PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فایل آموزش خط ميخي

Elohim
13th December 2012, 04:30 PM
خـــــط ميخــــي
اين يك بسته كاملا تكميل از تمام جهات براي يادگيري خواندن و نوشتن خط ميخي است.
اين كتاب انگليسي بوده و بصورت pdf در اختيار دوستان قرار گذاشته شده.
همچنين فونت خط ميخي نيز در كنار اين فايل موجود است.

ayda04
13th December 2012, 06:01 PM
ممنون !

ولی من یکی هنوز خط خودمونم درست حسابی نیاموزیدم [nishkhand]

A.L.I
14th December 2012, 11:25 AM
دوست گرامی با سپاس از مطلب مفیدتون به پیوست کتاب آموزش فارسی زبان میخی را قرار دادم.
موفق باشید.

13187

منبع کتاب:
http://www.irpdf.com/book-6624.html

AaZaAdeh
14th December 2012, 09:44 PM
واقعا ازتون ممنونم. من از دوران دبیرستان عاشق باستان و باستان شناسی بودمو همیشه پی گیر یادگیری خطهای کهنم ...[tashvigh][golrooz]

Elohim
20th December 2012, 02:29 PM
ممنون !

ولی من یکی هنوز خط خودمونم درست حسابی نیاموزیدم
[bamazegi]

دوست گرامی با سپاس از مطلب مفیدتون به پیوست کتاب آموزش فارسی زبان میخی را قرار دادم.
موفق باشید.

Nail Language Learn.rar

خيلي ممنون.
فرق كتاب آموزشي اي كه من گذاشته ام با اوني كه شما گذاشتيد اينه كه:
1- اولي به زبان انگليسي است ولي دومي به زبان پارسي.
2- اولي داراي دستور زبان است ولي دومي نه.
3- اولي داراي لغات بيشتري نسبت به دومي است.
4-اولي توسط يه محقق نوشته شده ولي دومي فقط يك گردآوري ساده است.
5-اولي جديدتر از دومي است.
البته بايد در نظر گرفت كه اولي پيشرفته بوده ولي دومي براي آشنايي اجمالي بهتر است.

در هر صورت خيلي ممنونم از پست مفيدتون.

واقعا ازتون ممنونم. من از دوران دبیرستان عاشق باستان و باستان شناسی بودمو همیشه پی گیر یادگیری خطهای کهنم ...

منم عاشق زبان هاي كهن ام.
اگه زبان ديگه اي مد نظر داريد، به من به صورت پيام بگيد تا در موردش تو سايت تاپيك بزنم.

AaZaAdeh
20th December 2012, 04:42 PM
اگه زبان ديگه اي مد نظر داريد، به من به صورت پيام بگيد تا در موردش تو سايت تاپيك بزنم.[/QUOTE]

سلام.راستش خیلی وقته به اوستایی علاقه پیدا کردم.ولی منبع خوبی واسش پیدا نکردم که کامل یا مفید باشه!!! [golrooz]

AaZaAdeh
20th December 2012, 04:49 PM
اگه زبان ديگه اي مد نظر داريد، به من به صورت پيام بگيد تا در موردش تو سايت تاپيك بزنم.[/QUOTE]

سلام.راستش خیلی وقته به اوستایی علاقه پیدا کردم.ولی منبع خوبی واسش پیدا نکردم که کامل یا مفید باشه!!! [golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد