PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عذر تقصیر

نسیم بهآر
26th December 2012, 06:15 PM
اَللَّهُمَّ اِنّى اَعْتَذِرُ اِلَیْکَ مِنْ مَظْلُومٍ ظُلِمَ بِحَضْرَتى،فَلَمْ اَنْصُرْهُ

بار خدایا به پیشگاهت عذر خواهم در حق ستمدیدهاى که در حضور من بر اوستم رفته و من یاریش ننمودم،

وَ مِنْ مَعْرُوفٍ اُسْدِىَ اِلَىَّ فَلَمْ اَشْکُرْهُ،
و از احسانى که در حقّم شده و شکرش را بجا نیاورده‏ام

وَ مِنْ مُسى‏ءٍ اعْتَذَرَ اِلَىَّ فَلَمْ اَعْذِرْهُ،

و از بد کننده‏اى که از من پوزش خواسته و عذرش را نپذیرفته‏‌ام

وَ مَنْ ذى‏فاقَةٍ سَئَلَنى فَلَمْ اُوثِرْهُ، وَ مِنْ حَقِّ ذى حَقٍّ،لَزِمَنى لِمُؤْمِنٍ فَلَمْ اُوَفِّرْهُ،
و از فقیرى که از من حاجت خواسته و من خواست او را بر خواست خود ترجیح نداده،و از حقّ مؤمن حق دارى که بر عهده‏ام مانده و آن را ادا ننمودم،

وَ مِنْ عَیْبِ مُؤْمِنٍ ظَهَرَ لى فَلَمْ اَسْتُرْهُ،
و از عیب مؤمنى که بر من آشکار گشته و آن را نپوشاندم

وَ مِنْ کُلِّ اِثْمٍ عَرَضَ لى فَلَمْ اَهْجُرْهُ.
و از هر معصیتى که برایم پیش آمده و از آن دورى نجستم
اَعْتَذِرُ اِلَیْکَ-یا اِلهى - مِنْهُنّ،وَ مِنْ نَظآئِرِهِنَ‏اِعْتِذارَ نَدامَةٍ یَکُونُ واعِظاً لِما بَیْنَ،یَدَىَّ مِنْ اَشْباهِهِنَّ،
بار الها از همه آنها و از آنچه مانند آنهاست از حضرتت با دل آکنده ازپشیمانى عذر میخواهم، عذرى که مرا در آینده از نظایر آنچه بر من گذشت،بازدارد،
فَصَلِّ،عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَالِهِ، وَاجْعَلْ نَدامَتى عَلى‏ ما وَقَعْتُ فیهِ،مِنَ الزَّلاَّتِ،
پس بر محمد و آلش درود فرست، و پشیمانیم را بر لغزشهایى که،گرفتارشان شده‏ ام،

وَ عَزْمى عَلى‏ تَرْکِ مایَعْرِضُ لى مِنَ‏السَّیِّئاتِ تَوْبَةًتُوجِبُ لى مَحَبَّتَکَ، یا مُحِبَّ التَّوَّابینَ....
و تصمیم را بر ترک گناهانى که برایم پیش آیند توبه،اى،قرار ده که برایم موجب عشق تو گردد، اى دوستدار توبه کنندگان،...

asmateacher
27th December 2012, 01:08 PM
مرسی عالی بود [golrooz]

fereshte66
27th December 2012, 01:13 PM
بی نظیر بود.حرف نداشت.مرسی گلم.[tashvigh]

پرنده بهشتی
28th December 2012, 12:19 AM
مرسی امروز واقعا بهش نیاز داشتم ممنون

rezanice
31st December 2012, 12:58 AM
مرسی بسیار عالی و مفید بود.آرزوی موفقیت برای شما و همه

مریم جوووون
31st December 2012, 03:03 PM
الی بودگلم مرسی

- - - به روز رسانی شده - - -

الی بودگلم مرسی

درجات معنوی
31st December 2012, 03:15 PM
از دکمه تشکر استفاده کنید .

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد