PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال اگر عاشق شديد چه ميكنيد

معمار حانیه
3rd February 2013, 06:36 PM
اگر دختر باشي وعاشق يك پسر بشي بايد چطور رفتار
كني كه اونم عاشقت بشه وبفهمه دوستش داري؟

shiny7
3rd February 2013, 07:12 PM
عجب سوالی پرسیدی خانوم!!!
سخت شد!!...
خب بستگی داره چه جور دختری باشه...تا چه حد آزاد...با چه نوع عقایدی...و اینکه چقدر بین بقیه در مرکز توجه!!...
اینا رو بگو تا بگیم...

- - - به روز رسانی شده - - -

عجب سوالی پرسیدی خانوم!!!
سخت شد!!...
خب بستگی داره چه جور دختری باشه...تا چه حد آزاد...با چه نوع عقایدی...و اینکه چقدر بین بقیه در مرکز توجه!!...
اینا رو بگو تا بگیم...

بلدرچین
3rd February 2013, 09:21 PM
باید با پسر دیگه ای کار نداشته باشی و ردشون کنی هر کی بودش اینجوری صدا میپیچه و به پسر مورد نظر میرسه و هیچ چیز بهتر ازاین نیست که یه دختر فقط وفادار به یک نفر باشه اینجور طرف عاشق میشه.
بهش توجه کنی توی کلاس،وقتی میره کنفرانس بده بهش نگاه کنی مدام و حواست پرت نشه،ازش سوال کنی یه جوری خودتو توجهتو به اون طرف نشون بدی که بفهمه من حواسم به توئه،دختر بره از پسر جزوه بگیره،سخت کوش باشه و بهترین فرد کلاس تا پسره بیاد جزوه بگیره یا کمک،وقتی توی صف اتوبوس یا توی دانشگاه دیدیش برو سمتش از استادا و درسا و تمرینات یا درس هایی که قراره ترم بعد برداره یا مثلا برو ازش این تمرینو بپرس(الکی) و یه جوری رفتار کن انگار توی کلاس یاد نگرفتی اینجور حواس طرف مقابل به سمتت جلب میشه فقط مراقب باش چون پسرا دوست دارن طرفشون تک باشه و وفادار... و...
سوالی بود بپرس.ایشالا خدا همه عاشق و معشوقارو بهم برسونه امین.

م.محسن
3rd February 2013, 11:32 PM
چیزی که تجربه ثابت کرده و مختص عشق دو طرفه دختر و پسر نسبت به هم هست
ایجاد تغییر در طرف مقابل به واسطه حس شدن تحول به وجود آمده در زندگی وی

fati3370
5th February 2013, 09:29 AM
وای بلدرچین اینایی که گفتی برعکسش واس من اتفاق افتاده.ی پسره توکلاسمون دقیقأ همچین رفتاری داره بامن[khejalat]تاحالا بش فک نکرده بودم.

shiny7
5th February 2013, 02:21 PM
وای بلدرچین اینایی که گفتی برعکسش واس من اتفاق افتاده.ی پسره توکلاسمون دقیقأ همچین رفتاری داره بامن[khejalat]تاحالا بش فک نکرده بودم.

eeee!!!!!!!!!!!پس مبارکه دیگه جونم!!!![tashvigh][golrooz]

fati3370
5th February 2013, 04:18 PM
[esteress][bihes][bietena][nadanestan][khejalat][narahat]

بلدرچین
5th February 2013, 10:12 PM
زرگ میشه

عزیزم مراقب باش فقط.عاشق کیس بشو که تورو بکشه بالا و رشدت بده. کمبوداتو بپوشونه تورو پیشرفتت بده. مراقبم باش که خدایی نکرده از عشق ضربه نبینی چون ممکنه از درس و دانشگاه و رشتت خسته شی و خدایی نکرده انصراف بدی...
مراقب باش.
خواستی بهم پیام بده باهم صحبت کنیم.[golrooz]

fati3370
6th February 2013, 08:25 AM
بخدا من تاحالا به ای مورد راجب ای آقا فک نکرده بودم و نمیکنمم.خودمم متوجه ای موضوع نشدم چنبار چنتا از دوستام بم میگفتن که دقت کردم.عاشقم نمیشم من به ای راحتی.چشم مواظبم.مرسی از راهنماییت.

negin jon
6th February 2013, 09:59 AM
نمیدونم تاحالا عاشق یک پسرنشدم که قرار باشه اونو متوجه خودم بکنم اگر عاشق شدم دراسرع وقت بهت خبرمیدم که چیکاربکنی [nishkhand]

کتایون50
7th February 2013, 04:25 PM
از من به شما نصیحت عاشق هیچ پسری نشید .هیچ مردی هیچ مردی ارزش اینو نداره که وقت ودلتونو خرجش کنید بخصوص قبل از ازدواج .این عشق باعث می شه اونقدر مقابلش کوتاه بیاید که بعدا موجب پشیمونی بشه .اما اگه عاقلانه در مورد ارتباط وبعد ازدواج تصمیم بگیرید همیشه نتیجه ی بهتری میده.یادتون باشه همیشه حریم خودتونو حفظ کنید. واجازه ورود هیچکس رو به اون ندید .وجود خودتون رو تو ارتباط ها حفظ کنید .به عقاید درست خودتون پایبند باشید و از اونها به خاطر هیچکس دست نکشید چون اگه طرف مقابل عادت کنه که همیشه عقاید شما فدای خواست او بشه یک وقت به خودتون میاید می بینید چیزی از شما باقی نمونده جز یه آدمی که همه توقع دارند همیشه کوتاه بیاد.و....اینهایی که گفتم درکش سخته ولی واقعیت داره.عشق چشم آدم رو کور میکنه .آدم عاشق زشتی هارو هم زیبا میبینه.وهمین ها وقتی تب عشق فرو کش کرد درد سر میشه.وقتی عاشق میشی فکر میکنی یکی تو دنیا هست واون هم فقط طرف مقابل شماست .هیچ وقت فکر نمیکنید بهتون خیانت کنه اصلا غیر ممکنه بد اخلاقی کنه.....ولی اون هم آدمه ویه مرد که با یه دل می تونه به هزار نفر فکر کنه ..البته همه مردا اینجوری نیستن حدود نود ونه درصدشون آبشو ببینن شنا گرن. امیدوارم شما باا ون یه درصددرستاشون برخورد کنید .انشائلله.

papie
7th February 2013, 04:48 PM
be nazaram age zire 26 sal dari kolan fekre ezdevajo eshgho nakon

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد