصرفی به کسر خدمت بسیج داره؟؟؟

hossien
23rd February 2013, 08:32 PM
کسر خدمت بسیج نهایت سه ماه هست یا اگر بسیج فعال باشین نهایت 8 ماه کسر خدمت بهتون می دن این مجزا هست به جای پول گرفتن شما پروژه انجام می دین دقیق الان نمی تونم بگم فناوری اطلاعات چه پروژه ای میشه تعریف کرد.

- - - به روز رسانی شده - - -

کسر خدمت بسیج نهایت سه ماه هست یا اگر بسیج فعال باشین نهایت 8 ماه کسر خدمت بهتون می دن این مجزا هست به جای پول گرفتن شما پروژه انجام می دین دقیق الان نمی تونم بگم فناوری اطلاعات چه پروژه ای میشه تعریف کرد.

hosseingrami
24th February 2013, 12:10 PM

- - - به روز رسانی شده - - -

یعنی پس اگه آدم فعال باشه میتونه نهایتا 17 ماه با هر دو کسر خدمت بگیره؟؟؟
میشه یه جورایی آمار رشته ما رو تو پرژه انجام دادن بگیری؟

آخه این موضو ع که گفتی شاید مشکلاتم رو کمتر کنه در آینده.

فرض بگیر من کارشناسیم رو تموم کردمو مثلا ارشد قبول شدم.روال این پروژه به چه شکله؟(قبول و اجرا)
میشه حتی در حین خدمت این پروژه ها رو انجام داد؟

شرمنده کم کم از این پرسشام نارحتت میکنم ولی روم سیاه باید تو زمینه هایی به جواب های منطقی و درست برسم تا بتونم زندگی خوبی رو رقم بزنم

hossien
24th February 2013, 07:34 PM
فرض کنیم شما دانجوی ارشد باشین می ری یکی از مراکزی که گفتم پروژه می گیری این طوری خیلی بهتر هست می تونی چندتا انجام بدی و فقط سه ماه آموزشی رو بری.

من کارم در زمینه شما نیست اما نسبت به کارهایی که میشه انجام داد مثل برنامه نویسی طراحی سایت طراحی گردش کاری اتوماسیون و ... بسته به جایی که می ری داره و به چه چیزی نیاز دارن.

hosseingrami
24th February 2013, 11:55 PM
فرض کنیم شما دانجوی ارشد باشین می ری یکی از مراکزی که گفتم پروژه می گیری این طوری خیلی بهتر هست می تونی چندتا انجام بدی و فقط سه ماه آموزشی رو بری.

من کارم در زمینه شما نیست اما نسبت به کارهایی که میشه انجام داد مثل برنامه نویسی طراحی سایت طراحی گردش کاری اتوماسیون و ... بسته به جایی که می ری داره و به چه چیزی نیاز دارن.

بسیار عالی.یه دنیا ممنو.واقعا لطف کردی
اطلاعات خوبی در اختیارم گذاشتی.
نمیدونم با این اوضاع اجتماع و جامعه شاید منم کلا رفتم نظامی شدم و از پروژه و همه چی هم راخت بشم و از همه مهم تر این خدمت لعنتی که یه جورایی (بدلایلی) در اصل حقمم نیست.
فعلا که مجبورم به کارشناسی قکر کنم و ادامه تحصیل و پیشرفت های دیگه ولی در آرنده نمیدونم چی میشه.فقط خدا باید کمک ما جوونا کنه.

به نظرت تو این 2 ماه زمان مفیدی که باقی مونده من چه جوری برنامه ریزی کنم که به دروس عمومی و تخصصی مسلط بشم و ریاضی و زبانمم تقویت کنم تا قبولیم تضمینی باشه؟؟؟
چه برنامه ریزی روزانه و یا زمانبندی ای انجام بدم بهتره و چه کتاب ها و منابعی رو کار کنم بهتر خواهد بود؟

روم سیاه اینقده مزاحمت شدم الانم باز میپرسم!

hossein24
26th February 2013, 07:03 PM
سلام داش حسین.ممنونم کخه جواب دادی.والا آخه این ریاضی هم تو عمومیا و هم تو تخصصی ها کلی ضریب داره و از طرفی هم من ضعیفم توش و هم رتبه رو بسیار تاثیر داره.برا همین فکر کنم بیارزه که براش وقت بذارم؟من حرفت رو متوجعه هستن ولی رفیق من خیلی استرس دارم که هم نرسم خوب بخونم و پشت بندش قبول نشم. و از اون جا که خیلی خوش شانس هستم حتما تکمیل ظرفیت هم برام فایده نخواهد داشت.خوشبختانه ارادم رو تقویت کردم یعنی بخوام با این وقت کم شاید بتونم کاری بکنم ولی واقعا نمیدونم چه جوری و برا چه درسایی برنامه ریزی کنم تا نتیجه بگیرم!!!
دوست خوبم من خودم کنکور کاردانی ب کارشناسی تو بدترین شرایط دادم و با رتبه خیلی خوبی قبول شدم قزوین ولی آخر سرم انتقالی گرفتم رفتم زنجان و دارم بتون میگم بازم ک اصلا و ابدا نگران نباشید انقدریی ک شما سخت گرفتین سخت نیست.
اگه میتونید واسه ریاضی وقت بزارید ولی معمولا کسی واسه ریاضی وقت نمیزاره چون سوالاش واقعا سخته و ب قول خودتون اگه ازین منظر نگاه کنین میتونین ب عنوان درسی ک تو رتبتون تاثیر داره بهش نگاه کنی.ولی اگه وقت ندارید ک بیشتر رو دروس تخصصی رشتتون زمان بزارین چون واقعا ضریب بالایی داره و خوب بالا میکشه رتبرو.
ولی بازم دارم تاکید میکنم نگران نباشید ب امید خدا ک قبول میشین با رتبه عالی.[tashvigh]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد