PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اکبر عبدي امسال کارگردان مي شود

*مینا*
7th April 2009, 10:18 AM
اکبر عبدي با بيان برخي ناگفته هاي فيلم اخراجي ها گفت: هواپيماربايي اخراجي‌ها ايده من بوده است.

به گزارش «شفاف» اکبر عبدي بازيگر فيلم هاي کمدي با اعلام اينکه امسال اولين تجربه کارگرداني خود را خواهد داشت گفت: قصد دارم سال 88 يک فيلم يا يک مجموعه تلويزيوني را کارگرداني کنم. فيلمنامه آن هم توسط "محمد بيرانوند" که پيش از اين فيلمنامه‌هاي تاريخي از جمله "معصوميت از دست رفته"، "آخرين دعوت" و "مختارنامه" را نوشته و بسيار بااستعداد و باانگيزه است، آماده شده است.

وي در اين خصوص گفت: فرصت‌هاي بسيار زيادي داشته و دارم، اما هميشه دوست دارم به پختگي لازم در حوزه کارگرداني برسم و بعد فيلم‌سينمايي يا سريال بسازم. دوست دارم با ريش و سبيل سفيد اين سکان را به دست بگيرم تا اگر از يک بازيگر دعوت به همکاري کردم آنقدر کارم را بلد باشم که آن هنرمند به من اعتماد کامل داشته باشد و به نوعي جلوي او کم نياورم.

اکبر عبدي در ارائه توضيحاتي بيشتر درباره فيلم خود مي گويد: نام فيلم "مستخدم" است و من در اين فيلم علاوه بر کارگرداني در 4 نقش ظاهر مي‌شوم. نقش خودم و نقش 3 پيرزن با 3 لهجه متفاوت محلي. طبيعتاً فيلم طنز خواهد بود و قصد دارم از تمام تجربيات خودم طي سال‌هاي اخير براي ساخت اين فيلم بهره ببرم. امکان هم دارد اين فيلمنامه را در قالب يک مجموعه تلويزيوني بسازم. بستگي به شرايط دارد.

وي درباره علاقمندي خود به تئاتر و سينما مي گويد: در تئاترهايي که مدرسه بر پا مي‌کرد هم شرکت مي‌کردم، حتي يادم مي‌آيد نقش زن را هم بازي کردم، چون نمي‌توانستم از مدرسه دخترانه کسي را بياورم. پررنگ‌ترين کار نمايشي من در آن زمان وقتي بود که اداي معلم و ناظم را درمي‌آوردم.

عبدي درباره نحوه برخورد پدر و مادرش با اين موضوع مي گويد: پدرم دوست داشت من در رشته مهندسي مکانيک درس بخوانم و در هنرستان صنعتي ادامه تحصيل بدهم. بنابراين به دليل عشق به بازيگري از درس رياضي نمره کم آوردم. البته بعدها فهميدم که چون اداي معلم رياضي را درآوردم، عمداً نمره من را کم داده است.

اکبر عبدي همچنين به آرزوي دوران کودکي خود اشاره کرده و مي گويد: فراموش نمي‌کنم، زماني که سنم کم بود مثل الان چاق و تپل بودم و فقط برنج سيرم مي‌کرد. اما در زمان بچگي وضعيت مالي خوبي نداشتيم که بتوانيم هر روز برنج بخوريم و شايد هفته‌اي يک روز اين اتفاق مي‌افتاد، به همين دليل هميشه آرزو داشتم که يک روز بشوم اکبر عبدي و هميشه شکم سيري داشته باشم.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد