PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال دستگاه گرم کننده جیبی

right.kimber
10th January 2013, 02:27 PM
دوستان خوب توجه کنین که بسیار مهمه:
من زمانی که 10 سالم بود، توی تلویزیون (پیام بازرگانی) دستگاهی رو دیدم که میزاشتیش توی جیبت، کل بدنت رو گرم میکرد...
یک سال تا دو سال پیش تو فکرش بودم که پیداش کنم بیارمش تو بازار اما هرچی سرچ کردم پیداش نکردم...
حتی برای یک سفر کاری رفتم چین، اونجام جست و جوهایی انجام دادم اما پیداش نکردم...
دوستان کسی اطلاع داره؟ من به شدت دنبالش هستم

پی نوشت: اگر کسی بتونه معرفیش کنه من 100% سرمایه گذاری میکنم...
تنها موردی که برای من مهمه پیدا کردن این دستگاه هستش، دیگه بقیه مواردش برای من انجام دادنش کاری نداره...

elinaaa
10th January 2013, 03:17 PM
منظورتون همون آتروپات هستش؟من این اسم به یادم اومد.....

naser_dosti65
5th November 2014, 07:40 PM
سلام من میتونم کمکتون کنم
و با هم تولید کنیم
09364689926

moji5
5th November 2014, 08:07 PM
سلام
آره آتروپات هست که توسط بچه های( فکر کنم) اصفهان ثبت اختراع شد و با حمایت( فکر کنم) سرمایه گذار خارجی تولید شد.اون موقع به عنوان خط شکنان کارآفرینی معرفی شدند.
اما دیگه تولید نشد. اگه پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی اصفهان یا صنعتی شریف آشنا داشته باشی شاید بتونی زودتر جواب بگیری

aliandalib
12th February 2015, 06:35 PM
سلام من پخش کلیه آتروپات های سرمایشی و گرمایشی رو دارم با این شماره تماس بگیرین 09122534893
در تمامی ابعاد و شکلها برای تمام اعضای بدن

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد