PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دستگاه های لاغری

majidaroma
4th December 2012, 02:07 PM
اینجانب چندین طرح در مورد دستگاه های لاغری و ورزشی دارم ولی نمی دانم چگونه ابزار های انها را بیابم این طرح ها در لاغری شکم و پهلو و پا ها خیلی کاربرد دارد اینجانب از نخبگان جوان خاستارم مرا در ساخت و حمایت از طرح هایم یاری و راهنمایی رسانید

hossien
4th December 2012, 03:22 PM
چند سوال آیا نمونه دستگاه خود را درست کرده این؟
آیا منظور شما طراحی مفهمومی انجام دادین؟؟ و روش ساخت و ... در اوردین و حال می خواهین بسازین؟؟
امکانسنجی و ریسک پروژه خودتون را انجام دادین؟

دقیقا چه کمکی نیاز دارین برای حل مشکلتان؟؟

عرفان سلیم زاده
4th December 2012, 06:29 PM
بدید تراشکار با اهن و فولاد براتون بسازه.
پیوست فنی و تبعیت از استاندارد های وزارت علوم رو حتما جزو نکات طراحی قرار دهید.
اگر علم ندارید لطفا پول خودتون رو هدر ندید.
به دانشگاه ها و پژوهشکده های مورد تایید بنیاد ملی نخبگان برید و پول و سهمی از اختراع رو بدید تا ایده رو براتون تکمیل کنند.
برای تولید انبوه باید پیوست فنی،طرح توجیهی و نمونه محصول باشه.بدون این سه مورد محاله بتونید از اختراع تون بهره برداری کنین.

majidaroma
10th December 2012, 10:44 AM
چند سوال آیا نمونه دستگاه خود را درست کرده این؟آیا منظور شما طراحی مفهمومی انجام دادین؟؟ و روش ساخت و ... در اوردین و حال می خواهین بسازین؟؟ امکانسنجی و ریسک پروژه خودتون را انجام دادین؟دقیقا چه کمکی نیاز دارین برای حل مشکلتان؟؟این دستگاه مثل دوچرخه ثابت نسبتا باید وزن کمی داشته باشد به این منظور باید از فلزات سبک استفاده کرد این وسیله ورزشی کارایی بالایی در سوخت چربی شکم و پهلو دارد من خودم رشتم تربیت بدنی هست رو بیو مکانیک این وسیله کار کردم اگر بتونم بسازمش و وارد بازار کنم خیلی طرف دار پیدا می کنه چون خیلی زود فرد رو به هدفش می رسونه مشششکل اصلی من پیدا نکردن لوازم وابزار ها یان به خصوص فلزات ان است که حالت لوله های دوچرخه را دارد شما می دونید چطوری از این میله ها گیرم می یاد

majidaroma
10th December 2012, 10:50 AM
این دستگاه مثل دوچرخه ثابت نسبتا باید وزن کمی داشته باشد به این منظور باید از فلزات سبک استفاده کرد این وسیله ورزشی کارایی بالایی در سوخت چربی شکم و پهلو دارد من خودم رشتم تربیت بدنی هست رو بیو مکانیک این وسیله کار کردم اگر بتونم بسازمش و وارد بازار کنم خیلی طرف دار پیدا می کنه چون خیلی زود فرد رو به هدفش می رسونه مشششکل اصلی من پیدا نکردن لوازم وابزار ها یان به خصوص فلزات ان است که حالت لوله های دوچرخه را دارد شما می دونید چطوری از این میله ها گیرم می یاد

ab.bb
10th December 2012, 10:00 PM
این دستگاه مثل دوچرخه ثابت نسبتا باید وزن کمی داشته باشد به این منظور باید از فلزات سبک استفاده کرد این وسیله ورزشی کارایی بالایی در سوخت چربی شکم و پهلو دارد من خودم رشتم تربیت بدنی هست رو بیو مکانیک این وسیله کار کردم اگر بتونم بسازمش و وارد بازار کنم خیلی طرف دار پیدا می کنه چون خیلی زود فرد رو به هدفش می رسونه مشششکل اصلی من پیدا نکردن لوازم وابزار ها یان به خصوص فلزات ان است که حالت لوله های دوچرخه را دارد شما می دونید چطوری از این میله ها گیرم می یاد

لوله آلومینیومی بخر بعد با خم کاری وجوش کاری، شکل مورد نظر رو ازش درست کن.برای خریدش هم برو لوله فروشی . چیزی که زیاد لوله فروش

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد