PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر نمايش «زخمي که بر دلم نشست» اجرا مي شود

نسیم بهآر
24th December 2012, 01:40 AM
نمايش «زخمي که بر دلم نشست» اجرا مي شود خبرگزاري موج - در آستانه اربعين حسيني، نمايش «زخمي که بر دلم نشست» از 1 تا 15 دي ماه در فرهنگسراي خاوران اجرا مي شود و در کنار اين ويژه برنامه مراکز فرهنگي هنري پايتخت در هفته نخست فصل زمستان ميزبان بيش از 240 برنامه خواهند بود.

به گزارش خبرگزاري موج به نقل از اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران، اين نمايش به کارگرداني قاسم عوض بيگي در سالن شهيد مطهري فرهنگسراي خاوران اجرا مي شود و روايتگر تقابل چند مرد است که هر يک به دليل اعمالي که در روز عاشورا انجام داده اند، به بيماري هاي مختلفي دچار شده اند.
همچنين نمايشگاه «اعتکاف خون» از ديگر برنامه هاي اين هفته است که به همت فرهنگسراي بهمن برگزار مي شود و طي آن وقايع ماه محرم به صورت مفهومي و نمادين به نمايش گذاشته خواهد شد.
نمايشگاه نقاشي سوگ سکوت با موضوع محرم و صفر تا 8 دي در نگارخانه شفق، نمايشگاه آثار نقش برجسته اسماء الحسني، تا 7 دي در خانه فرهنگ ابوسعيد، نگارگذر محرم تا 7 دي در خانه فرهنگ پامچال و نمايشگاه پوستر و نقاشي عاشورا شامل 69 اثر برگزيده پوستر و 8 اثر نقاشي از اساتيد و دانشجويان دانشگاه شريعتي تا 17 دي در فرهنگسراي بهمن برپا مي شود.
مسابقه ادبي سردار قبيله عشق تا 8 دي در خانه فرهنگ مهرآور از ديگر برنامه هايي است که در آستانه اربعين حسيني برگزار خواهد شد.
همچنين نشست هفتگي کانون خوشنويسي با موضوع معرفي و بررسي خط کوفي 3 در فرهنگسراي شفق، کارگاه خطبه هاي قصار از سلسله نشست هاي شناخت نهج البلاغه، 6 دي در فرهنگسراي رازي و کارگاه کودکان عاشورايي با موضوع بيان داستان حماسي کربلا و قيام سيد الشهدا(ع) براي نوآموزان 4 تا 6 سال در قالب نمايش، داستان و قصه، تا 7 دي در خانه فرهنگ 13 آبان تشکيل خواهد شد.
علاقه مندان مي توانند جهت دريافت فهرست کامل برنامه ها به پايگاه اينترنتيwww.farhangsara.ir مراجعه کنند و براي دريافت اطلاعات ويژه برنامه هاي هفته جاري و نشاني مراکز فرهنگي هنري شهر تهران با شماره 1837 تماس بگيرند.

منبع (http://www.mojnews.com/fa/Miscellaneous/ViewContents.aspx?Contract=cms_Contents_I_News&r=1095866)

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد