PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک برنامه ورزشی و فیتنس

ریپورتر
1st November 2012, 11:34 PM
سلام به دوستان عزیز گل سایت

این تاپیک تصمیم گرفتم [nishkhand] دقیقا تصمیم گرفتما [nishkhand] تا حدی که بشه تو زمینه فیتنس مشاوره بدیم و برنامه و راهنمایی انشالله که نتیجه کارمون خوب باشه.از دوستانی هم که در این زمینه اطلاعات دارن دعوت میشه توی بحثها شرکت کنند و به دوستان کمک کنند تا کسی تمرینی انجام نده که ضرر داشته باشه و نادرست باشه.مشاوره ها در زمینه مکمل ورزشی و روشهای استفاده هم می باشد تا کسی که نیاز به استفاده داره با مشکلی روبرو نشه.

mohade3 taqaV
2nd November 2012, 12:10 AM
به نظر من بهترین ورزش روزی 1.5 ساعت پیاده روییه با هفته ای 1-2 بار ورزش تخصصی .
من که ورزش تخصصی رو انجام نمیدم ولی چون روزی 2 ساعت پیاده روی میکنم هر چقدر هم بخورم اصلا چاق نمیشم .

91star
2nd November 2012, 12:14 AM
من کلا استعداد چاقی ندارم و هیکل اندامی و خوش استیلی دارم . من رزمی کار میکنم و در کنارش بدنسازی هم کار میکنم ، البته چند روزی یه بار با دوستام فوتبال یا فوتسال هم بازی میکنم . واسه همین چنین بدنی دارم .

ریپورتر
2nd November 2012, 12:18 AM
من کلا استعداد چاقی ندارم و هیکل اندامی و خوش استیلی دارم . من رزمی کار میکنم و در کنارش بدنسازی هم کار میکنم ، البته چند روزی یه بار با دوستام فوتبال یا فوتسال هم بازی میکنم . واسه همین چنین بدنی دارم .

آفرین خیلی خوبه .با برنامه ورزش کردن خیلی واسه بدن خوبه.

رضوس
2nd November 2012, 12:27 AM
آقا مهدی من شرمنده
من برنامه ورزشی میدم همه بچه ها حرفه ای ورزش کنن
که چون کسی فک نکنم وقت ورزش حرفه ای داشته باشه نتونه برنامه رو پیاده کنه

91star
2nd November 2012, 12:31 AM
آفرین خیلی خوبه .با برنامه ورزش کردن خیلی واسه بدن خوبه.
قابلی نداشت[cheshmak]

SaSaMc2
2nd November 2012, 12:58 AM
سلام...[golrooz]

اولين پيشنهاد من براي كساني كه ميخوان ورزش رو در باشگاه و مستمر پيگيري كنن...

اينه كه قبلش يه هفته خودشون رو آماده كنن...

اصولا گرفتگي عضلات و كمبود نفس در روزهاي اوليه باشگاه دلزدگي ايجاد ميكنه...

مثلا: دويدن ، دراز نشست ، بارفيكس ، شنا سوئدي ، بشين پا شو و نرمشها، اكثر عظلات رو براي قبل از باشگاه آماده ميكنه...

nafise khanom
2nd November 2012, 07:14 AM
من در هفته 3ساعت ایروبیک کار میکنم.

sahar-021
2nd November 2012, 08:04 AM
توصیه مادر بزرگی:ورزش را جدی بگیرید!اثراتش را اون وقت بعدا میبینیدا!!کمه کم هفته ای2 ساعت!
با خودمم بودم! جدیدا کارام خیلی زیاد شده & ب ورزش نمی رسم تهش ممکنه ی کم بدنسازیو برسم [narahat]

mansouri1898
2nd November 2012, 10:58 AM
به نظر من بهترین ورزش روزی 1.5 ساعت پیاده روییه با هفته ای 1-2 بار ورزش تخصصی .
من که ورزش تخصصی رو انجام نمیدم ولی چون روزی 2 ساعت پیاده روی میکنم هر چقدر هم بخورم اصلا چاق نمیشم .

دوست گلم کاملا مخالفم.....

بهتره هر شخصی یه رشته ورزشی تخصصی داشته باشه و دیگران هم ترغیب کنه....

درضمن شما استعداد چاقی ندارید مگرنه با یه پیاده روی ساده نمی شه جلوی افزایش وزن رو گرفت...[sootzadan][sootzadan][sootzadan]

mansouri1898
2nd November 2012, 11:03 AM
سلام...[golrooz]

مثلا: دويدن ، دراز نشست ، بارفيكس ، شنا سوئدي ، بشين پا شو و نرمشها، اكثر عظلات رو براي قبل از باشگاه آماده ميكنه...
ولی پیشنهاد من اینه که اول بگرده یه باشگاه خوب و یه مربی خوب پیدا کنه....

مربی های تازه کاری که جدیدا از راههای مختلف کارت میگیرند به جای مفید بودن با تمرینات اشتباه بدتر بدن ادم رو داغون می کنن..که انصافا بعضی ازاین مشکلات به زودی قابل جبران نیست[fardemohem][fardemohem][fardemohem]

محمد ایرانی
2nd November 2012, 11:38 AM
ensan momkene az nazare fiziki laghar bashe vali charbi dore ghalbesho fara gerefte bashe va orugheshro tang karde bashe.piaderavie tanha kefayat nemikone. be surate jedi bayad varzesh kard

setayesh shb
2nd November 2012, 11:47 AM
راستش من اطلاعات زیادی توی این ضمینه ندارم یعنی خودم حتیاج به مشاوره دارم
خوب الان دو سالی میشه که به خاطر وقت کم ورزش تخصصیم یعنی بسکتبال و کاراته رو کنار گذاشتم البته تا جایی که وقت کنم حتما یه ورزش میکنم

ریپورتر
2nd November 2012, 11:47 AM
آقا مهدی من شرمنده
من برنامه ورزشی میدم همه بچه ها حرفه ای ورزش کنن
که چون کسی فک نکنم وقت ورزش حرفه ای داشته باشه نتونه برنامه رو پیاده کنه

دشمنت شرمنده
نه مشکلی نداره هر کسی خواست برنامه بده بهش .برنامه ها اولش حرفه ای نیست اولش آماتوری وقتی عادت کرد کم کم برنامه حرفه ای میشه وگرنه از اول حرفه ای بدی که فرار میکنن[nishkhand]

ریپورتر
2nd November 2012, 11:49 AM
سلام...[golrooz]

حرفتون درسته البته ناگفته نباید باید برنامه ها از سبک شروع بشه کم کم سنگین بشه

ریپورتر
2nd November 2012, 11:50 AM

درضمن شما استعداد چاقی ندارید مگرنه با یه پیاده روی ساده نمی شه جلوی افزایش وزن رو گرفت...[sootzadan][sootzadan][sootzadan]

کاملا درسته حرفت .هر کسی اگر یک ورزش تخصصی رو پیگیری کنه خیلی براش مفید هست مهم تخصصی کار کردن اون ورزش هست تا بدن رو دقیقا باهاش پرورش بده

مدیر تالار ورزش
2nd November 2012, 11:56 AM
ensan momkene az nazare fiziki laghar bashe vali charbi dore ghalbesho fara gerefte bashe va orugheshro tang karde bashe.piaderavie tanha kefayat nemikone. be surate jedi bayad varzesh kard

تذکر

طبق قوانین سایت

در کل بخش های سایت تنها استفاده از زبان رسمی ایران ( زبان فارسی ) مجاز می باشد.

ممنون[golrooz]

Outta_Breathe1020
2nd November 2012, 12:05 PM
سلام سلام
راستش من که تخصص ندارم تو زمینه فیتنس، برنامه ورزشی ولی ااااای...![cheshmak]

اینکه نباید با ورزش سنگین شروع کرد همونطور که دوستان هم اشاره کردن به نظر من هم کاملا درسته.
ورزش رو اگه واقعا برای لاغری بخواد دنبال شه باید خیلی مرتب باشه و با برنامه روزانه.
مثلا اگه قراره دو ورزش مورد نظر باشه، روشهای مختلف دویدن، برنامه های مختلف هستش که برای آسیب نزدن به بدن مسلما باید طبق اونا پیش رفت!
در کل اگه به قول معروف جوگیرانه [nishkhand] بخواد شروع بشه، خیلی زود یا آدم زده میشه و میزاره کنار، یا آسیب میزنه...
یه مثال ساده ورزش های صبجگاهی خیلیاست. ورزش صبحگاهی، عالیه، محشره، انرژی کل روز آدم از همین ورزش تامین تامینه! ولی اصلا نباید فشار آورد سر صبح... خیلیا صبح آنچنان میدون، یا آنچنان ورزش میکنن که کاملا به قلبشون فشار میاد و خوب عواقب جالبی نداره اصلا.

تا جایی که بدونم در خدمت دوستان هستم [golrooz]

zolfa
2nd November 2012, 01:06 PM
ممنون بابت دعوتتون
حرف همگی درست ولی موضوع اراده (تنبلی) رو اول چجوری حل کنیم؟[nishkhand][nadanestan]

Outta_Breathe1020
2nd November 2012, 01:23 PM
دیگه اون دست خودته دیگه!
نمیشه که همه کارا رو بقیه بگن [nishkhand]
اگه یه مدت اولاش به زور بری ورزش، بعدش دیگه یه جوری میشه که نمیتونی نری!
بعدم اگه برای لاغریه که انگیزه بالاییست برای خیلیا! هر کاری میکنن براش [nishkhand]

نازخاتون
2nd November 2012, 03:28 PM
برنامه غذایی هم آموزش داده می شه ؟
... این برنامه فیتنس شامل کاهش وزن هم خواهد شد؟

مه دوست
2nd November 2012, 03:45 PM
سلام دوستان...[shaad]
حالا که صحبت از ورزش هست ،پس بهترین زمان برای اینکه این موضوع رو مطرح کنم...من قبلنا با ورزش صبحگاهی شبکه ی3 ورزش میکردم...ولی الان مدت زمانی هست که دیگه پخش نمی شه...
من خیلی حوصله ی باشگاه رفتن رو ندارم[nishkhand]یه مقدار تو اینترنت دنبالش گشتم ولی چیز درست و حسابی پیدا نکردم...یا دانلود نمی شد یا فیلتر بود...
اگه کسی چند تا از برنامه هاش رو داره ...خیلی ممنون میشم که لینک دانلودش رو برام بذاره
خیلی ممنون دوستان[golrooz]

Outta_Breathe1020
2nd November 2012, 03:59 PM
سلام دوستان...[shaad]
حالا که صحبت از ورزش هست ،پس بهترین زمان برای اینکه این موضوع رو مطرح کنم...من قبلنا با ورزش صبحگاهی شبکه ی3 ورزش میکردم...ولی الان مدت زمانی هست که دیگه پخش نمی شه...
من خیلی حوصله ی باشگاه رفتن رو ندارم[nishkhand]یه مقدار تو اینترنت دنبالش گشتم ولی چیز درست و حسابی پیدا نکردم...یا دانلود نمی شد یا فیلتر بود...
اگه کسی چند تا از برنامه هاش رو داره ...خیلی ممنون میشم که لینک دانلودش رو برام بذاره

برنامه ای صبحا پخش میشد کسای مختلفی بودن تا حالا.
کی بود اونی که شما باهاش ورزش میکردین؟

مه دوست
2nd November 2012, 04:13 PM
برنامه ای صبحا پخش میشد کسای مختلفی بودن تا حالا.
کی بود اونی که شما باهاش ورزش میکردین؟
خیلی ممنون از توجه تون...[golrooz]
اگه اشتباه نکنم برنامه ی آهنگ تندرستی با اجرای آقای حامدیان بود[shaad]

ریپورتر
2nd November 2012, 04:14 PM
برنامه غذایی هم آموزش داده می شه ؟
... این برنامه فیتنس شامل کاهش وزن هم خواهد شد؟

سلام
بله غذایی هم هست و برای کاهش وزن هم انجام میگیره

ریپورتر
2nd November 2012, 04:15 PM
سلام دوستان...[shaad]

فیلم آموزشی در این زمینه زیاد دارم انشالله همین چند روز میزارم برای دانلود تا راحت باشید.برنامه های خارجی به نسبت خیلی بهتر و علمی تر از داخل هست و در حقیقت منبع برنامه های خارجی هست .

مه دوست
2nd November 2012, 04:21 PM
فیلم آموزشی در این زمینه زیاد دارم انشالله همین چند روز میزارم برای دانلود تا راحت باشید.برنامه های خارجی به نسبت خیلی بهتر و علمی تر از داخل هست و در حقیقت منبع برنامه های خارجی هست .
متشکرم...خیلی خوشحالم کردین...[golrooz]
با اشتیاق منتظر میمونم[cheshmak]

roziye
2nd November 2012, 04:32 PM
من به ورزشای رزمی علاقه دارم ولی حوصله ورزشو ندارم
[shaad][shaad][shaad][shaad][shaad][shaad][shaad][shaad][shaad][shaad][shaad]

Outta_Breathe1020
3rd November 2012, 10:25 AM
برنامه ورزشی با تردمیل برای لاغری

(http://www.njavan.com/forum/showthread.php?145534-سوزاندن-چربی-ها-با-تردمیل-برنامه-ورزشی)

mohade3 taqaV
5th November 2012, 10:36 AM

من که گفتم باید هفته ای 2 بار ورزش تخصصی رو انجام داد [soal]
گفتم من به شخصه این کار رو نمیکنم و این که من استعداد چاقی ندارم شاید حق با شما باشه [cheshmak]

natanaeal
6th November 2012, 07:25 PM
فیلم آموزشی برای ورزش رزمی هم دارید؟ورزشهای رزمی کدوم رو توصیه میکنید؟

Outta_Breathe1020
6th November 2012, 08:27 PM
فیلم آموزشی برای ورزش رزمی هم دارید؟ورزشهای رزمی کدوم رو توصیه میکنید؟

فیلمهای آموزش رزمی گذاشته شده و گذاشته هم خواهد شد.
رزمی رو در بخش ورزشهای رزمی در تالار ورزش دنبال کنید [golrooz]
این تاپیک هدف دیگه ای داره.[golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد