PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال وجود یک خط مشکی عمودی روی ناخن

farzad231
2nd February 2013, 01:08 PM
سلام , خسته نباشید .

متاسفانه من چند ماهی هست که یه خط مشکلی روی ناخن پام داشتم و امروز متوجه شدم که نشانه سرطان پوست هست.

حالا میخوام بدونم که:

1- با این زمان زیادی که از وجود این خط روی ناخنم گذشته این خطر جدی داره یا نه؟

2- درمان این سرطان چطوریه؟ من مشکل خاص دیگه ای از نظر خال ها روی پوستم ندیدم تا الان.

3- برای این خط سیاه باید چکار کنم؟ درمانش به چه صورته اگه سرطان نیست؟

4- این می تونه در اثر فشار باشه یا نه ؟؟ چون روی انگشت کوچک پامه.

5- همین می تونه برای علامت سرطان کافی باشه یا باید خال ها هم تغییر کنن ؟؟

پیمان هادی فرکوش
2nd February 2013, 01:17 PM
سلام , خسته نباشید .

متاسفانه من چند ماهی هست که یه خط مشکلی روی ناخن پام داشتم و امروز متوجه شدم که نشانه سرطان پوست هست.

حالا میخوام بدونم که:

1- با این زمان زیادی که از وجود این خط روی ناخنم گذشته این خطر جدی داره یا نه؟

2- درمان این سرطان چطوریه؟ من مشکل خاص دیگه ای از نظر خال ها روی پوستم ندیدم تا الان.

3- برای این خط سیاه باید چکار کنم؟ درمانش به چه صورته اگه سرطان نیست؟

4- این می تونه در اثر فشار باشه یا نه ؟؟ چون روی انگشت کوچک پامه.

5- همین می تونه برای علامت سرطان کافی باشه یا باید خال ها هم تغییر کنن ؟؟

دوست عزيز اين كه خط مشكي روي ناخن يك علامت سرطانه كاملا اشتباهه.................اينارو كي گفته بهتون...................من هم خط مشكي روي ناخنم هست.................اصلا ربطي به سرطان نداره...........نگران نباشيد و مطمئن باشيد كه اين يك نتيجه گيري كاملا غلطه....................مگه با يه خط مشكي روي ناخن ميشه سرطان رو تشخيص داد...............احتمالش صفره صفره..........من قطعا بهتون ميگم شما هيچ مشكلي ندارين و اون خط ها به احتمال كمبود ويتامين و .....ايجاد ميشه................تشخيص سرطان حتي با تغيير خال و ....هم غلطه،اينا يه احتمال خيلي كم هستن وشايد عامل سرطان نباشن و يا افرادي هستن كه سرطان دارن و هيچ نوع علامت ظاهري ندارن...........
يه مثال اونايي كه ايدزدارن معمولا مشكل عفونت هاي دهاني درآنها بيشتر هست،آيا ميتونيم بگيم كه اونايي كه عفونت دهاني دارن ايدز دارن؟!
يا همون خط مشكي روي ناخن يك علامت آندوكارديت- عفونت لايه دروني قلب-است پس آيا ميشه نتيجه گيري كرد كه اونايي كه ناخن خطي دارن عفونت قلبي دارن ؟1
اينم يه پست مشابه...................
لينك (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?79725-من-ناخن-هام-مشکل-دارن-(راهنمایی-کنید))
نگران نباشيد..............
ممنون....................

farzad231
3rd February 2013, 08:26 AM
خیلی ممنونم دوست عزیز . از نگرانی ما رو در آوردین !! [tafakor] [shaad]

البته یه کم مشکی بودنش از ماه های پیش کمتر شده . . . . توی سایت های مختلف چیزهایی نوشته بودن که هر کی بود می ترسید ... (مثلا نوشته بودن کشنده ترین نوع سرطان پوسته ! و باید در صورت مشاهده فوری به دکتر مراجعه بشه!!)

مرسی از توضیح تون [golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد