PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خمیردندان چه مصارفی دارد؟

golden3
16th December 2012, 12:10 AM
بیشتر ما از خمیردندان برای شستن دندان هایمان استفاده می کنیم اما جالب است بدانید که این ماده شوینده کاربردهایی بیشتری دارد.

http://www.1pars.com/images/2012/pezeshki/Brush.jpg

فقط به یاد داشته باشید در صورتی که مایلید موارد زیر را امتحان کنید حتما از خمیر دندان های سفیدرنگ استفاده کنید.

* خمیر دندان خش های سی دی را برطرف می کند.

* خمیردندان را روی مسواک گذاشته و به آرامی روی جواهرآلات و نقره جات بکشید تا مجددا جلای روز اول خود را به دست آورد.

* لک جوهر بر روی لباس، لکه مداد شمعی کودکان بر روی دیوار و لکه های ناشی از ریختن موادغذایی و نوشیدنی بر روی فرش را نیز می توانید با خمیردندان ناپدید کنید.

* خارش و سوزش ناشی از گزیدگی و نیش حشرات را خمیردندان تسکین می دهد.

* برای تمیز و سفید کردن ناخن هایتان می توانید از خمیردندان استفاده کنید.

* جوش های چرکی بزرگ را می توانید با کمک خمیردندان خشک کنید اما توجه داشته باشید که این کار را بیش از یک بار در هفته انجام ندهید، کافی است کمی خمیردندان پیش از خواب روی جوش بگذارید.

* بوی نامطبوع پیاز یا سیر یا عطرهای ناخوشایند را می توانید با شستن دست هایتان با خمیردندان از بین ببرید.

منبع: ریدرز دایجست، موفّقیّت

بلدرچین
16th December 2012, 04:04 AM
واقعا؟چه جالب!!!سکه ها هم تمیز میکنن؟سکه هایی دارم که روش جرم و کثیفیه...

golden3
17th December 2012, 01:43 AM

امتحانش ضرری نداره داداشی
فوقش خراب تر بشه دیگه [nishkhand]

- - - به روز رسانی شده - - -

بلدرچین
17th December 2012, 02:09 AM

اجی فروغ سکه هام قدیمینا.مال یوگوسلاوی هم هست بزنم خراب شه واقعا بد میشه...[narahatishadid]

اجی فروغ سکه هام قدیمینا.مال یوگوسلاوی هم هست بزنم خراب شه واقعا بد میشه...[narahatishadid]

parsa_01
7th January 2013, 01:46 PM
علاوه بر مصارف فوق در صورتی که بر روی مسواک گذاشته و شب قبل از خواب و صبح قبل از صبحانه خوردن بر روی دندان های مبارکتان بکشید!! دچار پوسیدگی دندان، بیماری های لثه و ... نمی شوید از همه مهمتر کلی هزینه بابت ترمیم دندان و.... مجبور نیستین پرداخت کنین!!!!
امتحان کنین، تضمین میکنم[nishkhand]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد