PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوسکها وموشهای رباتیک قاتل

انوبانی نی
10th November 2012, 09:39 AM
نابودی سوسکها و موشهای بزرگ و کوچک همیشه یکی از معضلات جامعه شهری بوده وهست مخصوصا موشها چون با هوشند .درجایی که من زندگی میکنم یه درگیری دایمی با موشها اون هم ازجنس ratدارم به بزرگی یه بچه خرگوش و اون هارو با تله قفسی که خودم ساختم به دام میندازم . ایده موش رباتیک قاتل هم در اثر همین مبارزه دایمی به ذهنم رسید .چند موش رباتیک قاتل با شکل وشمایل خودشون وبوی جنس نر یاماده و وارد کردن این رباتها به دنیای فاضلاب . با نزدیک شدن به موشهای زنده وفرو بردن شیئ کشنده به بدن اونها یا شوک الکتریکی مرگبار. مخصوصا تعیین برنامه ای برای از بین بردن جنس ماده برای ربات قاتل.

shiny7
10th November 2012, 10:15 AM
خب ايده خودت چيه؟!
بگو تا ماهم يه چيزي تو ذهنمون نقش ببنده تا كمكت كنيم![tashvigh][tashvigh]

انوبانی نی
10th November 2012, 10:31 AM
خب ايده خودت چيه؟!
بگو تا ماهم يه چيزي تو ذهنمون نقش ببنده تا كمكت كنيم![tashvigh][tashvigh]
فعلا مرتبا میخ های تله قفسی رو وارسی ومحکم میکنم وبه فکر طعمه های خوشمزه تری هستم[tafakor]

انوبانی نی
15th December 2012, 03:21 PM
دوستان میتونن به موضوع (موشهای زنده خوار درپایتخت) سایت خبری افتاب نیوز مورخه 91/09/23
یه سری بزنن

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد