PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه رفع خطا در اکسترَکت شدن فایل ویدئویی از طریق ایمیل

می نرو
13th December 2012, 12:51 AM
عمل اکسترَکت رو با پارت ششم ( آخرین پارت ) فایل ها انجام بدید ( همه فایلها مثل حالتی که گفتید توی یه پوشه باشه )
تو موارد فیلم های دانلودی پارت بندی شده این کار قابل انجامه

سلام خواستم نقل قول کنم اما خطای زیرُ داد!

در این انجمن باید بین ارسال دو پست 2 ثانیه فاصله باشد. لطفا" از این لحظه 26212 ثانیه صبر کرده سپس مجددا سعی کنید.

ممنون از توجهتون اما طبق دستورالعمل شما پیش رفتم متاسفانه اکسترَکت نشد!!!!!!!!!!!!!!

natanaeal ام متاسفانه طبق اخطاری که داشتم نتونستم پیغام بگذارم
ممکنه راجع به اخطار هم راهنمایی بفرمایید؟

- - - به روز رسانی شده - - -

عمل اکسترَکت رو با پارت ششم ( آخرین پارت ) فایل ها انجام بدید ( همه فایلها مثل حالتی که گفتید توی یه پوشه باشه )

سلام خواستم نقل قول کنم اما خطای زیرُ داد!

در این انجمن باید بین ارسال دو پست 2 ثانیه فاصله باشد. لطفا" از این لحظه 26212 ثانیه صبر کرده سپس مجددا سعی کنید.

ممنون از توجهتون اما طبق دستورالعمل شما پیش رفتم متاسفانه اکسترَکت نشد!!!!!!!!!!!!!!

natanaeal ام متاسفانه طبق اخطاری که داشتم نتونستم پیغام بگذارم
ممکنه راجع به اخطار هم راهنمایی بفرمایید؟

natanaeal
13th December 2012, 07:42 AM
اساتید محترم و مهندسین عزیز [golrooz]

یک عدد فیلم ویدئویی با حجم 130 مگابایت به 6پارت (5پارت با حجمی حدود 22.8 و 1پارت با حجم 16 و اَندی)
پارتها را در یک فولدر قرار داده و یکی از پارتها را استرَکت کرده اما فولدری که در کنار پارتهای زیپ شده ایجاد میشود محتوایی ندارد و هنگام اکسترَکت خطای زیر را نتیجه میدهد.

[*=left]c:\Users\MineroA\Desktop\Newfolder\T M.part5(1).rar:You need to start straction from a previous volume to unpack T M\Transform\smart Grid Energy Monitoring using Nl - You Yube.flv
[*=left]c:\Users\MineroA\Desktop\Newfolder\T M.part5(1).rar:Unexpected end of archive
[*=left]c:\Users\MineroA\Desktop\Newfolder\T M.part5(1).rar:No files to extract

لازم به ذکر بوده منظور از پارت5 صرفا به جهت پارت انتخابی برای خارج از زیپ بوده به عبارتی بطور کلی پارت در نظر بگیرید"لطفا"
ممکنه راهنماییم بفرمایید؟

باسپاس فراوان "ناتانائیل[golrooz]"

م.محسن
13th December 2012, 07:51 AM

natanaeal
13th December 2012, 05:56 PM

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد