PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر بهترين و باصرفه ترين براي تميز كردن lcd

FIREBOY
23rd March 2009, 08:52 PM
توي بازار يك چيزي جديدا اومده به نام ابر يا اسفنج جادويي كه مثلا آلماني هست. اسم خارجيش هم روش نوشته Eraser Magic و واقعا يه چيز عجيبيه. شايد خواست خدا بوده كه اين محصول توليد و وارد بازار بشه. با اين وسيله كه قيمت 900 تومان ودر سايزهاي بزرگ 1500 تومان هست ،و توي اكثر سوپر ماركتهاي معتبر پيدا ميشه ، به قدري عالي مانيتور و تلويزيونهاي LCD رو پاك مي كنه كه بيا و ببين.
من خودم رفتم از بازار رضا دستمال مخصوص (كه آغشته به الكل و چند مواد شيميايي ديگه بود) خريدم 3500 تومان اما اصلا جواب نداد. محلول مخصوص پاك كننده LCD هم كه 12000 تا 20000 تومان قيمت مي دن. باور كنيد اينقدر كيفيت پاك كنندگي اين اسفنج يا ابر جادويي معركست كه باورتون نميشه. كافيه ابر يا اسفنج رو چند تكه كنيد و روي يكي از قطعات آن چند قطره آب بريزيد و آروم آروم چند سري بكشيد روي صفحه LCD و با يكي ديگه خشكش كنيد.
جالب اينكه ابر يا اسفنج قابل شستشو هم هست!!!
در هر صورت اين واقعا يه تجربه گرانبها رو گفتم در اختيار دوستان بذارم كه نخوان برن و محلولهاي گرون كه معلومم نيست چي توشه بخرن.
باشد كه دوستان دكمه تشكر رو بزنن.
http://www.freezmobile.com/images/smilies/N_aggressive%20(17).gif
Posted via Mobile Device

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد