PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکلات سرور سایت علمی نخبگان جوان

روابط عمومی سایت
17th December 2012, 10:33 PM
با سلام و خسته نباشید خدمت کاربران و مدیران محترم ... به اطلاع می رساند به علت مشکلاتی که سرور فعلی سایت با آن روبروست به زودی سایت علمی نخبگان جوان دچار قطعی موقت شده و بر روی سرور جدید مجددا راه اندازی خواهد شد.

لذا تا آماده سازی سرور جدید موقتا طی 4 - 5 روز آینده سایت بر روی سروری موقت انتقال پیدا کرده و سپس بعد از راه اندازی سرور اصلی مجددا سایت در مرحله ی دوم بر روی سرور جدید انتقال خواهد یافت.

مرحله ی نخست نقل و انتقال امشب انجام خواهد شد و از فردا صبح بر روی سرور جدید خواهیم بود.

با تشکر از صبوری دوستان سایت

کادر مدیریت سایت علمی نخبگان جوان

Admin
18th December 2012, 09:01 AM
سایت بصورت موقت بر روی سروری جدید انتقال یافت ...

طی 4 - 5 روز آینده مجددا انتقال سایت بر روی سرور اصلی انجام خواهد شد.

مدیریت سایت

Dorna dordone
18th December 2012, 09:32 AM
enshaalah ke movafagh bashino har che zoodtar naghlo enteghalat dade beshe
mer30[golrooz]

م.محسن
22nd December 2012, 10:07 PM
با انتقال سرور بخش اعظمی از مشکلات در دسترسی به سایت برطرف شده که جا داره از زحمات مسئولین این امر تشکر داشته باشم

vahid5835
25th December 2012, 07:08 PM
من هم با جناب مازرون موافقم ولی کماکان مشکلات هست
باتشکر

Admin
28th December 2012, 05:39 PM
با سلام و خسته نباشید خدمت همکاران و کاربران محترم

مرحله ی دوم نقل و انتقالات سایت با کمی تاخیر از امشب انجام خواهد شد ... ان شاء الله بعد از نقل و انتقال بر روی سرور جدید مشکلی نخواهیم داشت.

مدیریت سایت...

vahid5835
2nd February 2013, 02:05 AM
سلام
خسته نباشید
با توجه به اینکه بار اطلاعاتی سایت روز به روز در حال افزایش و پیشرفت چشمگیری هست
متاسفانه مشکلات زیادی در هنگام اجرای سایت و یا باز کردن ابتدایی سایت وجود دارد
هنگ و ارور دیتاباس هنوز وجود دارد
و از مدیریت محترم سایت تقاضا میشود این مشکل را رسیدگی کنند تا به امیدخدا پیشرفت سایت رو قویتر شاهد باشیم
با تشکر

Admin
7th March 2013, 09:22 PM
با سلام و خسته نباشید خدمت کاربران سایت ،

سایت علمی نخبگان جوان امشب قطعی موقتی خواهد داشت و از فردا ان شاء الله مشکلات اخیر سرور سایت بصورت کامل حل خواهد شد.

موفق باشید
مدیریت سایت

Admin
8th March 2013, 02:24 AM
متاسفانه مشکلات سرور اصلی فعلا حل نشده و با تعویض یک الی دو روز انتقال انجام خواهد شد ...

موفق باشید

Admin
9th March 2013, 03:17 AM
با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی همکاران
خوشبختانه سایت با موفقیت انتقال یافت ...

لطفا در صورتی که دوستان احساس کندی سرعت کردند به بنده اطلاع بدهند...

موفق باشید

عبدالله91
9th March 2013, 05:24 AM

سلام و خسته نباشید

دستتون درد نکنه واقعا عالی شده. نهایت تشکر را ازتون داریم

http://uc-njavan.ir/images/dhjcn9gjc1brxevrxn6.gif

فقط آقا مصطفی این دکمۀ ذخیره که هنگام ویرایش ازش استفاده میکنیم مشکل داره مگر اینکه در صفحۀ پیشرفته ببری ذخیره کنی

Admin
9th March 2013, 08:11 AM
فقط آقا مصطفی این دکمۀ ذخیره که هنگام ویرایش ازش استفاده میکنیم مشکل داره مگر اینکه در صفحۀ پیشرفته ببری ذخیره کنی

سلام
احتمالا این ایراد از مرورگر خودتونه.
از فایرفاکس استفاده کنین ...

موفق باشید

عبدالله91
9th March 2013, 08:20 AM
سلام
احتمالا این ایراد از مرورگر خودتونه.
از فایرفاکس استفاده کنین ...

موفق باشید
بله ممنون شایدم از مرورگر باشه
اما آقا مصطفی مرورگر ماهم فایرفاکس هست.شاید از همین مرورگر باشه
چون در هر ارسال دو بار ارسال میشه یعنی یه مطلب رو در یه پست دو بار نشون میده بعد از ویرایش درست میشه.
ممنون عزیز

Admin
9th March 2013, 08:31 AM
بله ممنون شایدم از مرورگر باشه
اما آقا مصطفی مرورگر ماهم فایرفاکس هست.شاید از همین مرورگر باشه
چون در هر ارسال دو بار ارسال میشه یعنی یه مطلب رو در یه پست دو بار نشون میده بعد از ویرایش درست میشه.
ممنون عزیز

اینکه یه مطلب رو دو بار نشون میده الانم ببینین اتفاق میوفته ؟

باید این مشکل رفع شده باشه ...

saberisios
29th March 2013, 12:17 PM
سلام
ممنون از همتون، امیدوارم زودتر مشکلات رفع بشه. ما صبر میکنیم و به همه عزیزان خسته نباشید میگم

بلدرچین
29th March 2013, 09:54 PM
مرسی ازتون امیدوارم این دفعه درست بشه واقعا بعضی وقتا یهو سایت قاطی میکنه و پیام دادیم یا مطلب گذاشتیم کامل پاک میشه...

عبدالله91
29th March 2013, 11:34 PM
باید این مشکل رفع شده باشه

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام. ایام فاطمیه رو خدمتتون تسلیت میگم

آقا مصطفی تو قسمت «جهت اطلاع شما» در بالای سایت که برا هر کاربر وجود دارد برام نوشته دو پیام بازدید کننده هرچه قد باز میکنم باز همون اطلاع دادن از بین نمیره هرچه قد باز میکنم و به قسمت پیامای بازدید کننده میرم باز مثه کوه همون پیام هست که نوشته 2پیام بازدید کنندۀ خوانده نشده. روش کلیک میکنم باز از بین نمیره.[negaran]

Admin
30th March 2013, 08:24 AM
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام. ایام فاطمیه رو خدمتتون تسلیت میگم

آقا مصطفی تو قسمت «جهت اطلاع شما» در بالای سایت که برا هر کاربر وجود دارد برام نوشته دو پیام بازدید کننده هرچه قد باز میکنم باز همون اطلاع دادن از بین نمیره هرچه قد باز میکنم و به قسمت پیامای بازدید کننده میرم باز مثه کوه همون پیام هست که نوشته 2پیام بازدید کنندۀ خوانده نشده. روش کلیک میکنم باز از بین نمیره.

سلام
برای این پیام رو می بینید که در صفحات بعدی پیام های پروفایل خودتون پیام خوانده نشده دارید ... به صفحات بعدی مراجعه کنین به احتمال قوی رفع میشه
موفق باشید

نارون1
30th March 2013, 02:14 PM
با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی همکارانخوشبختانه سایت با موفقیت انتقال یافت ...لطفا در صورتی که دوستان احساس کندی سرعت کردند به بنده اطلاع بدهند...موفق باشیدسلام.........خسته نباشید...تبـــریک میگم.......سایت برای من خیلی کنده

چکامه91
30th March 2013, 02:23 PM
[QUOTE=Admin;440672]با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی همکاران

موفق باشید[/QUOTE
سلام خسته نباشید و ممنون من هم 2 3 روز هست سرعتم کند شده و امروز دیگه خیلی کنده بازهم ممنون

Sa.n
30th March 2013, 02:48 PM

موفق باشید
باعرض سلام و خسته نباشید
سرعت سایت برای من هم پایینه
ممنون از توجه تون

عبدالله91
30th March 2013, 03:33 PM
سلام
برای این پیام رو می بینید که در صفحات بعدی پیام های پروفایل خودتون پیام خوانده نشده دارید ... به صفحات بعدی مراجعه کنین به احتمال قوی رفع میشه
موفق باشید

سلام

ممنون از لطفتون اما آقا مصطفی من تمامی صفحات رو باز کردم اما باز مثه کوه ایستاده و همون پیام اونجا هست.[negaran] از رو نرفت.

shiny7
30th March 2013, 04:08 PM
سلام.
خسته نباشید آقای کاوه.
ببخشید چرا وقتی یه مدت سایت باز می مونه بدون اینکه به صفحه دیگه ای برم(مثلا وقتی می رم سراغ کاری و برمی گردم)
وقتی دوباره می خوام به یه صفحه دیگه برم data base error می ده و تا چند دقیقه بعدشم سایت باز نمی شه؟؟!!
حتی مثلا گاهی دارم تایپ می کنم یه موضوعی رو...خوب طول می کشه گاهی تا نوشتنم تموم بشه دیگه...بعد که ارسال رو می زنم این ارور می ده و تمام زحمتامو هدر می ده!!!

راستی سرعت سایت برای من هم پایینه!

zoh_reh
31st March 2013, 01:30 PM

موفق باشید

سلام، ممنون از زحماتتون بابت سرور، کمی سرعت بهتر شده ولی کنده. پیغام دریافت شده دارم ولی دریافت جدیدی نیست. صفحه پیغام رو هم گشتم چیزی نبود!

بازم ممنون و خسته نباشید.[golrooz]

Admin
31st March 2013, 08:52 PM
سلام.
خسته نباشید آقای کاوه.
ببخشید چرا وقتی یه مدت سایت باز می مونه بدون اینکه به صفحه دیگه ای برم(مثلا وقتی می رم سراغ کاری و برمی گردم)
وقتی دوباره می خوام به یه صفحه دیگه برم data base error می ده و تا چند دقیقه بعدشم سایت باز نمی شه؟؟!!
حتی مثلا گاهی دارم تایپ می کنم یه موضوعی رو...خوب طول می کشه گاهی تا نوشتنم تموم بشه دیگه...بعد که ارسال رو می زنم این ارور می ده و تمام زحمتامو هدر می ده!!!

راستی سرعت سایت برای من هم پایینه!

سلام
متاسفانه بازه ی حملات روی سرور بسیار سنگین هست.
برای طی 24 ساعت آینده تصمیم داریم فایروال سرور رو قوی تر کرده و در صورتی که کارساز نبود مطمئنا نسبت به محدود سازی آی پی های خارجی روی سرور اقداماتی انجام خواهد شد.

ممنون از صبوری شما ... موفق باشید

shiny7
31st March 2013, 09:15 PM
سلام
متاسفانه بازه ی حملات روی سرور بسیار سنگین هست.
برای طی 24 ساعت آینده تصمیم داریم فایروال سرور رو قوی تر کرده و در صورتی که کارساز نبود مطمئنا نسبت به محدود سازی آی پی های خارجی روی سرور اقداماتی انجام خواهد شد.

ممنون از صبوری شما ... موفق باشید

خدا قوت
انشالله که به امید خدا موفق بشید!
صبوری هم به چشم!
انشالله که از شر این حملات خلاص می شیم.
حق یارتون.

Admin
8th April 2013, 08:55 AM
سلام
تنظیمات سرور انجام شد و فایروال سرور تقویت شد.
دوستان اگر مشکلی در سایت دیدند حتما گزارش دهند.

با تشکر

نارون1
8th April 2013, 08:59 AM
سلام
تنظیمات سرور انجام شد و فایروال سرور تقویت شد.
دوستان اگر مشکلی در سایت دیدند حتما گزارش دهند.

با تشکر

سلام

خسته نباشید

خداروشکر ..... ممنون

یه سوال داشتم :

مشکلات اکانتهای مدیریتی هم رفع شد؟

Admin
8th April 2013, 11:20 AM
سلام

خسته نباشید

خداروشکر ..... ممنون

یه سوال داشتم :

مشکلات اکانتهای مدیریتی هم رفع شد؟

سلام
باید بررسی دقیق صورت بگیره .. به محض رفع شدن بهتون در قالب پیام خصوصی اطلاع خواهم داد ....

Admin
22nd May 2013, 11:49 AM
با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان
سرور سایت به ایران انتقال پیدا کرد ...

موفق باشید

Almas Parsi
22nd May 2013, 01:32 PM
http://atasheentezar.persiangig.com/%D8%A8%D8%B3%D9%85%20%D8%A7%D9%84%D9%84%D9%87%20%D 8%A7%D9%84%D8%B1%D8%AD%D9%85%D9%86%20%D8%A7%D9%84% D8%B1%D8%AD%DB%8C%D9%852/8.gif

با سلام خدمت جناب ادمین بزرگوار
و با آرزوی بهترینها برای شما
ضمن تشکر از زحمات شما و تک تک عزیزان دست اندر کار امور سایت که شبانه روز در جهت فراهم سازی محیطی آرام در تلاش و تکاپو هستید و تمامی انرژی خود را در جهت بهبود شرایط در این راه گذاشته اید کمال قدر دانی را بعمل آورده و بابت نقل و انتقال سرور به کشور عزیزمان ایران مراتب تبریک اینجانب را پذیرا باشید .
امید است با پیکار و عزم راسخ شما دلیر مردان در عرصه های علمی کشور گامهایی استوار در جهت نیل به افق های پیشرفت و ترقی برداشته شود و همواره دست ایزد منان یار و یاور شما عزیزان در همه مراحل زندگی باشد
موفق و پیروز و سر بلند باشید

http://www.golforoush.com/Media/Image/Gallery/338/633830235749893750.jpg (http://www.golforoush.com/Products/properties-946.aspx)

aty.a
22nd May 2013, 06:01 PM
http://uc-njavan.ir/images/j7e3r023ead7hdfcijc.jpg (http://uc-njavan.ir/)

سلام به همه
من هم به نوبه خودم از زحمات شما عزیزان متشکرم

.مخفی.
22nd May 2013, 06:31 PM
سلام به همگی ببخشید چرا هنوزمشکلdata base erorحل نشده؟

setayesh shb
22nd May 2013, 10:05 PM
سلام به همگی ببخشید چرا هنوزمشکلdata base erorحل نشده؟

اتفاقا این مشکل برای من هم خیلی پیش میاد یعنی تقریبا هر بار که وارد سایت میشم یکی دو بار این پیغام داده میشه

نارون1
22nd May 2013, 11:25 PM
با سلام و خسته نباشید

و تبـــریک خدمت شما و همه عزیزان

سوالی داشتم خدمتتون :

من فایل پیوست نمیتونم بذارم ... ممنون میشم مورد بررسی قرار بدین

باتشکر ..... موفق باشید

[golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz]

shiny7
23rd May 2013, 12:12 AM
سلام
با تشکر از زحمات کادر مدیران
من اصلا نمی تونم آواتارم رو تغییر بدم
مشکل چیه؟

ریپورتر
23rd May 2013, 01:45 AM
الان چرا اکانت مدیریت من ترکیده و رمزش هم اشتباه هست و اصلا نیست و تغییر سریع اکانت هم نیست برای من

سمیه نجفی
23rd May 2013, 01:29 PM
سلام ممنون از زحمات شما عزیزان موقعی میخوام پست بذارم نوار ابزارش کارنمیکنه

م.محسن
23rd May 2013, 03:02 PM
ممنون از زحمات Admin (http://www.njavan.com/forum/member.php?u=1) عزیز و سایر همکارانشون.

دو تا نکته کوچیک هست که تو صفحه اصلی خودنمایی میکنه و عبارتند از اشتباه بودن ساعت و عدم همخوانی تاریخ و مناسبت ها

aty.a
23rd May 2013, 06:07 PM
سلام به همه
من هم مشکل یکی از دوستان رو دارم
چرا نمی تونم عکس اواتارم رو تغییر بدهم؟!
متشکرم

sr hesabi
24th May 2013, 10:10 AM
سلام
من هم این مشکل رودارم
موضوعی بنام معرفی: (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?170215-%D8%B3%D8%A7%DA%A9%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8%A2%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%85%D8%B1%DB%8C%D8%AE%D8%8C-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D9%85%D8%AF%D9%87-%D9%81%D8%B3%D8%AA-%D9%81%D9%88%D8%AF%DB%8C-%D8%B4%D8%AF%D9%86%D8%AF) در تالارforumdisplay.php?357-مقالات-مذهبی (http://www.njavan.com/forum/%D8%AD%D8%B1%D9%85%D8%AA%20%D9%BE%D8%AF%D8%B1%20%D 8%8C%20%D8%AD%D8%B1%D9%85%D8%AA%20%D8%AE%D8%AF%D8% A7%D8%B3%D8%AA) ایجاد کرده است.
تمام پست ها رو اینطوری نمایش میده و اینکه مثلا زمانی که روی مقالات مذهبی کلیک میکنم erorr 404 رو میده
لطفا یه کاری بکنید[dooa]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد