PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمایشگاه نقاشی "حمید نور کیهانی" برگزار می شود

وحید 0319
29th November 2012, 06:48 PM
نمایشگاه نقاشی "حمید نور کیهانی" برگزار می شود
نمایشگاه اختصاصی یک روزه نقاشی های آبستره "حمید نور کیهانی" برگزار می شود.

به گزارش معماری نیوز ، نمایشگاه اختصاصی یک روزه نقاشی های آبستره "حمید نور کیهانی" روز چهارشنبه 8 آذر از ساعت 15 الی 20 برگزار می شود.

"حمید نور کیهانی" با ارسال یادداشتی به دفتر سایت می نویسد:

به نام خدا

مثل اکثر معماران، علاقه به نقاشی، مجسمه سازی، موسیقی، شعر و خوشنویسی به همراه علاقه ام به معماری از اوایل جوانی در من بوده و در زمان های مختلف نسبت به هم قوت و ضعف و به شکلی نمود داشته است.

زمانی آموزش نقاشی و تزهیب، زمانی آموزش خوشنویسی، زمانی ثبت اشعار و زمانی ثبت آهنگ هایی که ساخته ام که تماما به صورت مقطعی و زودگذر بوده و فقط به دلیل جمع آوری اتودها در تمامی سال ها، مجموعه ای از این تراوشات ذهنی و ذوقی خود را داشته و دارم.

خصوصا از زمان حضور دردفتر آقای مهندس کامران دیبا به عنوان دانشجوی همکار ( از اواخر سال 1347) که هنر ایشان و فضای پیرامونی شان و همینطور راهنمایی ها و تاکیدشان من را در این راه مصصم تر می کرد.

در سال های اخیر فرصت های بیشتری برای پرداختن به این علایق داشتم ( خصوصا نقاشی، مجسمه سازی و حتی پی گیری راه های اجرایی کردن ملودی هایی که به شکل کاملا ابتدایی ساخته و برای حفظ آنها، طی سال ها، اقدام به ضبط غیر حرفه ای آنها کرده بودم.)

آثاری که در حال حاضر به مرحله اجرا رسیده است، اتودهای دو بعدی و سه بعدی است که قسمتی از این اندوخته هایم می باشد. (آثاری متاثر از اتودهای پروژه های ساختمانی، اعتقادات دینی و نیز اشعارم طی سال های بعد از 1347.)

سید حمید نورکیهانی

آذرماه 1391

http://memarinews.com/Image/News/10-08-01-500.jpg

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد