PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فایل 【★】مجله نظامی سایت نخبگان جوان__شماره اول【★】

M@hdi42
2nd February 2013, 01:56 AM
بسم الله الرحمن الحریم

با سلام .با عنایت خدا اولین سری از محله نظامی سایت علمی نخبگان جوان طراحی و منتشر شد.این توضیح ضروریست که این نسخه اولین سری این مجله است و به همین دلیل دارای مطالب به مراتب کمی میباشد .ولی قول میدهیم در مجلات بعدی تعداد مطالب افزایش یابد ودر صدد بومی کردن صد در صدی مطالب مجله بر آییم. اگر انتقادی ویا پیشنهادی دارید با گوش جان پذیرا هستیم چون کمی تجربه در اولین اثر باعث کمبود هایی میشود.

نمایی از طرح جلد مجله:

http://uc-njavan.ir/images/w9rltfr1ytmd86383fy.jpg (http://uc-njavan.ir/images/w9rltfr1ytmd86383fy.jpg)

دانلود (http://arteshiupload.persiangig.com/Magazine/%D9%85%D8%AC%D9%84%D9%87%20%D9%86%D8%AE%D8%A8%DA%A F%D8%A7%D9%86%20%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86.pdf/download)

312
2nd February 2013, 04:49 AM
[tashvigh][tashvigh]
از های مارکر حاوی آدرس سایت وتالار در متن صفحات استفاده بشه تا مطلب بعدا به نام جای دیگری مصرف نشه.
کاش از مطلب سایتی که خودش فیلترهست بطور رفرنس توی این مجله استفاده نمیشد.
این رنگ فونت فعلی بعضی جاها بواسطه طرح بکگراند خوانا نیست.
کلا بعنوان یک محصول گروهی 100درصد قابل تقدیر هست[tashvigh][tashvigh][golrooz]

ab.bb
2nd February 2013, 05:09 AM
خوب بود؛ خسته نباشید.[golrooz]

papie
2nd February 2013, 08:46 AM
daste golet dard nakone manaz ta hodudi ba nazarate bacheha movafegham vali dar kol baram jaleb bud [tashvigh]

sarasn
2nd February 2013, 09:15 AM
خوب بود؛ خسته نباشید.[golrooz]

[shademani2][shademani2]

میلاد صفری
2nd February 2013, 09:24 AM
آفرین مهدی عزیز کار خیلی سختی ولی خیلی خوبه واقعا حرکت جالبیه...عزیزم اینشاالله خدا کمکت کنه بتونی همیشه از این کارها بکنی

madmood
2nd February 2013, 10:35 AM
سلام

دسته گلت درد نکنه! واسه اولین بار عالی بود.

اما به نظرم اگه چند نکته رو رعایت کنی خیلی خیلی بهتر میشه!

اولیش اینکه اگه بک گراندش یه تیکه باشه بهتره! به نظرم الان چهار تیکس!
بعدیش اینکه فونتش یه خورده ناخواناس! رنگش هم اگه با توجه به بک گراند عوض بشه که دیگه عالیه!
عکس ها هم به غیر عکس سوخت موشک که زیاد واضح نبود خوبن!

در کل خیلی خیلی ممنون[tashvigh]

بازم ممنون

M@hdi42
2nd February 2013, 12:09 PM
درود بی پایان بر همه دوستان که زحمت کشیدن ومطالعه کردن ونظرات جامع وخوبی دادن .انشالله لیاقت داشته باشم وبتونم جبران کنم.[esteghbal][esteghbal][golrooz]

در مورد واتر مارک باید بگم به روی چشم حتما .البته باید یکی مخصوص طراحی کنم که همزمان به ظاهر مجله اسیب نزنه.[esteghbal][esteghbal]
کدومسایت؟ نازی سنتر؟ نازی سنتر الان بازه وخیلیل وقته رفع فیلتر شده.[esteghbal]
در مورد طرح بک گراند حتما عوض میکنم والبته یکدست ترش میکنم. امیدوارم طرح خوبییبشه ول خب اولین بار بود وما نمیدونستیم نظر شما چیه. انشالله با کمک شما هرروز بهتر بشه[esteghbal]

فونت رو هم درست میکنم عزیزان دلم[esteghbal]

خیلی ممنونم

pegah*_
2nd February 2013, 02:08 PM
مثل همیشه عالی بود..[tashvigh][tashvigh]

بلدرچین
2nd February 2013, 04:17 PM
مرسی عزیزم خیلی عالی بودش بازهم بزار منتظر هستیم.
[golrooz]

بادامینا
2nd February 2013, 07:07 PM
برای کار اول خوب بود من هم با نظر بچه ها موافقم و اگه روی صفحه آرایی و لی اوت گذاری ها بیشتر کار بشه یه مجله عالی در میاد

N3MiSiS
2nd February 2013, 09:28 PM
مهدی جان مرسی. برا شماره اول عالی بود.
یه کم گرافیکش ایراد داشت که اونم به سادگی قابل حله.

البته اینو با ورد درست کردی، که برا طراحی مجله و مقالات بهتره از indesign استفاده کنی. چون خ مناسبتره واس این کار. حالا اگه ما رو هم قابل دونستی و منم مشکل زمان نداشتم. میتونم برا شماره های بعد کمکت کنم. البته توو دیزاین.
اگه خواستی پیام بده بحرفیم.

بانوی آب
3rd February 2013, 10:45 AM
من که بهش بیست میدم
آفرین[tashvigh]

yas-90
29th July 2014, 07:27 PM
سلام [golrooz]

من تازه این پست رو دیدم

الان هم نمیتونم دانلود میکنم میگه فایل یافت نشد[cheshmak]

ولی در هر صورت آفرین داره امیدوارم تداوم داشته باشه[tashvigh][golrooz]

M@hdi42
29th July 2014, 10:58 PM
سلام [golrooz]

من تازه این پست رو دیدم

الان هم نمیتونم دانلود میکنم میگه فایل یافت نشد[cheshmak]

ولی در هر صورت آفرین داره امیدوارم تداوم داشته باشه[tashvigh][golrooz]

سلام خیلی ممنونم ازتون

فایل رو دوباره اپلود کردم

بفرمائین:

http://arteshiupload.persiangig.com/Magazine/%D9%85%D8%AC%D9%84%D9%87%20%D9%86%D8%AE%D8%A8%DA%A F%D8%A7%D9%86%20%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86.pdf/download

البته خب در حد مجله نیست اما نرم افزاری به اسم "این دیزاین " رو میخواستم که گیرم نیومد وگرنه به این شکل در نمیومد

yas-90
30th July 2014, 12:08 AM
سلام خیلی ممنونم ازتون

فایل رو دوباره اپلود کردم

بفرمائین:

http://arteshiupload.persiangig.com/Magazine/%D9%85%D8%AC%D9%84%D9%87%20%D9%86%D8%AE%D8%A8%DA%A F%D8%A7%D9%86%20%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86.pdf/download

البته خب در حد مجله نیست اما نرم افزاری به اسم "این دیزاین " رو میخواستم که گیرم نیومد وگرنه به این شکل در نمیومد

سلام

ممنون و خسته نباشید[golrooz] هر چند من هنوز دانلود نکردم آخه اصلا صفحه باز نمیشه که فکر کنم مشکل از طرف خودم باشه

مهم قدم اوله که برداشته شد بقیه ش به مرور درست میشه[cheshmak]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد