PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر رونالدو: هنریک، اشتباه می کنی!

FIREBOY
28th March 2009, 07:52 PM
برترین بازیکن فیفا در سال 2008 صحبتهای ستاره سالهای نه چندان دور سلتیک و بارسلونا را تکذیب کرد.

سایت گل: در حالی که تنها چند ساعت به دیدار دو تیم سوئد و پرتغال باقی است، کریستیانو رونالدو، ستاره تیم میزبان در صحبتهایی، گفته های هنریک لارسون، ستاره تیم سوئد را در این رابطه که این ستاره پرتغالی شیرجه زن قهاری است را رد کرده است.

ستاره سابق سلتیک و بارسلونا معتقد است که بازیکن منچستر یونایتد، به سادگی و با کوچکترین تکلی، خود را به زمین می اندازد و در نظر دارد تا پیش از آغاز حساس دیدار امشب، این نکته را به داور این مسابقه یادآورد شود. البته بازیکن برتر سال 2008 فیفا با نظر این ستاره سوئدی موافق نیست و اعلام کرده که هرگز چنین اقداماتی را انجام نمی دهد.
رونالدو در این رابطه به روزنامه دیلی میل گفت:«حرفهای لارسون مرا ناراحت نمی کند، چرا که خودم به خوبی می دانم که من روی زمین شیرجه نمی زنم و این واقعیت ماجراست. ممکن است مرا به خطا متوقف کنند ولی من شیرجه نمی زنم. به نظر می رسد که هر کس می خواهد به نحوی در مورد من حرفی بزنم ولی برایم مهم نیست و همیشه سعی می کنم تا عادلانه رفتار کنم.»
قابل ذکر است که ۲ سال پیش لارسون به طور قرضی در منچستر هم بازی کرده بود

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد