PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال

246
23rd December 2012, 03:19 PM
سلام خسته نباشید
من یه موقه هایی دست و پام خیلی سرد میشه و رنگ پوستم هم زرد میشه.......زیر چشمام هم گود میافته
رفتم دکتر آزمایش دادم اما هنوز جوابشو نگرفتم اما دکترم گفت امکان داره که من سرطان خون داشته باشم[nadidan][nadidan]
آخه مگه م چند سالمه؟؟؟؟؟؟؟؟تورو خدا کمکم کنید به نظرتون با این علائمی که گفتم امکانش هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من دارم دیوونه میشم؟؟

yas-90
23rd December 2012, 06:21 PM
سلام خسته نباشید
من یه موقه هایی دست و پام خیلی سرد میشه و رنگ پوستم هم زرد میشه.......زیر چشمام هم گود میافته
رفتم دکتر آزمایش دادم اما هنوز جوابشو نگرفتم اما دکترم گفت امکان داره که من سرطان خون داشته باشم[nadidan][nadidan]
آخه مگه م چند سالمه؟؟؟؟؟؟؟؟تورو خدا کمکم کنید به نظرتون با این علائمی که گفتم امکانش هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من دارم دیوونه میشم؟؟

سلام دوست من

یعنی فقط همین علائم رو داشتید؟؟؟
یعنی هیچ آزمایشی چیزی از قبل ندادید و نداشتید؟؟؟ ایشون نگفتن که ممکنه این دلایل برای بیماریهای دیگه هم باشه؟؟؟ مثلا قلبی یا کم خونی و ... ؟؟؟

یه پزشک موظفه همه دلایل ممکن رو بگه اما فقط امکان چیزی رو میگه و این دلیل بر صدق گفته ها نمیشه مگر اینکه دلایل قطعی برای بیماری خاصی وجود داشته باشه و تا وقتی نتیجه قطعی داده نشده جای نگرانی نیست

شما هم بهتره تا وقتی نتیجه قطعی نگرفتید الکی خودتون رو با چنین استرسی روبرو نکنید....یادتون باشه استرس خودش یه درده و میتونه خیلی مشکلات رو اضافه کنه

ان شالله مشکلی نیست.....بهتره آرامشتونو حفظ کنید[shaad]

سلامت باشید[golrooz]

246
24th December 2012, 04:16 PM
ممنون
بله این علائمو داشتم........کمبود پلاکت خون رو چطور میشه از جواب آزمایش فهمید؟
آخه من مامانم چنین مشکلی رو داشته و ترس من بخاطره همونه........
به مامان منم اول گفتن کم خونی شدیده اما بعد از یه مدت که استخوان درد شدید گرفت متوجه شدن که این بیماری رو داره و حدود یکساله که از شروع این بیماری میگذشت اما بهش گفته بودن یه کم خونیه سادست.........
میخواستم بدونم اگر هرگونه مشکلی در رابطه با این بیماری باشه......با آزمایش مشخص میشه واقعا؟؟؟؟؟؟؟[soal]

yas-90
24th December 2012, 07:52 PM
ممنون
بله این علائمو داشتم........کمبود پلاکت خون رو چطور میشه از جواب آزمایش فهمید؟
آخه من مامانم چنین مشکلی رو داشته و ترس من بخاطره همونه........
به مامان منم اول گفتن کم خونی شدیده اما بعد از یه مدت که استخوان درد شدید گرفت متوجه شدن که این بیماری رو داره و حدود یکساله که از شروع این بیماری میگذشت اما بهش گفته بودن یه کم خونیه سادست.........
میخواستم بدونم اگر هرگونه مشکلی در رابطه با این بیماری باشه......با آزمایش مشخص میشه واقعا؟؟؟؟؟؟؟[soal]

وقتی جواب آزمایش خون رو گرفتید معیاری به نام plt مقدار پلاکت خون رو نشون میده که بین 150000 تا 400000 محدوده نرماله

برای تعیین کم خونی معیارهای متفاوتی مد نظر قرار گرفته میشن پس باید اول نتیجه آزمایش مورد برسی قرار بگیره بعد در صورت نیاز بویژه با توجه به سابقه خانوادگی آزمایش های تکمیلی دیگه ای برای تشخیص قطعی، انجام بشه

246
25th December 2012, 12:31 AM
ممنون از راهنماییتون ممنون[golrooz][golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد