PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال معافیت تحصیلی

MAHDI1989
25th December 2012, 12:43 PM
سلام خدمت تمام نخبه های گل[golrooz][golrooz]
سوالم اینه چطور میشه عضو بنیاد نخبگان شد؟
چطور و کجا باید اقدام به گرفتن پروژه تحقیقاتی کرد و از سربازی معاف شد؟
ممنون میشم تمام راه ها را بگید.
آقا عرفان شما حتما نظرتون بگید
تشکر از همه[labkhand][golrooz][golrooz]

عرفان سلیم زاده
25th December 2012, 01:02 PM
سلام خوبید اقا مهدی؟
عضویت تو بنیاد سخت نیست. کافیه استعداد برتر(دانشجوی نمونه یا کنکوری نمونه و غیره)،برنده جشنواره های مورد تایید بنیاد یا مخترع باشید.
اگر مدرک کارشناسی دارید و سرتون خلوته میتونید برای سپاه یه پروژه انجام بدید و تا 12 ماه از مدت خدمت دوره ضرورت خودتون کم کنین.
البته این تسهیلات برای کسانی مناسبه که حداقل 7 ماه از خدمت رو رفته باشن و بخوان برای بقیه اش پروژه ای برای سپاه یا ارتش انجام بدن.
کارت خدمت این سربازی هیچ فرقی با کارت خدمت معمولی نداره یعنی شما از بقیه خدمت معاف نمیشین بلکه به جای خدمت پروژه ای انجام میدین و جزو خدمت شما به حساب میاد.
ایده میتونه از خودتون باشه یا این که منتظر باشید تا انها درخواست موردی رو که دانش فنی کمی در موردش دارند رو از شما کنند.

عرفان سلیم زاده
25th December 2012, 01:12 PM
اگه نمیخواید سربازی برید اصلا این راه رو پیشنهاد نمی کنم.
بهترین راه برای معافیت از سربازی گرفتن معافیت پزشکی دائم هست که بند ها و قوانین زیادی هم براش تعریف شده.
خود من هم برای فشار خون 14 معاف دائم شدم خیلی هم اسون بود کل مراحل چیزی حدود 7 ماه طول کشید و 300 تومان خرج برداشت.
از خودتون یه چکاب بگیرید اگه مشکلی نبود راه های دیگه ای هم هست.
مثلا اگه عضو بنیاد باشید میتونید تا دوره دکترا معافیت تحصیلی بگیرید.
و بدون گذاشتن وثیقه از کشور خارج بشین و برنگردید.(مثلا برای کنفرانسی یا کنگره ای تو خارج مقاله بدین و برین)

MAHDI1989
25th December 2012, 01:16 PM
سلام آقا عرفان.شما خوبید؟مرسی تشکر
یعنی کلا معاف نمی کنن؟
راهی نیست کلا معاف کنن؟

- - - به روز رسانی شده - - -

یعنی کلا معاف نمی کنن؟
راهی نیست کلا معاف کنن؟

عرفان سلیم زاده
25th December 2012, 01:26 PM
یعنی کلا معاف نمی کنن؟
راهی نیست کلا معاف کنن؟

خیر بنیاد نمیتونه باعث معافیت دائم بشه.
اوایل که این بحث مطرح بود خیلی ها بهش توجه کردند اما اخرش فهمیدیم وعده بنیاد بود که سپاه باهاش مخالفت کرده.
سپاه گفت من بیشتر از مدت انجام پروژه از دوره خدمت ضرورت کم نمی کنم و بیشترین زمان برای انجام یک پروژه 12 ماه است.
بنیاد هم قبول کرد.
معافیت رو واسه چی میخوای؟اگه میخوای از کشور بری یک راه بهتر هست.
بالا توضیح دادم.

حسین متقی
25th December 2012, 02:03 PM
ببه سایت بنیاد ملی نخبگان مراجعه کنید توضیحات لازم داده شده
bmn.ir

MAHDI1989
25th December 2012, 03:49 PM
مرسی آقا عرفان
چه راهی هست ؟
میشه معافیتهای پزشکیو بگید که راهت بشه معافیت دائم بگیری؟

MAHDI1989
25th December 2012, 03:56 PM
آقا عرفان چون دارم فارغ التحصیل میشم در زمینه کشاورزی هوشمند طرحهای زیادی دارم.تو این مملکتم تکون بخوری باید کارت پایان خدمت داشته باشی .اگه میشه کمکم کنید
یک دنیا ممنون....[golrooz][golrooz][golrooz]

MAHDI1989
25th December 2012, 03:58 PM
آقا حسین از شما ممنونم.واقعا شما و آقا عرفان خیلی زحمت میکشید.هیچ سوالی رو بی جواب نمی زارید.خدا ازتون راضی باشه

عرفان سلیم زاده
25th December 2012, 05:36 PM
آقا عرفان چون دارم فارغ التحصیل میشم در زمینه کشاورزی هوشمند طرحهای زیادی دارم.تو این مملکتم تکون بخوری باید کارت پایان خدمت داشته باشی .اگه میشه کمکم کنید
یک دنیا ممنون....[golrooz][golrooz][golrooz]

قوانین و بند های زیادی هستند که میتونن باعث معافی پزشکی بشن اما این که شما کدوم مورد رو داشته باشین مهم تره.
اگه فکر می کنین میتونین از معافیت پزشکی استفاده کنین پس وقت رو تلف نکنین و کاراشو انجام بدین.
به پیش دکتر برید و بیشتر رو مشکلاتی اشاره کنین که محسوس تر اند اگر دکتر تایید کرد،بقیه دکتر های نظام وظیفه هم همون مشکل رو تایید می کنند.
موضوع مهم اینه که با خودتون صادق باشید.اگر واقعا مشکلی دارید که نمی تونید برید سربازی کافیه ثابت کنین.دیگه مثل گذشته نیست که بخوان نادیده بگیرن.
موفق باشید.

MAHDI1989
25th December 2012, 06:10 PM
آقا عرفان واقعا ممنونم از راهنماییهاتون.
منم مثل شما فشارم همیشه رو 13 و 14 هستش.
میشه یه خورده توضیح بدین چجوری معاف شدین؟

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد