ورود

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میخواهید با روحیات عاطفی متولدین هرماه آشنا شوید ؟

وحید 0319
18th January 2013, 10:08 PM
میخواهید با روحیات عاطفی متولدین هرماه آشنا شوید ؟
متولدین فروردین ماه :
به سوی من بیا تا تو را حس کنم و دنیاخواهد دید داستان عشقی سوزان را که شعله اش در قلب من خواهى بود به هنگام عاشقیگویی در دنیای شوالیه ها و پرنسس ها سر می کند. قلبا عاشق است و در عشق پا بر جاست.
متولدین اردیبهشت ماه :
عشق را در چشمان من بنگر چهره ی برافروخته ام را ببین و عشق را حس کن به صدای نفس های من گوش کن و بشنو ترانه ی عشقرا عاشقی بی قرار است و کمرو ولی پر شهامت. موسیقی بر او تاثیر فراوان دارد
متولدین خرداد ماه :
با من به رویا بیا به رویای عشق بیاتا بر فراز بلندترین کوه گام نهیم بیا تا در ژرف ترین اقیانوس شنا کنیم بیا تا بهدورترین ستاره ها پر کشیم بر عشق ما هیچ چیز ناممکن نیست بهترین عاشق دنیاست وگفتارها و دل او پر ز رویاهای عاشقانه است.
متولدین تیر ماه :
بهشت هیچ است در برابر گام برداشتن درکنار تو در شبی زیبا زیر نور ماه دلی نازک و پر ز محبت دارد و از دل سوختن میهراسد.
متولدین مرداد ماه :
گویی خورشید گرمای خود را از دست دادهاست و گل های سرخ عطری ندارند و ستارگان دیگر نمی خوانند آن گاه که چشم می گشایم ومی بینم با تو نیستم عاشق پیشه است و بی عشق زندگی نمی کند.
متولدین شهریور ماه :
شاید به نظر برسد که عاشق نیستم شایدبه نظر برسد که نمی توانم عاشق باشم شایى به نظر برسى که حتی نمی خواهم عاشق باشمولی نه در برابر عشقی مانند عشق من به تو که تا آخرین لحظه عمر آن را در قلبم نگاهخواهم داشت عشق او شعله ای کوچک ولی جاودان است و در پی عشقی حقیقی است.
متولدین مهر ماه :
با پر شورترین گفتارهای عاشقانه باماجراهای عاشقانه ای که خواهیم داشت با فداکاری هایم در راه عشق به تو خواهی دیدکه چگونه دوستت دارم در امور عشقی ورزیده است و زندگی اش پر ز ماجراهای عاشقانهاست . . . زن متولد مهر عشق خود را در عمل نیز به اثبات می رساند.
متولدین آبان ماه :
در التهاب شنیدن ترانه ی گام های توهستم که به سوی من می آیی و عاشقم بر انتظار آن لحظه که تو را در کنار خود حس کنمدوستت دارم هیجان عشق برای او زیبا و پر جاذبه است و در عشق صادق است.
متولدین آذر ماه :
نجوایی از سوی تو نگاهی کوتاه از تولبخندی شیرین بر لبان زیبایت و من خود را غرق در عشق می یافتم خوش بین است وراستگو. شاید نگاهی شاعرانه به عشق داشته باشد. متولدین
دی ماه :
روزها ماه ها و سال ها می گذرند وشاید هیچ چیز عوض نشود جز من که بیش از پیش عاشق گشته ام شاید در ظاهر بی احساسباشد ولی قلبی گرم و پر ز عشق دارد.
متولدین بهمن ماه :
می خواهم آزاد زندگی کنم بسان پرندگانمهاجر ولی قفسی ساخته از عشق تو جایی است که همواره رو به آن خواهم داشت عشق خودرا دیر ابراز می کنى و عاشق آزادی است. اولین عشق او قلبش را به تپش در می آورد وهرگز فراموش نخواهد شد.
متولدین اسفند ماه :
من آنی نیستم که بی عشق زندگی را سرکنم آن گاه که در رویایی عاشقانه هستم و چشمانم را می گشایم و عشق رویایی ام را درتو می بینم در عشق بی نظیر است.جذاب و پر نشاط است.احساساتی و رویایی است.

mamadshumakher
18th January 2013, 10:31 PM
متولدین اردیبهشت ماه :
عشق را در چشمان من بنگر چهره ی برافروخته ام را ببین و عشق را حس کن به صدای نفس های من گوش کن و بشنو ترانه ی عشقرا عاشقی بی قرار است و کمرو ولی پر شهامت. موسیقی بر او تاثیر فراوان دارد

خودمم نمیدونستم اینقد خفنم [nishkhand] عشق را در چشمان من بنگر [nishkhand]

م.محسن
18th January 2013, 10:33 PM
متولدین آبان ماه :
در التهاب شنیدن ترانه ی گام های توهستم که به سوی من می آیی و عاشقم بر انتظار آن لحظه که تو را در کنار خود حس کنمدوستت دارم هیجان عشق برای او زیبا و پر جاذبه است و در عشق صادق است.

شدیداً تکذیب می کنم!!!

وحید 0319
19th January 2013, 08:05 PM
متولدین بهمن ماه :

می خواهم آزاد زندگی کنم بسان پرندگانمهاجر ولی قفسی ساخته از عشق تو جایی است که همواره رو به آن خواهم داشت عشق خودرا دیر ابراز می کنى و عاشق آزادی است. اولین عشق او قلبش را به تپش در می آورد وهرگز فراموش نخواهد شد.

بله دقیقا.....

mamadshumakher
19th January 2013, 10:10 PM
متولدین آبان ماه :

شدیداً تکذیب می کنم!!!

آقا تکذیب نکن دیگه [nishkhand] چیه مگه؟عاشق بشی اینجوری میشی [nishkhand]

نارون2
19th January 2013, 10:40 PM
متولدین بهمن ماه :

بله واقعا همینه ....ولی خب متاهلم

moham-s
20th January 2013, 03:52 PM
یه سری مزخرف... .

!nesa
20th January 2013, 08:13 PM
متولدین مهر ماه :
با پر شورترین گفتارهای عاشقانه باماجراهای عاشقانه ای که خواهیم داشت با فداکاری هایم در راه عشق به تو خواهی دیدکه چگونه دوستت دارم
در امور عشقی ورزیده است [nishkhand] و. . . زن متولد مهر عشق خود را در عمل نیز به اثبات می رساند.[cheshmak]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد