PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مهمترین پیز برای شما از چه جنسی است؟

A S L A N
24th October 2012, 11:14 AM
از یکی از دوستام در مورد مهمترین چیز تو زندگیش پرسیدم.

گفت سوالهایی که داره مهمترین چیز براش هستند. و سوالهایی که بقیه ازش میپرسن هم براش مهمن.

تعجب کردم.نه مادیات و نه خانواده و ...چرا سوال؟؟؟

کنجکاو شدم و ازش علت پرسیدم.

بهم گفت چندتا سوال تو زندگیت هست که براش جواب نداری؟

گفتم زیاد.خندید و هیچی نگفت.

شاید منظورش این بوده که چیزهایی که مهمن و بهشون نرسیدیم به شکل سوال برامون می مونن.

شاید هم منظورش این بوده که چیزایی که بهشون رسیدیم دیگه برامون مهم نیستن.یک جمله مشهور همیشه میگفت(البته از خودش نبود).آدمها مثل کتاب هستند.کتابها تا وقتی تموم نشدن،برای آمها جالب هستند.پس خودتون را برای بقیه ورق نزنید تا همیشه جذاب بمونید.با تعمیم این جمله ها به کل میشه همچین نتیجه ای گرفت.

اون موقع با خودم صمیمی تر بودم.این سوالات از از خودم پرسیدم.به عنوان صمیم ترین دوستم.چون از هیچ کس دیگه ای نمیشه پرسید.

از اون روز به بعد سوالهایی که براشون جواب نداشتم را کم کردم.برای بیشترشون توجیه و دلیل و منطق پیدا کردم.ولی باز سوالاتی دارم.

شما چندتا سوال دارین که براش جواب ندارین؟؟؟اگه میشه بنویسید چه سوالی؟؟؟

حسین متقی
24th October 2012, 11:40 AM
خیلی پیچیده شد!!
مهمترین سوالی که دارم اینه که کدوم راه رو برای زندگی انتخاب کنم
انتخاب میکنم ولی تغییر میکنه که عادیه ولی نمیخوام این تغییرات خیلی زیاد باشند ولی میشند!
و منم باید تلاش کنم به چیزایی که میخوام برسم
ببرای رسیدن به چیزهایی که میخوام بعضی وقتا مجبور میشم احساسات رو در نظر نگیرم-زمان رو در نظر نگیرم
و خیلی چیزارو در نظر نگیرم که خیلی بده و الان سوالم از خودم اینه که واقعا میصرفه به خاطر این هدفها از این مسائل بگذرم؟ چقدر؟ کجا؟ چطوری؟
اینارو هیچکسی جز خودم نمیتونه جواب بده و اگه بده من نمیتونم اجراش کنم
ولی خب طرح چنین سوالاتی میتونه برای بقیه مفید باشه
مثلا شاید کسی هست که این پست رو ببینه ولی سوالی براش پیش نیومده باشه
شاید چون بهش فکر نکرده
پس حداقل باعث میشه ادما به خودشون فکر کنند و به روندی که در پیش گرفتند
و شاید بفهمند از چیزی که میخواستند خیلی فاصله گرفتند یا دارند بهش میرسند پس براش برنامه ریزی بهتری میکنند

زهرا قربانی
24th October 2012, 08:28 PM
من سوال مهمی که تو زندگیم دارم اینه که آیا راهی که الان دارم میرم درسته یا نه؟
آخرش به کجا میرسه؟
اصلا به اون چیزی که میخوام میرسم؟[tafakor]

natanaeal
27th October 2012, 02:01 AM
شیشه شایدم سنگ

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد