PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال ثبت اختراع داروی گیاهی سرطانهای دستگاه گوارش

adoration_88
3rd December 2012, 06:00 PM
با سلام .
بچه ها لطفا بازم منو راهنمایی کنید.
در آخرین ابلاغ از اداره اختراع نوشته بود :ابلاغ مراجعه برای مطالعه پرونده ها.!(اولا این یعنی چه؟
منهم طی درخواستی مرجع ذی صلاح برای استعلام وتایید علمی اختراعم را دانشگاه تبریز نوشتم.غافل از اینکه ارتباط الکترنیکی با انجا را ندارند حدود 12 روز منتظر ماندم وقتی دیدم خبری نشد (از هر دو اداره)با مراجعه به دانشگاه تبریز موضوع را دانسته وناراحت برگشتم.
الان دو روزه درخواست جدیدی مبنی بر استعلام وتایید علمی از حوزه معاونت تحقیقات وفناوری (که با انجا ارتباط الکترونیکی دارند)را فرستاده ام ودر گردش پرونده ام ثبت شده.
حالا نمیدونم بازم باید صبر کنم اونا منو بخوان یا یه سر برم تهران اداره اختراع پیگیر بشم؟!؟لطفا اوناییکه جدیدا با سایت ثبت اختراع کردن راهنماییم کنن.
ممنون از همگی وبا دعای خیر برای همتون[entezar2]

عرفان سلیم زاده
3rd December 2012, 11:33 PM
با سلام .
بچه ها لطفا بازم منو راهنمایی کنید.
در آخرین ابلاغ از اداره اختراع نوشته بود :ابلاغ مراجعه برای مطالعه پرونده ها.!(اولا این یعنی چه؟
منهم طی درخواستی مرجع ذی صلاح برای استعلام وتایید علمی اختراعم را دانشگاه تبریز نوشتم.غافل از اینکه ارتباط الکترنیکی با انجا را ندارند حدود 12 روز منتظر ماندم وقتی دیدم خبری نشد (از هر دو اداره)با مراجعه به دانشگاه تبریز موضوع را دانسته وناراحت برگشتم.
الان دو روزه درخواست جدیدی مبنی بر استعلام وتایید علمی از حوزه معاونت تحقیقات وفناوری (که با انجا ارتباط الکترونیکی دارند)را فرستاده ام ودر گردش پرونده ام ثبت شده.
حالا نمیدونم بازم باید صبر کنم اونا منو بخوان یا یه سر برم تهران اداره اختراع پیگیر بشم؟!؟لطفا اوناییکه جدیدا با سایت ثبت اختراع کردن راهنماییم کنن.
ممنون از همگی وبا دعای خیر برای همتون[entezar2]

سلام احتمالا براتون قرار دفاعیه صادر کردند.
ابلاغ مراجعه برای مطالعه پرونده ها میشه:
اطلاع دادن برای مراجعه جهت تحقیق و توصیف(دفاع) از طرح مورد نظر.
اگر تاریخ نداره پس تو صف هستی که برات یه جلسه صادر کنند.
اون موقع یادمه که سازمان پژوهش ها گفتند چند باری بهت زنگ زدیم بر نداشتی(راست گفتند)
تا این که خودم یه بار(بعد از 4 ماه) رفتم اونجا و بعد از شنیدن این خبر سرم گیج رفت خواستم گریه کنم.
به هر حال 4 بار جلسه دفاعیه و کلی هزینه ایاب ذهاب شد تا تاییدیه قابلیت ثبت اختراع رو بهم دادن.
این تجربه من به شما.این طرح شماست و خودتون باید در هر مرحله ای پیگیرش باشید از دولت و غیره هیچ انتظاری نداشته باشید.[golrooz]

adoration_88
11th December 2012, 07:59 PM
سلام به همه عزیزان .
در ابتدا از دوست بسیار با ارزشمان مخفی !عزیز تشکر فراوان میکنم که راهنمایی هاش واقعا عالیه.
دوما جهت استفاده بقیه مینویسم که من رفتم به تهران اداره اختراع وحق با مخفی جان بود. با همون خانم کارشناسی که مسئول پرونده من بود کل انداختیم وپیش رییس رفتیم اومدیم در آخر بازم حرف اون شد که:یا نامه استعلام تورو مینویسم به غذا داروی وزارت بهداشت یا برو تا یک هفته باز کمی روی نوشتار اختراعت کار کن .
البته بعد از خیلی تفکر فهمیدم اون چی گفت ومنظورش چی بود! الان دارم خودمو برای دفاع دوباره تا یه هفته آماده میکنم وباز میرم تهران اداره .اما اینبار با آگاهی از هردو طرف جریان میرم.
انشالله پیروز میشم والا استعلامم میره غذا دارو ! که کار اونجا یه سال طول میکشه و باعث میشه چند میلیون آدم سرطانی در این مدت بمیرن!!! البته به لحاظ تجاری سازی هم به یه شرکت ژاپنی هم پیشنهاد دادم.
با امید موفقیت همه عزیزان بخصوص مخفی جان .[golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد