PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث آهنگ رپ محرم

"مهدی"
20th November 2012, 03:16 PM
سلام،

این هم پروژه تکمیل شده محرم...........منتظر نظراتتون هستم:

دانلود (http://uplod.ir/glydzs371h1n/Moharam.MP3.htm) محرم مبارز

M@hdi42
20th November 2012, 03:28 PM
السلام علیک یا سید الشهدا

ممنون ومتشکر مهدی جان.این اهنگت با اهنگ های قبلی تفاوت داشت واونم ذرابطش با سرور وسالار شهیدا ن است که اونو جاودان میکنه هم برای ما هم برای خودت.[tashvigh]

Sabo3eur
20th November 2012, 06:44 PM
کار خودته تا دانلود کنم

"مهدی"
20th November 2012, 06:46 PM
دوستان توجه کنن که کار خودم هست...........;)

اگه بد شده به بزرگی خودتون ببخشید......

(مهدی این کار یه بار دیگه باز باید خونده بشه ولی الان حسش نیست.....)

سونای
20th November 2012, 10:19 PM
سلام
مرسی.... خیلی خوب بود... مفهومش......[tashvigh][tashvigh][tashvigh][tashvigh][tashvigh]

آهنگش سبک پنجابی هست! نه؟![soal]

خیلی خوبه... فقط چون من خیلی پنجابی شنیدم و باهاش بزرگ شدم...... واسه متنش همش میرم توو حس بعد آهنگش اون حس رو ازم میگیره و حواسمو پرت میکنه....
در کل ممنون... خداوند خیرتون بدن... و اجرتون با آقا امام حسین ع .....[golrooz][golrooz][golrooz]

maytiii
21st November 2012, 12:01 AM
سلام دوست من [golrooz]
یه خسته نباشید باید بهت بگم به خاطر این همه فعالیت هنری و پشتکار و یه تشکر به خاطر انتخاب موضوعاتی که واقعا اسمشو میشه رپ (انتقاد) گذاشت.
معلومه واقعا به این زمینه علاقه داری نه مثل خیلیای دیگه که میرن یه استودیو یه مشت اراجیف میخونن که بین رفقاشون اسم در کنن. ولی شما مشخصه که بی هدف پا تو این کار نذاشتی انشالله موفق باشی...

چندتا هم انتقاد دارم که امیدوارم سازنده باشه:
یکی اینکه وسطای آهنگ یکم از ریتم آهنگت دور میشی و هماهنگیش از دست میره
آهنگی که برای این مضمون انتخاب کردی مناسبش نبود و با هم سنخیتی نداشتن

و نکته مهمتر اینکه به نظر من به عنوان یه داداش کوچیک شما رپ تا اونجایی من شنیدم یعنی انتقاد اجتماعی و مفهومی که شما خواستی بیان کنی هم البته همین بود ولی ای کاش از راه دیگه ای این مفاهیم رو بیان میکردی و اینو در نظر میگرفتی که شاُن و منزلت امام حسین (ع) خیلی خیلی بیشتر از اینهاست که اسم با عظمت ایشون در آهنگ های رپی که مضمون انتقادی داره به این صورت بیاد و یخورده سهل انگاری بشه در حفظ عظمت و جلال ایشون...
البته باز هم میگم شما نه بی احترامی کردی و نه چیز دیگه ای و میدونم اصلا همچین قصدی هم نخواهی داشت ولی باید اینو بدونی که این راهی که شاید شما اولین نفری باشی که داری میری (یعنی جا دادن مفاهیم دینی و مسایل مربوط به اون در رپ) خیلی حساسه و باید ده ها برابر این روش کار و فکر بشه .چون ممکنه هر چقدر کار شما هم ارزشمند باشه، بعد از شما عده ای بدون توجه به حساسیت موضوع و جوانب اون بیان و رپ هایی در این مسایل بخونن که خدا میدونه آخرش چی بشه...
این حرفا رو زدم و سرت رو درد آوردم چون فکر میکنم ارزشش رو داره که قبل از خوندن یا تکست دادن برای یه موضوع به آینده و تبعاتش بیشتر فکر کنی...
بازم معذرت. خیلی حرف زدم ولی روشون فکر کن.
یا علی...

EAGEL
21st November 2012, 01:45 AM
السلام علیک یا قمر بنی هاشم یاابالفضل العباس
ممنون قشــنگ بود

"مهدی"
21st November 2012, 03:41 PM
با سلام،

از نظرات تمام دوستان سپاسگزارم......

جناب maytiii از نظرتون خیلی ممنونم، حرف شما کاملا صحیحه و باید بیشتر رعایت می کردم.......
به هر حال نظرات سازنده شما دوستان برای من خیلی اهمیت داره....

موفق باشید،
یا حق

بادامینا
21st November 2012, 10:09 PM
آفرین خوب بود به قول خودت اگه یه بار دیگه خونده بشه عالی
میشه، آهنگش خیلی خوب بود دوسش داشتم

"مهدی"
22nd November 2012, 10:27 AM
آفرین خوب بود به قول خودت اگه یه بار دیگه خونده بشه عالی
میشه، آهنگش خیلی خوب بود دوسش داشتم

ممنونم.

احتمالا یک بار دیگه خونده بشه........

ایراداتش رو پیدا کردم.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد