PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخبار باشگاه رئال مادرید

San Iker
13th December 2012, 03:59 PM
سالگادو :" من به هیچ کس جز رئال تعلق ندارم " (http://real-madrid-fa.tk/fa/index.php?option=com_content&view=article&id=30554:-q---------q&catid=36:1390-09-12-20-35-06&Itemid=31)

میشل سالگادو ، اسطوره رئال و سلتا خیلی دوست دارد که روزی در آینده بتواند به کادر مدیریتی سفیدپوشان پایتخت اسپانیا اضافه شود .
در دبی چه کار می کنی ؟
به خاطر مشکلات مالی بلکبرن تصمیم به ترک این باشگاه گرفتم . آنها باید بازیکنان با تجربه تر که دستمزد بیشتری می گرفتند را کنار می گذاشتند . پیشنهاداتی داشتم اما نمی خواستم در اس÷انیا بازی کنم . از طرفی به خانواده ام فکر کردم و برای تحصیلات فرزندم ، دبی را انتخاب کنم . در ایرلند مدرک مربیگری را هم گرفتم . با الجزیره قرارداد بسته ام و به عنوان یکی از مسئولان شهر ورزشی دبی ، پروژه ای که از ژانویه شروع می شود ، مشغول به کار شده ام . یک آکادمی برای کودکان بین 6 تا 16 ساله .

در مورد دوران فوتبالت حرف بزنیم . چطور به سلتا ملحق شدی ؟
من ساله بودم . در خانواده ای فقیر در محله کویا زندگی می کردم که په په ویار ، اسطوره سلتا هم در آن جا بود . وقتی در ویتوریا بایز می کردم مرا دید . خیلی کمکم کرد . او سر ناهار سعی می کرد که پدرم را راضی کند و بالاخره موفق شد .

اولین بازیت در لالیگا یادت است ؟ در ژانویه 1995 مقابل رئال در برنابئو بود . 19 ساله بودم ...

هیجان انگیز هم بود ...
3-0 باختیم اما با هیرو و بویو آشنا شدم. 5 دقیقه در پست هافبک راست بازی کردم . سعی کردم سخت بدوم . اواخر بازی بود . یک بار به ویو خوردم و یک بار به هیرو .

انتقالت به رئال یادت است ؟
یک سال دوست داشتنی را در سلتا داشتم . تیم فوق العاده ای بود . اولین بازیم را در تیم ملی اسپانیا در همان سال انجام دادم و از ماه نوامبر پیشنهاداتی از سرتاسر اروپا داشتم اما می خواستم به رئال بروم . 2000 میلیون پزو رقم فسخ قراردادم بود که برای یک مدافع خیلی بود . یک روز که در تعطیلات بودم و داشتم سوار هواپیما می شدم تا به تفرجگاه بروم ، کارواخال که وکیلم بود زنگ زد و گفت :" رقم فسخ قراردادت را پرداختند . "

با ماکله له به رئال آمدی ؟
نه ، او یک سال بعد آمد . از پدر زنم پرسیدم و او هم موافقتی کرد .

اما پدر زنت (سانز) زیاد در باشگاه نماند ، نه ؟
سه ماه پس از ازدواجم با همسر فعلیم از باشگاه جدا شد .

اما ناگهان شرایط از این حیث بد شد .
بله چرا که پدر خانمم در انتخابات باخت . هیچ کس به من اعتماد نمی کرد و مجبور شدم که شخصا با فلورنتینو صحبت کنم .

به او چه گفتی ؟
گفتم :"آقای مدیر ، نه من شما را می شناسم نه شما من را . اما باید بگویم که من از رئال نمی روم . من به هیچ کس تعلق ندارم ، به رئال تعلق دارم . " بعد از آن قراردادم تمدید شد .

از تو در مقابل روزنبرگ تجلیل شد . فکر می کنی چرا تا کنون برای رائول این کار را نکرده اند ؟
بستگی به شخص و زمانش دارد و این که شرایط چطور پیش می رود . مطمئنم که دیر یا زود او هم تجلیلی که لایقش است را خواهد داشت .

چطور شد که رفتی ؟
پیش از این که تصمیم بگیرم که بروم خیلی گریه کردم . وقتی می باختیم هم همین طور . رئال به من فشاری نیاورد ، این یک تصمیم متقابل بود . گام برداشتن به سمت ترک رئال خیلی سخت است . خون این باشگاه در رگ های من است .

مدیریت مورینیو (مدیر سلتا) را چطور می بینی ؟
کارهای مشقت باری را انجام داده است . در زمینه اقتصادی تیم را به ثبات رسانده است . سلتا سالهای مشکلی در دسته دوم داشته و با تلاش های اقتصادی او ، حالا سلتا نسبت به بسیاری از تیمها وضعیت اقتصادی سالم تری دارد .

در زمینه ورزشی چطور ؟
در تابستان با پاکو هررا خیلی صحبت کردم . چهارده بازیکنش سابقه حضور در لالیگا را نداشتند . این یک نقطه ضعف است . اما این باعث شد که هواداران بیشتر با تیم باشند . سلتا دوباره یک الگو شده است .أس پاس ، اوبینیا ، الکس و بقیه تعصب خاصی دارند . سبکشان نیز به سبک تاریخی سلتا برگشته است : حفظ توپ .

راست است که سلتا تو را می خواسته ؟
این مسئله خصوصی است...

پس صحت دارد ؟
پاکو هررا می خواست با آنها بازی کنم . برای هواداران هم زیبا بود اما تصمیم سختی گرفتم و آن را رد کردم .

فکر می کنی رئال با مورینیو هویتش را از دست داده است ؟
مورینیو در یک دوره سخت با رئال عالی کار کرده اما وقتی که دوران کارش تمام شود باید پروژه جدید را کسی اداره کند که با هویت رئال آشنایی داشته باشد . وقتی مورینیو به رئال آمد هیچ کس خود را فریب نداد ، همه هویت کاری او را می شناختند . من هیچ گلایه ای از مورینیو ندارم . او در دوران سختی آمد و توانست که دوره گواردیولا در بارسا را تمام کند . او لالیگا را برد . این چیزی بود که می خواستیم . اما بعد از این باید آرام آرام به فرم و سبک بازی فکر کرد .

فکر می کنی کلمه "کهکشانی ها " به وجهه رئال لطمه زد ؟
زمانی بود که لطمه می زد . چند تصمیم اشتباه نیز گرفته شد...

مثلا ؟
قبل و بعد از دل بوسکه کاملا فرق دارد . سال اول پس از رفتنش با این که خیلی سخت بود اما بدشانسی هم آوردم . تا ماه مارس بعترین فصلمان را داشتیم . به نظر می رسید که به راحتی سه جامه می شویم .

اما چه شد ؟
بیشتر مشکل روحی بود تا بدنی . ما همه چیز را باختیم . کوپا را داشتیم می بردیم اما در وقت تلف شده به ساراگوسا بختیم . بعد در چمپیونزلیگ باختیم آن هم در حالی که در آستانه صعود بودیم . این باعث شد که تبدیل به مرده ها شویم و بعد از آن حتی یک بازی را هم نتوانیم ببریم .

خاص ترین ویژگی دل بوسکه چه بود ؟
او با مشکل ترین رختکن رئال کنار آمد . نه به این خاطر که اختلاف وجود داشت ، بلکه به این خاطر که رختکن پر از ستارگان بود . او هرگز به مشکل نخورد . به دل بوسکه به خاطر رفتارش با رختکن باید احترام گذاشت . این احترام دوجانبه بود . بدون این که قوانین پلیسی وجود داشته باشد هر کسی می دانست چه می کند . هر کس حد خودش را می دانست . دل بوسکه می دانست که مسائل شخصی ستارگانی نظیر رونالدو ، زیدان ، فیگو و رائول چه بودند . هر کس پارادوکس های خودش را داشت اما او به آسانی مسائل را حل کرد .

چطور این قدر آرام بود ؟
وقتی تیم به مشکل می خورد طوری در کنفرانس مطبوعاتی حاضر می شد که انگار هیچ اتفاقی نیافتاده است . او همه را آرام می کرد ، حتی مطبوعات . او خیلی خیلی آرام است . حتی یک شوخی بامزه هم در این باره وجود دارد ...

جوک را تعریف می کنی ؟
نه ، نه ، نمی توانم ... اما خیلی جالب بود .

بدون او چه چیزی عوض شد ؟
وقتی رفت وجهه باشگاه خیلی عوض شد . وقتی مربیان دیگر آمدند ، مسائل خیلی مشکل شد و رختکن نمی توانست با سختگیری ها کنار بیاید و این شد که تیم از هم پاشید . ویسنته می دانست با هر کس چطور رفتار کند . او می داند که با رونالدو چطور باشد و با من چطور . به همه ما به یک اندازه احترام می گذاشت اما به برخی بازیکنان که فکر می کرد نیاز دارند ، آزادی عمل بیشتری می داد .

هیچ وقت فکر می کردی فلورنتینو تمام قدرت را به یک شخص بدهد ؟
بعید به نظر می رسید . فلورنتینو شخصی است که می خواهد همه چیز را تحت کنترل داشته باشد . او کارهای بزرگی کرده و البته مثل هر کس دیگری اشتباهاتی هم داشته است که سعی کرده آنها را تصحیح کند . او حالا همه چیز را به مورینیو سپرده تا از بحران خارج شود . در فوتبال اسپانیا و به خصوص در رئال بعید بود که این اتفاق رخ دهد . در انگلیس عادی است اما در اسپانیا نه . فرهنگ در این جا فرق دارد . به مورینیو قدرت زیادی داده شده است و حالا مشکل است که این اتفاق تصحیح شود . نمی توان وضعیت را عوض کرد . این مرا سورپرایز کرد . مورینیو قدرتمندترین مربی تاریخ رئال شده است .

مورینیو حالا می خواهد که کسی نظیر هیرو از او دفاع کند . تو حاضری چنین کاری کنی ؟
(می خندد) . من همیشه روراست هستم . تلفن من همیشه برای رئال باز است و هر وقت نیاز باشد در خدمت هستم .

خودت را داری پیشنهاد می دهی ؟
پیشنهاد نمی دهم . شما از من پرسیدید . چه مورینیو و چه رئال اگر بخواهند در خدمت هستم . من به هیچ کس تعلق ندارم ، فقط مال رئال هستم . به هر دلیلی تماس گرفته شود در خدمت هستم .

کاندیداهای آینده ریاست هم با تو تماسی گرفته اند ؟
نه .

هیرو و رائول احتمال دارد برگردند .
چرا که نه ؟ این افراد می توانند در آینده رئال نقش مهمی ایفا کنند . نمی دانم که چه زمانی اما افرادی که آن جا بوده اند می توانند نقش مهمی در آینده باشند .

رویایت ریاست رئال است ؟
ریاست نه اما دوست دارم بخشی از این تیم باشم . بیشتر دوست دارم در زمین چمن باشم . یعنی هم نقش مدیریتی داشته باشم و هم این نقش به من اجازه دهد که در کنار چمن حاضر باشم . من عاشق فوتبال هستم .

San Iker
13th December 2012, 04:00 PM
کاروالیو :" انتقادات مورینیو را می پذیریم" (http://real-madrid-fa.tk/fa/index.php?option=com_content&view=article&id=30557:-q-----q&catid=36:1390-09-12-20-35-06&Itemid=31)

ریکاردو کاروالیو ، مهاجم پر سن و سال رئال پس از شکست به سلتا گفت :" آنها در نیمه اول خیلی بهتر از ما بودند . "
وی افزود :" مربی می داند که می توانستیم بهتر باشیم اما حقیقت این است که در نیمه دوم بازی را کنترل کردیم . می دانستیم که می توانستیم بهتر باشیم و در نیمه اول خوب نبودیم . انتقادات مربی را می پذیریم . آنها در نیمه اول بهتر از ما بودند اما در نیمه دوم به نظرم نتیجه ناعادلانه بود . "
وی در مورد شرایط خودش گفت :" از نظر بدنی آماده هستم و مشکلی برای بازی ندارم . "

San Iker
13th December 2012, 04:02 PM
آربلوا:"با حمایت هوادارن در برنابئو پیروز میشویم." (http://real-madrid-fa.tk/fa/index.php?option=com_content&view=article&id=30562:q-q&catid=36:1390-09-12-20-35-06&Itemid=31)
آربلوا پس از سپری کردن یک شب کابوس بار دربازه ی بازی صحبت کرد. او که در بازی دیشب 90 دقیقه بازی کرد گفت :" گل کریستیانو ما را زنده نگه داشت و به بازی برگشت امیدواریم. سلتا خیلی خوب بازی کرد و این یک بازی پیچیده برای ما بود. امسال ما در بازی های خارج از خانه فشار زیادی را تحمل میکنیم اما ما امیدواریم در بازی برگشت با حمایت هوادارانمان پیروز شویم."
همچنین درباره ی مصذومیت واران نیز گفت:" مصدومیت واران عملا باعث شد ما 20 دقیقه ی آخر را 10 نفره بازی کنیم و این کار را برای ما دشوارتر کرد."
او با ابراز تاسف از بازی گفت:" ما 20 دقیقه ی آخر را خوب بازی کردیم. همه ی بازیکنان تمام تلاش خود را کردند. ما یک گل زدیم و میتوانستیم حتی بازی را به تساوی بکشیم اما نشد. اما در بازی های خارج از خانه مشکل داریم چون تیم ها با تمام قوا در خانه بازی میکنند. ما در برنابئو میتوانیم به راحتی کار را تمام کنیم اما الان باید فکر کنیم و دلیل این شکست ها را پیدا کنیم. وقتی یک تیم شکست میخورد حتما یک جای کار مشکل دارد. ما باید سخت کار کنیم تا بتوانیم پیشرفت کنیم."

San Iker
14th December 2012, 11:46 AM
پایان روند موفق ماه دسامبر

رئال مادرید داشت یک ماه فوق العاده دسامبر را سپری می کرد و همه بازیهایش در لالیگا و چمپیونزلیگ را هم برده بود تا این که بالاخره در کوپا و در بالایدوس شکست خورد .
تیم مورینیو ماه دسامبر خوبی داشت . توانسته بود که اتلتیکو ، آژاکس و وایادولید را شکست دهد اما مقابل سلتا این روند ادامه یافت . حالا دو بازی دیگر تا پایان سال جاری میلادی مقابل اسپانیول و مالاگا باقی مانده است .

San Iker
14th December 2012, 11:48 AM
افشای دروغ های مدیر سویا توسط راموس

سرجیو راموس برای اولین بار از زمان ترک سویل به مقصد رئال ، جزئیات دقیق انتقالش را رو کرد . در کتاب بیوگرافی او که "عشق ، شخصیت و هیجان " نام دارد ، از جزئیات این اتفاق رونمایی شده که کاملا با حرفهای مدیر سویا ، دل نیدو ، در تضاد است .
در این کتاب به نقل از راموس آمده است :"هرگز نمی خواستم بگویم اما به نظرم وقتش رسیده که هواداران بدانند که مسئله چه بوده است . در اولین بازی فصل حضور پیدا کردم و سه ، چهار روز تا پایان فصل نقل و انتقالات باقی مانده بود . دل نیدو به من گفت که یک بازیکن آکادمی هرگز در سویا پول در نمی آورد . نمی دانم ماجرا چه بود . شرایط روبراه نبود و من فهمیدم که این بخشی از مافیای فوتبال دنیاست . من به او گفتم که اگر سویا بزرگ شده به خاطر بازیکنان آکادمی و درون این خانه است . "
راموس ادامه داده است :" چند ماه قبلش با دل نیدو در مورد یک قرارداد مادام العمر صحبت کردیم که او نپذیرفت . یک قرارداد سفید 10 ساله بود تنها با این شرط که ما می خواستیم که پاداش ها به اندازه بازیکنان تیم اصلی باشد . "
در ادامه آمده است :" در نهایت کار انتقال تمام شد . مردم فقط یک طرف ماجرا را می بینند . در تمامی سالهایی که در پیزخوان بازی می کردم این راز را درون خودم حفظ کردم . سویا مرا فروخت همان طور که بازیکنان دیگر را فروخت . "

San Iker
14th December 2012, 11:49 AM
آمار مطمئن تیم مورینیو در خانه

رئال در خارج از خانه فاجعه ظاهر شده و در این فصل 6 شکست و دو تساوی از 14 بازی در بیرون خانه عایدش شده اما در برنابئو عملکردش خیلی بهتر بوده است .
رئال امسال در خانه 12 بازی رسمی داشته که حاصلش 10 برد و دو تساوی بوده است . در حقیقت رئال در 19 بازی اخیر لالیگایی در خانه 16 برد و سه تساوی داشته که آمار خوبی به نظر می رسد .
رئال در این 19 بازی توانسته که 63 گل بزند ، یعنی بیش از سه گل در هر بازی و فقط 12 بار دروازه اش گشوده شده است .

San Iker
14th December 2012, 11:51 AM
پیشنهاد30میلیونی چلسی برای مارسلو

چلسی حاضر است که 30 میلیون یورو برای مارسلو بپردازد . به گفته مطبوعات انگلیسی در صورت پیوستن گرت بیل به رئال ، ممکن است که سفیدها ناچار به فروش بازیکن برزیلی در فصل آینده شوند .
بنا بر این گزارش ، مورینیو ترجیح می دهد که کوئنت رائوی محبوبش را حفظ کند و به همین خاطر چلسی حاضر است برای رفع ضعفش در دفاع چپ با رفتن احتمالی اشلی کول ، نزدیک به 30 میلیون یورو برای خرید مارسلو هزینه کند .

- - - به روز رسانی شده - - -

روبن مایکل:توپ طلا حق رونالدوست

تردیدی نیست . کل دنیا به توانایی های رونالدو واقف هستند . بازیکن پرتغالی سال فوق العاده ای داشته تا روبن مایکل ، هموطنش در موردش بگوید :" هیچ کس امسال بهتر از او نبوده است . او بهترین است و توپ طلا حقش است . "
بازیکن براگا افزود :" او با پای چپ ، پای راست و سر به توپ ضربه می زند . یک بازیکن فوق العاده است . این حرفها را به این خاطر که دوستم است نمی زنم ، بلکه به آن باور دارم . فوتبال مملو از ستارگان بزرگ است اما هیچ کس عملکرد کریستیانو را در این فصل نداشته است . به مسی احترام می گذارم اما رونالدو را به او ترجیح می دهم . "
بازیکن سابق اتلتیکو در مورد عملکرد رونالدو در یورو گفت :" فوق العاده بود و بار تیم را به دوش می کشید . به برد مقابل هلند نیاز داشتیم و او ظاهر شد ، همین طور مقابل چک . برابر اسپانیا بدشانسی آوردیم . "

San Iker
15th December 2012, 08:19 PM
ساینز:رئال بدون مورینیو به پایان نمیرسد

کارلوس ساینز ، راننده اسطوره ای طرفدار رئال با رادیو مارکا در مورد شرایط این تیم صحبت کرد . وی در مورد آینده مورینیو گفت :" مسلما می توان رئال را بدون مورینیو هم تصور کرد چرا که رئال یک باشگاه تاریخی است که زنده مانده و با هر مربی دیگری زنده می ماند . رئال فراتر از هر مربی ، مدیر یا بازیکنی است . تیمی است که قوای لازم برای زنده ماندن در هر شرایطی را دارد . او یک مربی بزرگ است اما اگر تصمیم بگیرد برود یا باشگاه تصمیم بگیرد که بدون او کار کند ، رئال به خاطر رفتن مورینیو یا هر بازیکن دیگری قرار نیست از هم بپاشد . "
وی در مورد چمپیونزلیگ گفت :" طبیعی است که همه هواداران رئال به قهرمانی در اروپا فکر کنند . رئالی ها از بردن کوپا یا لالیگا راضی نباشند و قهرمانی اروپا را می خواهند . رئال باید برای چمپیونزلیگ بجنگد . "
ساینزد در مورد بازی اتلتیک وو بارسلونا نیز گفت :" دوست دارم تا جایی که ممکن است فاصله با بارسلونا کم شود . این باعث می شود که شانس پیروزی رئال در لالیگا بیشتر شود . "

San Iker
15th December 2012, 08:21 PM
پرز:کاسیاس یکی از بزرگترین کاپیتان های تاریخ رئال است.

فلورنتینو پرز به تمجید از شخصیت کاسیاس در مراسم معارفه سومین دوره "بازی امید " پرداخت . پرز گفت :" کاسیاس یکی از بزرگترین کاپیتان های تاریخ رئال و تیم ملی اسپانیاست . یک اسطوره زنده در رئال است و ارزشهای مادریدیسمو ها را در خود دارد . "
ایکر روز سوم دی در پالاسیو دپورتس در شهر مادرید ، بازی خیریه ای را برگزار می کند . در مراسم معارفه این بازی ، مارسلو، هیگوائین و راموس حضور داشتند . کاپیتان رئال در این باره گفت :" افتخاری است که سومین دوره بازی امید برگزار می شود . همیشه آرزو داشتم که یک حرکت اجتماهی کوچک داشته باشم . پیش از کریسمس همه گرد هم می آییم تا به آنهایی که نیاز دارند ، کمک کنیم . "
پرز هم گفت :" در این بازی هر کسی که حضور پیدا کند ، برنده است . "

San Iker
15th December 2012, 08:23 PM
دعوت شدن اوزیل و مورینیو به بازی خداحافظی بالاک

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2012/12/14/internacional/1355486228_558464_1355486418_noticia_normal.jpg

میشائیل بالاک ، کاپیتان سابق تیم ملی آلمان قرار است که 5 ژوئن 2013 بازی خداحافظی خود را برگزار کند که مسی و مورینیو در جمع مدعوین به این بازی هستند .
بالاک تصمیم گرفته که مراسم وداعش از فوتبال یک بازی ویژه باشد که به گفتن "کلن اکسپرس " ، برخی هم تیمی ها و مربیان سابقش را می خواهد دعوت کند .
در میان مدعوین اوزیل می توان از مورینیو ، مسی ، دروگبا ، لمپارد ، اشلی کول ، شواین اشتایگر ، اوزیل و آدلر نام برد .

San Iker
15th December 2012, 08:25 PM
عکس گرفتن بنزما با کودکان اکوادری

http://www.img4up.com/up2/09129745143691252977.jpg

کریم بنزما در صفحه فیس بوکش عکسی از خودش در والدبباس قرار داد . بازیکن فرانسوی به همراه هشت کودک که برای گردش به استادیوم رئال آمده بودند ، عکس گرفت و نوشت :" یک تمرین خوب در والدبباس با حضور هواداران کوچک ما در اکوادور . "
این هشت کودک که بین 10 تا 13 سال داشتند از طریق بنیاد خیریه رئال برای حضور در زمین تمرین این تیم انتخاب شده بودند .

San Iker
17th December 2012, 03:47 PM
کریستیانو گل زد و پاس گل داد

کریستیانو رونالدو یک بار دیگر بهترین بازیکن رئال مادرید بود . در اواخر نیمه اول گل زد ، در نیمه دوم به هموطنش کوئنت رائو پاس گل داد تا روی هر دو گل رئال نقش داشته باشد .
هر چند که بازیکن پرتغالی برای چهارمین بازی پیاپی کارت زرد گرفت : آژاکس ، وایادولید ، سلتا و اسپانیول . او در لالیگا سه کارته است .

San Iker
17th December 2012, 03:49 PM
ساخت مدارس جدید رئال در کاستاریکا

امیلیو بوتراگوئنو ، مدیر روابط آکادمیک رئال مادرید به عنوان نماینده رئال به کاستاریکا رفت تا در مراسم گشایش یک مدرسه دیگر برای رئال در این کشور شرکت کند . این مدرسه می تواند 60 کودک را در خود جای دهد .
بوتراگوئنو گفت :" خوشحالم که توانسته ام بخشی از این حرکت ارزشمند باشم که ادای احترامی به هواداران و جامعه فوتبال است . "

San Iker
17th December 2012, 03:50 PM
راموس:اشتباه است که فصل را تمام شده بدانیم

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2012/12/16/primera/1355691996_576225_1355692332_noticia_normal.jpg

سرجیو راموس پس از بازی با اسپانیول گفت :" اشتباه است که در این مقطع ، فصل را تمام شده بدانیم . "
وی گفت :" نمی توان گفت که تیم تعهد نداشت و مربی هم این را تائید کرد . گاهی در بازیهای دیگر توپهایی گل می شود که امروز نشد . شانس نداشتیم و تاوانش را دادیم . مشکل از اشباع شدن نیست . در روزهای دیگر خوش شانس تر بودیم و امروز نه . "
این بازیکن در مورد آینده گفت :" اگر می خواهیم متحد شویم حالا باید خودشان را نشان دهیم . اشتباه است که فصل را تمام شده بدانیم . می دانیم که لالیگا مشکل شده اما به تلاش ادامه می دهیم . "

San Iker
18th December 2012, 04:04 PM
پرز:نباید ناامید شد

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2012/12/17/portada/1355749673_556627_1355749834_noticia_normal.jpg

فلورنتینو پرز ، رئیس رئال مادرید در مراسم معارفه مارسم " هیچ بچه ای بدون اسباب بازی نماند " که به همت بنیاد خیریه رئال برگزار شد ، با اشاره به شرایط فعلی رئال گفت :" چه در زندگی ورزشی ، چه در چالش های اجتماعی نباید نا امید شد . "
تیم مورینیو مقابل اسپانیول دیروز تن به تساوی داد تا پس از بازی مربی پرتغالی لالیگا را " غیرممکن " بداند . جمله پرز به نظر می رسد که کاملا با حرفهای مربی تیم در تضاد باشد .
در این مراسم امیلیو بوتراگوئنو ، مدیر روابط آکادمیک رئال ، کریستیانو ، کاکا و په په از تیم فوتبال ، سرجیو یوی و روی فرناندز از تیم بسکتبال و ایگناسیو گونزالس ، رئیس شورای شهر مادرید حضور داشتند . چند کودک به نمایندگی از طرح نیز در این مراسم حضور داشند .
پرز افزود :" قدرت رئال این است که اهدافش فقط در زمینه ورزش خلاصه نمی شوند . جایگاه مستحکم رئال کمک می کند تا بیشتر به دنیا توجه کند . رئال همیشه به ایده هایش وفدار بوده است . در کریسمس همه تلاشمان را انجام خواهیم داد تا هیچ بچه ای بدون اسباب بازی نماند . "

San Iker
18th December 2012, 04:05 PM
فقط به امید رونالدو

توماس رونکرو ، سردبیر آس به انتقاد از مورینیو و تمجید از کریستیانو پس از تساوی مقابل اسپانیول پرداخت.
توهم توطئه
مورینیو مدتها بود که داشت مقدمه چینی می کرد . زمانی که تیمش 1-0 به بتیس باخت ، بازگشت به لالیگا را بعید دانست و بعد از آن شروع به حمله کردن به بازیکنانش کرد . حتم داد که برخی قصد بازی کردن ندارند و دلشان با تیم نیست . اگر مورینیو واقعا چنین گمانی می کرد ، بهتر بود که نفراتی که به زعم او ، خائن بودند را از تیم جدا می کرد و به هواداران نشان می داد تا صداقتش را نشان دهد . اما اگر فقط می خواست حرفی را زده باشد که رسانه ها را به خود مشغول کند ، اصلا درست نبود و کاملا هم به ضررش تمام شد . برای این که مربی رئال باشی باید بیشترین تلاشت را انجام دهی . جایی برای اشتباه وجود ندارد . رئال حق نا امید شدن ندارد . واقعا متاسف شدم که وقتی یکی از کانون های هواداری رئال در کاتالونیا را دیدم که برای این بازی راهی پایتخت شده بود . آنها به شدت اذیت می شوند و با این نتایج باید بیش از پیش کنایه بشنوند ... از مورینیو می خواهم که رفتارش در زمینه جنگیدن با کل دنیا در هر هفته را عوض کند . باید رئالی بودن را درک کند و بفهمد که دفاع از این پیراهن چه مفهومی دارد . او خودش هم این را گفته است . حرفی که خیلی ثقیل است . مطمئنا هواداران بیش ار هر کسی درک می کنند . دیروز حتی در بلندگو اسمش خوانده هم نشد ...

فقط کریستیانو
بر خلاف مورینیو ، هنوز یک حرفه ای بزرگ است که شایسته این است که مجسمه اش بر سر در برنابئو نصب شود . نامش کریتسیانو رونالدوست . این مرد عظیم الجثه در وجودش نا امیدی را حس نمی کند . نمی توان رئال را بدون کریستیانو تصور کرد . تصورش هم فاجعه بار است . نمی توان به نبودن تاثیرگذار ترین بازیکن تاریخ باشگاه پس از دی استفانو و رائول فکر کرد . در حالی که تیم نا امید تر از همیشه است ، فقط یک شماره 7 اسطوره ایست که می تواند ظاهر شود و فریاد بزند :" چه بر سر ما آمده ؟ بیدار شوید بچه ها ، ما رئال هستیم . " با هیجان و توانایی خاصش توانست که گل تساوی را بزند و با خنتوی اسطوره ای برابری کند . در نیمه دوم نیز با همکاری دی ماریا ، تیم را زنده نگه داشت تا امیدها بیدار شوند . اما اسپانیول می دانست که چگونه از کاپدویلا و سرجیو گارسیای باتجربه استفاده کند تا برنابئو را منجمد و ناراحت کند .

یک پنالتی دیگر
توجیهی نیست اما این موضوعی است که دارد خسته کننده می شود . زمانی که نتیجه 2-1 بود و پانزده دقیقه تا پایان مانده بود ، ضربه راموس به دست خاوی لوپز خورد . شاید غیر عمدی بوده باشد اما مانع از ورود توپ به دروازه شد . به هر صورت باید پنالتی گرفته می شد . ماتئو داوری است که برایش قوانین فوتبال کلا مهم نیستند . این می توانست نتیجه را 3-1 کند و کار را تمام شده اما نتیجه 2-2 شد . ده امتیاز به واسطه اشتباهات داوری از دست رفت . این ها واقعیت ها هستند .

بی خیال
این برای رئالی ها ناراحت کننده است . حقیقتا رئالی ها لیاقتش را ندارند که این گونه مورد نیش و کنایه قرار گیرند .

San Iker
18th December 2012, 04:07 PM
پرز و مورینیو در ضیافت ناهار کریسمس کنار هم نشستند

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2012/12/17/primera/1355754104_726592_1355754215_noticia_normal.jpg

فلورنتینو پرز ، مدیر رئال و خوزه مورینیو در مراسم ناهار کریسمس کنار هم نشستند . مثل سالهای گذشته این دو کنار هم نشستند اما توجه به این قضیه توسط رسانه ها بیش از سالهای گذشته بود .
صبح امروز در مراسم "هیچ بچه ای بدون اسباب بازی نمی ماند " ، فلورنتینو پرز گفت :" هرگز نباید نا امید شد ، نه در زندگی و نه ورزش . " جمله ای که با حرفهای دیروز مورینیو که گفته بود :" لالیگا عملا غیرممکن شد " کاملا در تضاد بود .
به جز پرز و مورینیو ، سر این میز کاسیاس ، به عنوان کاپیتان تیم فوتبال و فلیپه ره یس به عنوان کاپیتان تیم بسکتبال نشستند . آلفردو دی استفانو ، مدیر افتخاری رئال و پابلو لاسو ، مربی تیم بسکتبال نیز حضور داشتند .

San Iker
19th December 2012, 03:56 PM
رونمایی از پیراهن فصل 2014-2013 با خطوط نارنجی

یکی از وبلاگ های منتسب به آدیداس ، از پیراهن رئال برای فصل 14-2013 رونمایی کرد . از نکات جدید این پیراهن ، تبلیغ " هواپیمایی امارات " به عنوان حامی رسمی باشگاه در جلوی آن است و از طرفی دور یقه و دور آستین آن با رنگ نارنجی مشخص شده است .
به نظر می رسد که حضور " امارات " به جای " بی وین " روی پیراهن رئال در فصل آینده قطعی شده باشد . اما استفاده از خطوط نارنجی روی پیراهن تا حد زیادی توی ذوق می زند .
باید دید که آیا رئال حاضر می شود که طرح اولیه آدیداس از این پیراهن را بپذیرد یا خیر .
http://www.img4up.com/up2/62939598430407435761.jpg
http://www.img4up.com/up2/30659586093394643335.jpg

San Iker
19th December 2012, 03:57 PM
آکادمی رئال در جمع سه تای برتر اروپا

تحقیقات سایس فوتبال نشان می دهد که آکادمی رئال در سه جمع آکادمی فوتبال برتر قاره اروپاست . در این تحقیقات در مورد شیوه پرورش فوتبالیست های بین 15 تا 21 سال ، آکادمی رئال در جمع برترین ها قرار گرفت .
تردیدی نیست که آکادمی رئال می تواند بازیکنان بزرگی را پرورش دهد . در حال حاضر 29 محصول رئال در لیگ های معتبر اروپا پخش شده اند . هشت بازیکن آکادمی در تیم اصلی رئال هستند و 21 تای دیگر در لیگ های اسپانیا ، انگلیس ، ایتالیا ، آلمان و فرانسه .
بارسلونا با 38 بازیکن در رده اول است . 14 تایشان در تیم اصلی آنها بازی می کنند و 24 تا در تیمهای دیگر . لیون با 31 بازیکن که 10 تا در خود باشگاه فرانسوی هستند و 21 تا در بقیه باشگاه ها در رده بعدی است . اتلتیکو با 10 و سوسیه داد با 8 محصول در رده های بعدی هستند . از رن ، یونایتد ، بایرن ، سوشو و آتلانتا نیز می توان نام برد .

San Iker
19th December 2012, 03:59 PM
دی استفانو:شکست بخشی از پیروزی است

آلفردو دی استفانو در صحبت اخیرش با مارکا گفت :" بازیهای پیش رو خیلی مهم هستند . هنوز سرنوشت عملکرد رئال مشخص نشده است . می دانیم که فقط علیه داوران نمی جنگیم . شاید گلهای مسی یا قدرت های سیاسی در فوتبال علیه ما باشند اما محدودیت های دیگری هم وجود دارند که باید برایشان نبرد کنیم . "
مدیر افتخاری رئال ادامه داد :" باید هر چه زودتر، تا زمانی که وقت داریم خودمان را عوض کنیم . قبول دارم که اسپانیول حریفی بود که سبک فوتبال خیلی خطرناکی را ارائه می داد و در ضد حملات خیلی سریع بودند . "
اسطوره رئال حتم داد :" برخی افراد با انسان ها زودتر ارتباط برقرار می کنند . رئال نیز توانایی ارتباط برقرار کردن چمپیونزلیگ را دارد و این چیزی است که به آن نیاز داریم . از زمان بازیگری خود یاد گرفته ام که از سرزمین نامحدود نترسم . ما تیم فوق العاده ای داریم و یک مربی خوب داریم که می تواند ما را در مسیر درستی برای دهمین چمپیونزلیگ قرار دهد . "
اسطوره رئال در پایان خاطرنشان کرد :" باید پذیرفت که شکست بخشی ضروری از پیروزی است . به همین خاطر است که درسهایی از شکست هایمان در لالیگا باید بگیریم . همه چیز به هم ارتباط دارند و باید یاد گرفت که گاهی می بری و گاهی می بازی . "

San Iker
20th December 2012, 04:43 PM
کریستیانو در مسیر200 گله شدن تا پایان فصل

کریستیانو در رئال همچنان به جنگیدن ادامه می دهد . او می خواهد پیش از اتمام فصل به رکورد 200 گل دست پیدا کند . با 23 گلی که تا این جای فصل زده فقط 31 گل تا رسیدن به رکورد دویست فاصله دارد که اگر مثل فصل قبل 60 گل هم بزند ، به این آمار می رسد .
مهاجم پرتغالی می تواند در اتمام چهارمین فصلش در اسپانیا از سد 200 گل هم برسد . او سعی می کند که به آمار شگفت انگیزی که دارد ، پایبند باشد . در فاصله 22 هفته تا پایان لالیگا و شاید 13 بازی تا فینال کوپا و چمپیونزلیگ ، بی تردید رونالدو اگر مشکلی پیدا نکند خواهد توانست که به این رکورد دست یابد .

San Iker
20th December 2012, 04:45 PM
شیاطین سرخ حریف رئال شدند.

مراسم قرعه کشی بازیهای مرحله یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ برگزار شد و مشخص شد که رئال در مسیر ومبلی باید از اولدترافورد گذر کند . در ابتدای مراسم ، جیانی اینفانیتو به نمایندگی از یوفا برای تیتو ویلانوا ، سرمربی بارسا ، آرزوی سلامتی کرد .
مک مانامان که به نمایندگی از کشور میزبان مسابقات به روی سن آمده گفت :" دوران حضورم در اسپانیا فوق العاده بود . شهر و باشگاه عالی بودند . "
وی که سابقه دو قهرمانی اروپا با رئال را دارد ، افزود :" اوج دوران هر بازیکنی است که بتواند این جام را بالای سر ببرد . ومبلی عالی است و خوشحالم که دوباره قرار است میزبان فینال باشد . چمپیونزلیگ خیلی خاص است "
اما تقابل یونایتد و رئال مادرید بود که باعث شد مک مانامان کاملا از روی سن بهت زده شود . دیداری سنتی و کلاسیک که بی تردید جذاب ترین بازی مرحله یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ خواهد بود . حالا مورینیو باید از سد تیمی بگذرد که در زمان حضورش در پورتو آن را پشت سر گذاشت و به لطف همان پیروزی به شهرت رسید .
میلان که فصل اسف باری را دارد پشت سر می گذارد ، امیدوار است که بتواند انتقام را از بارسایی بگیرد که پارسال با کمک داوران حذفشان کرد . تقابل بایرن و آرسنال نیز بی تردید جذاب خواهد بود .
بازیهای مرحله یک هشتم :
گالاتاسرای - شالکه
سلتیک - یووتتوس
آرسنال - بایرن مونیخ
شاختار دونتسک - دورتموند
میلان - بارسلونا
رئال مادرید - منچستر یونایتد
والنسیا - پی اس جی
پورتو - مالاگا

San Iker
20th December 2012, 04:46 PM
رئال-منچستر:هر تیمی که اول در خانه بازی کرده ،برنده شده

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2012/12/20/champions/1356004005_038300_1356004550_noticia_normal.jpg

رئال ماردید و منچستر یونایتد برای پنجمین بار در تاریخشان در سطح اول قاره رو در روی یکدیگر قرار می گیرند . چهار بازی قبلی در مراحل یک چهارم و نیمه نهایی چمپیونزلیگ بود که رئال سه بار صعود کرد . جالب این که همیشه تیمی که بازی رفت در خانه اش بوده ، برده است .
اولین تقابل دو تیم در نیمه نهایی جام باشگاه های اروپا در فصل 57-1956 بود . رئال در برنابئو در بازی رفت با گلهای ریال ، دی استفانو و ماتئوس با نتیجه 3-1 برد و در اولدترافورد 2-2 مساوی کرد که دی استفانو از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد و گل دیگر را خنتو زد . رئال آن چمپیونزلیگ را برد .
در نیمه نهایی فصل 68-1967 نیز دو تیم مقابل هم قرار گرفتند . منچستر در بازی رفت در اولدترافورد با نتیجه 1-0 برد و در بازی برگشت با رئال 3-3 مساوی کرد . گلهای رئال را پیری ، خنتو و آمانسیو به ثمر رساندند . تیم انگلیسی به فینال رسید و با غلبه بر بنفیکا قهرمان شد .
تقابل بعدی دو تیم در چمپیونزلیگ 00-1999 در مرحله یک چهارم بود . بازی رفت در برنابئو 0-0 شد و رئال بازی برگشت در اولدترافورد را 2-3 برد . رائول دبل کرد و خوش درخشید . گل سوم را روی کین به خودشان زد . ردوندو در آن بازی یک حرکت پشت پای شگفت انگیز داشت . رئال در فینال چمپیونزلیگ به والنسیا غلبه کرد .
آخرین تقابل دو تیم نیز مربوط به فصل 03-2002 در مرحله یک چهارم می شود . رئال بازی رفت در برنابئو را 3-1 برد که رائول دبل کرد و فیگو نیز یک گل زد و در اولدترافورد 4-3 باخت که رونالدو نازاریو هت تریک کرد . رئالی ها در نیمه نهایی توسط یووه اوت شدند .

San Iker
22nd December 2012, 05:01 PM
آموروزو:خط حمله رئال خیلی قوی است

لورنزو آموروزو ، مدافع اسبق فیورنتینا و گلاسکو رنجرز با اسکای ایتالیا صحبت کرد . وی در مورد خط حمله رئال گفت :" آنها بهترین مهاجمان اروپا را دارد به همین خاطر از مدعیان قهرمانی هستند . "
وی افزود :" این که رئال ده سال است قهرمان اروپا نشده به این معنی نیست که آن را نمی خواسته ببرد . در ده سال اخیر جزء بهترین ها بودند . "
وی در پایان گفت :" یووه برای رقابت با تیمهایی نظیر رئال در چمپیونزلیگ باید از نظر تدافعی تقویت شود . مصدومیت کیه لینی خیلی مهمتر از آن چیزی است که به نظر می رسید . "

San Iker
22nd December 2012, 05:02 PM
حضور آلبرتو کونتادور در بازی خیریه رئال

آلبرتو کونتادور ، دوچرخه سوار سرشناس اسپانیایی قرار است که بخشی از بازی خیریه ایکر کاسیاس به نام " بازی امید " باشد که یکشنبه برگزار می شود .
کونتادور افشا کرده که شیفته رئال است که سابقه بردن عناوین مختلف نظیر تور دو فرانس را در کارنامه اش دارد . خوزه رامون ساندوال و لوئیز آراگونس ، مربیان سابق رایو و تیم ملی اسپانیا نیز قرار است که مربی دو تیمی باشند که یکشنبه به مصاف هم می روند .
این بازی به قضاوت ایتورالده گونزالس و رافا گررو برگزار می شود که قبل از آن کنسرت های موسیقی برگزار می شود .

San Iker
22nd December 2012, 05:03 PM
مالاگا ،حریف محبوب کریستیانو

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2012/12/22/primera/1356136152_863148_1356136225_noticia_normal.jpg

کریستیانو متخصص ایجاد سرگیجه برای مالاگاست . این تیم بیشترین گل را از ستاره پرتغالی دریافت کرده : 10 گل در شش بازی . یعنی به طور متوسط 1.66 گل در هر بازی .
حریف محبوب بعدی سویا با 9 گل خورده است و ختافه ، اتلتیک و ویارئال نیز هر کدام هشت گل از ستاره رئال دریافت کرده اند . کریستیانو دو هت تریک مقابل مالاگا داشته که هر دو مقابل مربی سابقش ، مانوئل پلگرینی بوده و دو بار در زمان مربیگری مونیز و خسوئلدو مقابل آنها دبل کرده است .
اولین هت تریک رونالدو مقابل مالاگا در روز 3 مارس 2011 بود که تیمش 7-0 برد . گل چهارم آن بازی را با پای چپ با پاس اوزیل به ثمر رسد ، گل ششم را از روی نقطه پنالتی و گل هفتم را با پاس کانالس و با پای راست .
هت تریک بعدیش مهمتر بود . در روز 20 اکتبر 2011 در لاروسالدا ، گل دوم بازی را زد تا در کنار مارسلن برقصد . گل سوم را با پای راست زد و چهارمی را هم با یک ضربه سر به ثمر رساند .
دبلش در اولین باری بود که مقابل مالاگا قرار می گرفتند . در دقایق 35 تا 39 دو گل به ثمر رساند . دومی در 16 اکتبر 2011 بود . او در آن بازی پاس گل اول را به هیگوائین داد و در دقایق 44 و 50 گل های بعدی تیمش را به ثمر رساند .
فقط دو بار دروازه بان های مالاگا از دریافت گل توسط رونالدو نجات یافته اند . آخری در 18 مارس در برنابئو بود که بازی با گل بنزما با نتیجه 1-1 تمام شد . دیگری در روز 16 می 2010 در لاروسالدا که فن در فارت تک گل رئال را زد اما بارسا در آن بازی حوصله نداشت که بارسا لالیگا را برده بود .
فقط هیگوائین توانسته که آماری مشابه رونالدو مقابل مالاگا داشته باشد . ال پیپیتا در شش بازی هشت گل به مالاگا زده است . این دو بالاتر از سانتیانای 7 گله و رائول و آمانسیوی 6 گله قرار گرفته اند .

San Iker
23rd December 2012, 04:40 PM
ملحق شدن ایکر به جمع بلند بالای مغضوبین مورینیو

از زمان پیوستن مورینیو به رئال ، نفرات زیادی بودند که توسط او مورد حمله قرار گرفتند . نامهایی که برخی از آنها بخشی از تاریخ رئال مادرید بودند و به دلایل مختلف مورد تهاجم مربی پرتغالی قرار گرفتند .
مدیر ورزشی ، مربی آکادمی ، اسطوره ها ، پزشکان و آشپزها کسانی بودند که در این دو سال مورینیو به آنها حمله کرد و آخرین نمونه هم کاپیتان کاسیاس بود .
بی تردید اولین و جنجالی ترین قربانی ، والدانو بود . مربی پرتغالی در سال اول حضورش در باشگاه با مدیر ورزشی وقت رئال ، جنگ لفظی به راه انداخت .
نتیجه این درگیری هم مشخص است . فلورنتینو پرز اعلام کرد که والدانو می رود چرا که بین مرد آرژانتینی و مورینیو "تداخل کاری " وجود دارد و بدین ترتیب مورینیو صاحب پست مدیریت در باشگاه شد .
مربی پرتغالی همچنین انتظار داشت که زین الدین زیدان نقشی که فیگو در اینتر داشت را بپذیرد . اما اسطوره فرانسوی مشخصه هایی که مورینیو می خواست را در اختیار نداشت .
روابط این دو سرد داشت و از هم دور شدند . اسطوره فرانسوی کنار کشید و دیگر با تیم اصلی کار نکرد . این در حالیست که مورینیو نیز دوست نداشت که زیزو نقش سخنگوی باشگاه را داشته باشد .
یکی دیگر از قربانیان مورینیو ، دکتر هرناندز بود که از در آغاز فصل دوم مورینیو توسط مربی پرتغالی که قدرت کامل را می خواست از کادر پزشکی باشگاه اخراج شد . چچو ، آشپز والدبباس نیز این تابستان به خواست مورینیو برکنار شد .

San Iker
23rd December 2012, 04:43 PM
رسیدن گلهای بنزما در لیگ به چهار

کریم بنزما مقابل مالاگا پس از مصدومیتی که برابر سلتا داشت به ترکیب رئال برگشت . او در این بازی به ترکیب برگشت تا با تک گلی که زد ، کمی از ضعف آمار گلزنی خود در لالیگا بکاهد .
او که بازی با اسپانیول را از دست داده بود مقابل مالاگا فیکس شد تا در نبود هیگوائین خودی نشان دهد . او در این بازی روی گل اول تاثیر داشت و گل دوم را هم خودش به ثمر رساند هر چند که می توانست بهتر از این باشد .

San Iker
23rd December 2012, 04:44 PM
به جا مانده از مالاگا:بی کاسیاس

توماس رونکرو ، سردبیر آس به عنوان یک مادریدیستای قدیمی نمی تواند شکست به مالاگا و نیمکت نشینی کاسیاس را بپذیرد .
مورینیو و عرف هایی که از بین رفت
باید بگویم که مایاها آن قدر ها هم اشتباه نکردند . دنیا در ماه دسامبر 2012 به اتمام نرسید . این را می دانستیم اما حکمت پیش بینی آنها در مورد آخر الزمان که پنج قاره را در هم خواهد ریخت ، چندان هم بی راه نبود . ایکر کاسیاس به علت " یک تصمیم فنی " روی نیمکت می نشیند . تصمیمی که از زمانی که پلگرینی سه سال پیش شهامت روی نیمکت نشاندن رائول در بازی های سه سال پیش را پیدا کرد ، اولین باری است که در این باشگاه می بینیم . هرگز نمی گویم که بازیکنان مقدس هستند و نمی توان به آنها دست زد اما این اتفاق وقتی عجیب می شود که بدانیم این آدان است که جای کاسیاس را گرفته است . یک دروازه بان خوب که توسط آکادمی پدید آمده اما رفتنش در ماه ژوئن از باشگاه قطعی است و قرار نیست که هیچ آینده ای در رئال داشته باشد . آدان به عنوان یک ابزار توسط مورینیو مورد استفاده قرار گرفت تا به نوعی علیه دسته اسپانیایی های رئال مادرید شورانده شود . ایکر کاپیتان رئال مادرید و تیم ملی اسپانیاست . باید به او به عنوان نماد باشگاه احترام گذاشته شود نه این که مورد تحقیر قرار گیرد . بعضی ها قصد دارند این طور نشان دهند که کاسیاس از حضور در تیم ملی اسپانیا لذت می برد و در رئال این طور نیست . اما حتی اگر این قضیه راست هم باشد ، اما اگر کاری صورت گرفته و مشکلی پیش آمده ، کادر فنی باید شهامت گفتنش را داشته باشد . اگر مورینیو تصمیم گرفته که ایکر را تنبیه کند چرا که در خیالاتش گمان کرده که او یکی از جاسوسان تیم است ، باید جرئت داشته باشد تا آن را به هواداران بگوید . اما اگر علت تنبیه " مسائل فنی " بوده ، مسئله ابری و باور نکردنی می شود . ایکر بهترین دروازه بان جهان است . پنج سال است که تمامی خبرگزاری ها و نهادهای فوتبال این را تائید می کنند . این نیمکت نشینی یک شلیک بود اما بی تردید خود مورینیو هم فهمید که بخش اعظمی از رختکن حامی کاپیتان تیم است . راموس خیلی راحت به کانا پلاس پاسخ داد :" دیدن نیمکت نشینی کاسیاس عجیب بود . او دروازه بان بزرگی است . " او سنگربان بزرگ رئال است ...

انتقام دون مانوئل
اما با وجود تصمیم عجیب مورینیو در مورد ایکر ، نمی توان عملکرد فوق العاده یک مالاگای با انگیزه را نادیده گرفت . آنها با اصرار می خواستند فوتبالی لذت بخش را ارائه دهند . ایسکو و خواکینی که به نظر می رسید ده سال جوان شده است ، دوباره پرچم پلگرینی را به اهتزاز در آوردند . مربی شیلیایی در لاروسالدا معجزه کرد تا خشم تیمش را از محرومیت پلاتینی بروز دهد . ایسکو یک حقیقت شیرین است (جایزه پسر طلایی را فقط به کسانی می دهند که در فوتبال حرفه ای باشند) و حالا اگر تابستان احتمال خریدنش باشد ، خیلی بهتر است که پول باشگاه صرف بازیکنی نظیر او شود تا 30 میلیون برای مودریچ ها و کوئنت رائو ها پرداخته شود . برایم دردآور است که ببینم در این سالها چطور امثال سیلوا ، ماتا و کاسورلا از دست رئال رفتند . امیدوارم ایسکو به این لیست ددرناک اضافه نشود .

کریستیانو ، تنها
ستاره پرتغالی باز هم خودش می خواست یک تنه به تیم فشار بیاورد . به خصوص در نیمه اول چندین بار به کابایرو فشار آورد تا در نبرد لالیگا رئال پیش بیافتد . شماره 7 کورس های هشتاد متری می گذاشت تا بتواند که از پیراهن رائول به خوبی دفاع کند . نشانه تعصب او در کار تزرد گرفتنش در پنج بازی پیاپی است . این اتفاق وقتی می افتد که از یک شرایط پوچ که فاصله ات با صدر به 16 و با اتلتیکو به هفت رسیده باشد و تا مالاگا دو امتیاز جلوتر باشی ...

مادریدیسموهای تهی و نا امید
مورینیو حالت بازیکنانش را تعیین کرد . در این برهه شاید تعطیلی کریسمس برای همه ما خوب باشد . حالا باید مغزهایمان را پاک کنیم و کت و پیراهن جدید بپوشیم و کمی فکر کردن به اسطوره های باشگاه را فراموش کنیم . هواداران رئال زخم خورده اند اما نا امید نیستند . در سال 2013 برای چمپیونزلیگ و کوپا خواهیم جنگید . لالیگا ؟ بگذریم ...

randy orton
22nd May 2013, 05:55 PM
از موضوعات جالبی که نوشته بودی متشکرم[tashvigh]
رونالدو عشق است[alaghemand]
http://img.uefa.com/imgml/TP/players/1/2013/324x324/63706.jpg

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد