PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی بازیِ تســـــت اعصــــــــاب ( بی اعصابا نیاید تو )

Alpha110
13th November 2012, 02:05 PM
با عرض پوزش از دوستانی که از این شوخی من ناراحت شده اند این بازی برداشته شده

leyli man
13th November 2012, 03:54 PM
من که عصاب ندارم....................ولی باز ممنون زحمت کشیدی [golrooz]

نازخاتون
13th November 2012, 04:28 PM
[khande][khande][khande][khande][khande]
یعنی یه لحظه سکته کردما ...برق سه فاز از تمام تنم پرید بیرون....[khande]

نازخاتون
13th November 2012, 04:33 PM
تازه یه روش جدید هم براش کشف کردم ... اگر دست روی کلید چپ ماوس بمونه و ماوس رو حرکت بدیم اصلا بازی خراب نمی شه ...[cheshmak]

Sabo3eur
13th November 2012, 04:36 PM
برو بابا ولی تا شب کاری می کنم که یه نفر هم بازی نکنن

یاسمین5454
13th November 2012, 05:10 PM
تازه یه روش جدید هم براش کشف کردم ... اگر دست روی کلید چپ ماوس بمونه و ماوس رو حرکت بدیم اصلا بازی خراب نمی شه ...[cheshmak]
چرا بازم خراب میشه همون عکس دوباره میاد

.:Neda:.
13th November 2012, 05:37 PM
آغـــــا این آخرش تا مرحله 3 هستش مرحله چهاری در کار نیس...!
پس الان هرکی ترسید یعنی اعصاب نداره؟؟؟؟ [soal]

saamaaneh
13th November 2012, 06:13 PM
واقعا مرحله چهارمی نداره، سرکــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــاریه!!!!!!!! [sootzadan]

nasim t
13th November 2012, 06:21 PM
یکی به من می گفت می خواد جیغ بزنه فکر کردم واقعا موزیکه صدای اسپیکر تا ته بلند بود همه خونوادمو سکته دادم اما در کل اصلا اعصاب ندارم

نازخاتون
13th November 2012, 08:07 PM
یکی به من می گفت می خواد جیغ بزنه فکر کردم واقعا موزیکه صدای اسپیکر تا ته بلند بود همه خونوادمو سکته دادم اما در کل اصلا اعصاب ندارم
من هم خواهرم طفلی از مدرسه برگشته بود و داشت استراحت می کرد ... و من هم تصور کردم موسیقی چیزی می خواد پخش بشه ... صدای اسپیکر رو بلند کردم و ... اتفاق افتاد آنچه نباید می افتاد...[khande]

shiny7
13th November 2012, 08:36 PM
آخیییی طفلی چرا دندوناش انقدر کثیف و نامرتب بود؟؟؟یه دندون پزشک ببریدش بنده خدارو!!![khande][khande][khande][khande]
یکم به خودش برسه خوشگل می شه هاااااااااااااا!!!!![nishkhand][nishkhand]

م.محسن
13th November 2012, 11:19 PM
این خوشگله نمیخواد از صفحه مانیتور بره؟!!!

shivana69
13th November 2012, 11:44 PM
ایول خیلی باحال بود.

NameEly
14th November 2012, 12:54 AM
والا چی بود این , نه فکر نمی کنی یکی مثل من قلبش ضعیف باشه الان با سرعت نور بزنه ؟؟؟؟[khande]

maytiii
14th November 2012, 09:51 AM
آخه نمیگی یکی مث من قلبش باتری میخوره این حوری بهشتی رو ببینه 12 تا سکته پشت هم بزنه چی میشه؟
2 متر پریدم نزدیک بود بخورم تو سقف اتاق...[khande]
ولی باحال بود.[tashvigh]

Alpha110
14th November 2012, 03:12 PM
آخه نمیگی یکی مث من قلبش باتری میخوره این حوری بهشتی رو ببینه 12 تا سکته پشت هم بزنه چی میشه؟
2 متر پریدم نزدیک بود بخورم تو سقف اتاق...[khande]
ولی باحال بود.[tashvigh]

خواهش میکنم این پست را به بقیه دوستانتان معرفی کنید[cheshmak]

nafise khanom
14th November 2012, 03:16 PM
چرا واسه من فقط یه عکس میاد که اونم باهیچی باز نمیشه؟!!!!

Alpha110
14th November 2012, 03:41 PM
چرا واسه من فقط یه عکس میاد که اونم باهیچی باز نمیشه؟!!!!

وقتی که وارد صفحه شدید اول روی گزینه play کلید کنید و بعد از آن در تصویری که می آید دوباره روی play کلیک کنید و سپس بازی را انجام دهید[golrooz]

shiny7
14th November 2012, 03:53 PM
کسی تا مرحله آخر رفته؟؟؟!!!![tafakor]

حسین متقی
14th November 2012, 04:43 PM
سکتیدم
[nadidan][taajob]
قشنگ یه 30-40 سانتی جا به جا شدم
البته چون 2روزه نخوابیدم عکس العملم خیلی پایین بود و با نیم ساعت تاخییر پریدم هوا ولی در کل سکتیدم

AaZaAdeh
14th November 2012, 08:46 PM
بابا من قبل اینکه ایشون جیغ بزنن اعصابم خوب بودش ولی بعدش...[nishkhand]

Sabo3eur
14th November 2012, 09:13 PM
اين يه مدل بـــــازيه

جالبه حتـــــــما امتحان كنيد.

اگر تا مرحله 4 رفتید عصبی نیستید .

در اواسط مرحله سوم يه موزيك هم پخش خواهد شد كه در اين

تست تاثير داره حالا با اسپيكر باشه يا هدفون خيلي فرق نميكنه.

اين تست در بسياري از سازمانهاي امريكا جهت استخدام كاركنان

كاربرد دارد

تمــــــرکز خیلی مهمه

نا مرحله 3 بیشتر نداره این اثباتش اعصاب برو بچ رو خورد میکنی
http://www.uc-njavan.ir/images/l4m88a42gdtj3vzkd5di.png

Alpha110
28th November 2012, 06:23 PM
نا مرحله 3 بیشتر نداره این اثباتش اعصاب برو بچ رو خورد میکنی
http://www.uc-njavan.ir/images/l4m88a42gdtj3vzkd5di.png

داداش مکن شما چرا نارحت میشی گفته بودم بی اعصابا نیان تو؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Sabo3eur
28th November 2012, 07:05 PM
داداش مکن شما چرا نارحت میشی گفته بودم بی اعصابا نیان تو؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من اگه اعصاب نداشتم تا مرحله اخر نمی رفتم
دیدم بچه ها گله میکنن گفتم بشم ناجی

معمار حانیه
28th November 2012, 08:26 PM
خوب من اصلا متو جه نشدم بيشتر ترسيدم

Sa.n
28th November 2012, 09:39 PM
این چه کاریه آخه
نمی گید شاید یک بنده ی خدایی ناراحتی قلبی اشته باشه و سکته رو در جا بزنه [nishkhand]
نه می خوام بدونم اون موقع کی جواب گو هست ؟[tafakor]

eng soma
29th November 2012, 12:41 AM
واقعا که این دیگه چیه حالا خودم هیچی سکته زدم داشتم با هد فون اهنگ گوش میدادم زهره ترک شدم دوستم از دو ساعت پیش تا الان داره گریه میکنه مثل بید میلرزه تو اتاق تنها بودیم تازه خوابگام خلوته باید بیشتر یا واضحتر توضیح میدادین مثلا منوشتین هر کی میترسه نیاد هلان با دوستم چی کار کنم؟؟[hoshdar]

- - - به روز رسانی شده - - -

واقعا که این دیگه چیه حالا خودم هیچی سکته زدم داشتم با هد فون اهنگ گوش میدادم زهره ترک شدم دوستم از دو ساعت پیش تا الان داره گریه میکنه مثل بید میلرزه تو اتاق تنها بودیم تازه خوابگام خلوته باید بیشتر یا واضحتر توضیح میدادین مثلا منوشتین هر کی میترسه نیاد هلان با دوستم چی کار کنم؟؟[hoshdar]

eng soma
29th November 2012, 11:26 PM
واقعا که !!!! با جی حال کردی؟؟؟!!

Alpha110
1st December 2012, 06:27 PM
واقعا که !!!! با جی حال کردی؟؟؟!!

من شرمنده ام ببخشید گفتم دو همیم بخندیم همین در هر صورت ببخشید[nishkhand]

rayarasool
1st December 2012, 09:25 PM
اگه اعصاب داشتن به نترسیدنه من یکی بی اعصابم [nadidan]

نکن....ببین نکن......جنبه ندارما[sootzadan]

fly in the sky
1st December 2012, 10:51 PM
خوشم امد ممنون[tashvigh]

Alpha110
2nd December 2012, 12:01 AM
خوشم امد ممنون[tashvigh]

میگم چه عجب یه نفر به ما گفت که از این پست خوشش اومده تا دیروز همه به ما فوشش می دادن
دیگه می خوام این پست رو پاک کنم و دیگه با دوستان شوخی نکنم و جدی باشم[gerye][narahatish][narahatish]

ستاره کویر
2nd December 2012, 12:01 PM
ترسیدم

بی اعصاب بودم

بی اعصابترم شدم !

Alpha110
3rd December 2012, 09:27 AM
ترسیدم

بی اعصاب بودم

بی اعصابترم شدم !

من از شما معضرت میخوام ببخشید

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد